Doğumdan sonra kocam değişti

Hep lohusaymış, şu an ×2 lohusa
Saygılar sevgiler🫠
Bebiş sonrası için başarılar dilerim, bebeğe her türlü bakarsın ama koca için ilahi bir sabır sart anne için🥰
Vallaha uzun zamandır bebek istediğim için şuan odak noktam yalnızca bebek. Sonrası için allah büyük 😅

Bazı erkekler böyle oluyor. Benim ilk hamileliğimde benzer şeyler yaşadık. Hamileyken bebeğe bişey olur diye, daha sonra da vakit kalmıyor,yoruluyoruz diye düşünüyor bazıları. Ama artık 4ay olmuş zamanı gelmiş ❤️

Ben de eşiniz gibi düşünüyorum ya zor yemek yiyoruz ne yakınlaşması.. nasıl zaman buluyorsunuz biraz taktik verin bebek uyuyor mu sizin? Bölük pörçük uyumaktan ruhlar aleminde gibiyim
Bende öyleyim ama zaman oluyor. olmuyor değil .ya süt hormonundan normalde benim isteksiz olmam gerekirken işler ters döndü :-) Arada sıradada olması gerekir evlilik tehlikeye girer diye korkuyorum

Kız ne kolayı çıldırmaa. 2 yıldır deniyoz yooook
Olacak mı kaygısı hamilelik vs zor fakat çocuk olduktan sonra hayatınızın bambaşka bir evresine öyle bir geçiyorsunuz ki önceki hayatınız meçhule kalkan bir gemi gibi uzaklaşıyor gözünüzün önünde. Ve yoğunluktan doğum öncesi dönemi hatırlayamıyorsunuz bile 😒

Arkadaşlar Merhaba. Kocam doğumdan sonra çok değişti 4 ay oldu bebeğimiz ama hala yakınlaşmıyor sadece 1 kere yakınlaştık. Ona sorduğumda bazen birlikte yemek bile yiyemiyoruz normal değil mi diyor ama bence değil ! Bu bir iş değil ki saatler sürsün plan yapılsın. Olağan gelişen bir şey ama. Ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim. Bende istediğimden değil ama yakınlaşmaması sorgulamama sebep oluyor üzülüyorum. Öyle gözü dışarda olan biride değil severek evlendik ve beni seviyor farkındayım ama şimdi eş değil de anne gibi görüyor resmen…
Bir şey sormak istiyorum bu yakınlaşmayı siz de cinsel tatmin olarak arzuluyor musunuz ? Yoksa " aman kocam neden beni arzulamiyor, kilom mu batiyor, benden mi soğudu " telaşıyla mi istiyorsunuz ?

Olacak mı kaygısı hamilelik vs zor fakat çocuk olduktan sonra hayatınızın bambaşka bir evresine öyle bir geçiyorsunuz ki önceki hayatınız meçhule kalkan bir gemi gibi uzaklaşıyor gözünüzün önünde. Ve yoğunluktan doğum öncesi dönemi hatırlayamıyorsunuz bile 😒
O kaygıdan dolayı mı bilmiyorum ama herşeyi göze almış durumdayım yaa.. Olsun da sonrasını hallederim kafası var hep.

Arkadaşlar Merhaba. Kocam doğumdan sonra çok değişti 4 ay oldu bebeğimiz ama hala yakınlaşmıyor sadece 1 kere yakınlaştık. Ona sorduğumda bazen birlikte yemek bile yiyemiyoruz normal değil mi diyor ama bence değil ! Bu bir iş değil ki saatler sürsün plan yapılsın. Olağan gelişen bir şey ama. Ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim. Bende istediğimden değil ama yakınlaşmaması sorgulamama sebep oluyor üzülüyorum. Öyle gözü dışarda olan biride değil severek evlendik ve beni seviyor farkındayım ama şimdi eş değil de anne gibi görüyor resmen…

Bazı erkekler malesef öyleymiş, bu tarz erkeklere annelik yönünü pek yansıtmamak lazım gibi. Çoğu da böyle değil yeni doğum yapmışken tekrar hamile kalan var falan, çocuk olunca sanırım olağan gelişemiyor artık cinsellik. Planlı oluyor. İnsanın çocuk yapası gelmiyor valla bunu önceden soracağım eşime ben hahah ilerde. Yoksa çocuk yapmam görür gününü. 😂

Bir şey sormak istiyorum bu yakınlaşmayı siz de cinsel tatmin olarak arzuluyor musunuz ? Yoksa " aman kocam neden beni arzulamiyor, kilom mu batiyor, benden mi soğudu " telaşıyla mi istiyorsunuz ?
İkisi de var elbette istiyorum ama doğumdan sonra neden istemiyor diyorum kendimi sorguluyorum saçma sapan şekilde.

Bende doğumdan sonra ilk ilişkiye girdik bir garip hissettim, ay anneyim ne sevişmesi diye kendimi suçlar gibi oldum yalan yok.
Tabii o duygu 1 2 gün beynimde durdu kendiliğinden gitti o ayrı 😂

Bir konuşma dinlemiştim eşinizin varken çocuğunuza karşı sürekli, babamız geldi, ahh babamız bak gülücük atıyor gibi cümleler kurmayın. Babamız yerine babası bakar mısın, annecim yerine evladım, canım kelimelerini kullanın diyordu.

Acaba ilk başta her şeyi, siz, ben yaparım dediğiniz için mi evde 4 aylık çocuk varken sosyal hayatından vazgeçemedi?

Kocanızdan çekinmeyin çocuk 1 saat uyur en azından o sıra gidin yapışın bir şok olsun 😄😄

Aynı konuyu bebeğim küçükkken ben de açmıştım canım zamanla düzeliyor erkekler yeni bir şeye alışmakta beceriksiz

İlk aylar hiç gelmiyor diye şikayet ettiğim eşimden şimdi de sürekli peşimde diye şikayetçiyim 😄 bebeğim 8 aylık şuan. Önceki durumu nasılsa öyle olur. Bebekten hamilelikten önce istekliyse yine düzelebilir belki

İlk hamileliğimde biz de aynı durumu yaşadık.. Canımı yakma korkusu, yorgunluk, vakitsizlik.. Sonra bir eşik var, onu aşınca herşey normale dönüyor :)

Bende doğumdan sonra ilk ilişkiye girdik bir garip hissettim, ay anneyim ne sevişmesi diye kendimi suçlar gibi oldum yalan yok.
Tabii o duygu 1 2 gün beynimde durdu kendiliğinden gitti o ayrı 😂

Bir konuşma dinlemiştim eşinizin varken çocuğunuza karşı sürekli, babamız geldi, ahh babamız bak gülücük atıyor gibi cümleler kurmayın. Babamız yerine babası bakar mısın, annecim yerine evladım, canım kelimelerini kullanın diyordu.

Acaba ilk başta her şeyi, siz, ben yaparım dediğiniz için mi evde 4 aylık çocuk varken sosyal hayatından vazgeçemedi?

Kocanızdan çekinmeyin çocuk 1 saat uyur en azından o sıra gidin yapışın bir şok olsun 😄😄

Ay cidden babamız ne yaa. Doktorannem diye inf. bi kadın var instgramda. Kendi doktor yani o bile babamız da babamız. Hay babanızı eşekler kovalasın 😂🙈

Konu sahibi hiç merak etme. Bizde de öyleydi. Zamanla düzeldi. Erkekler ne yapacağını, nasıl yaklaşacağını bilemiyor ilk zamanlar.

X