Dertleşmek istiyorum.

Ay ben de çok sıkılıyorum benim de yok. Millete bakıyorum nasıl çevre edinmişler aklım almıyo. Şöyle turlara murlara katılacağım yakın bir bayan arkadaşa çok ihtiyacım var.

Demi bende aynı öyle düşünüyorum nasip işi herlade bazılarında şetan tüyü oluyor çevreleri çok kalabalık canm

Ay ben de çok sıkılıyorum benim de yok. Millete bakıyorum nasıl çevre edinmişler aklım almıyo. Şöyle turlara murlara katılacağım yakın bir bayan arkadaşa çok ihtiyacım var.
Demi bende öyle düşünüyorum şeytan tüyü var bazılarında istemeseler de çerçeveleri hep kalabalık bizde çok istiyoruz ama yok valla

Yalnızlık Allah a mahsustur ama. İnsan konuşacak arkadaş illa arar beraber gülüp eğlenecek ve evet artık anlatmıyorum önceden beni bırakmasınlar diye ne kadar yapışırdım insanlara
Haklısınız ben eksik ifade ettim sanırım, illa yalnız yaşanmalı diye bir düşünceye sahip değilim, insan sosyal bir varlıktır, derdini de mutluluğunu da paylaşacağı birilerine ihtiyaç duyar, benim söylemek istediğim yalnızken de mutlu olabilmeyi, kendimizi eksik hissetmemeyi öğrenmeliyiz, insanoğlu bugün var yarın yok, herkesin bir gün tek başına kalmak zorunda olabileceği gibi bir ihtimali kabullenmek gerekiyor.

Yaşınız kaç? 30 civarlarında olunca kimseyle tanışmak istemeyecek bir kişi bile yeter diyeceksin ama senin hiç çevren yokmuş. Kaç yaşındasın çok merak ettim üniversiteden de mı hiç çevren olmadı? Acaba herşeyi hemen anlatıyorsun diye olabilir mı?

X