DİLAN POLAT LAZER !!

lavantaaa_

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2019
12
2
Kızlar kampanya varmış tepeden tırnağa 2000 ₺ ve 12 ay taksite bölüyorlarmış ben Bursa şubesine gidip gitmemekte kararsız kaldım işe yarar mı yaramaz mı ? Tecrübeli olanlar var mı ?

Evet katılıyorum İşte bende kararsız kaldım başlamakta çevremde de giden yok ki
Kesinlikle tavsiye etmem 2 arkadaşım gitti birinin göbek bölgesi yandı diğeri de zaten bitirmedi aksine siyahlaştırdı. Sadece ismi olan bir yer kirpik de yaptırmışlardı sanırım o da aynı şekilde tüm kirpiiklerini döktü. Fiyat iyi fakat sonuç alamıyorsunuz veya vucudunuzda kalıcı iz bırakıyorlar. Şikayet var sitesinden girip bakın yorumlara

Kesinlikle tavsiye etmem 2 arkadaşım gitti birinin göbek bölgesi yandı diğeri de zaten bitirmedi aksine siyahlaştırdı. Sadece ismi olan bir yer kirpik de yaptırmışlardı sanırım o da aynı şekilde tüm kirpiiklerini döktü. Fiyat iyi fakat sonuç alamıyorsunuz veya vucudunuzda kalıcı iz bırakıyorlar. Şikayet var sitesinden girip bakın yoruml
Ay çok kötü olmuş 🤭 Valla bilemedim evet fiyat iyi fakat dediğiniz gibi kalıcı iz bırakması korkuttu.Benim tüyler siyah zaten en azından köklerini zayıflatır geç çıkartır bitirmese bile diye düşünmüştüm.Tecrübeli insanlar görünce ikna oldum doğru diyorsunuz.

Merhabalar izmir dilan Polat’ta yarım paket lazerim mevcut.uygun fiyata devredicem sağlık sorunlarım dolayısıyla maalesef gidemiyorum.koltukaltı,özel bölge,yarım kol ve yarım bacak.İlgilenenler mesaj atabilir:)

X