Dondurulmuş embriyo transferi 4.gün erken gebelik testi

bibis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2016
176
86
34
Merhaba herkese. 26.02.2024 de 5 günlük embriyolarım donduruldu. 22.04.2024 de çatlatma iğnesi ovitrelle vuruldum. 28 nisanda ise dondurulmuş 5 günlük 6ab kalitede trizomi8 mozaik embriyom transfer edildi. Bugün transfer günü hariç 4. Günüm ve predictor erken gebelik testim böyle çıktı🫠bariz 2. Çizgiyi görüyorum. test günüm 7 mayıs ama sabredemiyorum. Sizce pozitif mi bu🥹

Eklentiler

• IMG_4409.jpeg
    IMG_4409.jpeg
    31,5 KB · Görüntüleme: 108
umarım iyi bir sonuç alırsınız ama henüz çatlatma iğnesinin de etkisi geçmiş değil. o yüzden bu testleri yaparak kendinizi olumsuz bir şey gördüğünüzde ne üzün ne de beklentiye sokun bence. kan vermeyi bekleyin çok az kalmış :KK200:

Merhaba herkese. 26.02.2024 de 5 günlük embriyolarım donduruldu. 22.04.2024 de çatlatma iğnesi ovitrelle vuruldum. 28 nisanda ise dondurulmuş 5 günlük 6ab kalitede trizomi8 mozaik embriyom transfer edildi. Bugün transfer günü hariç 4. Günüm ve predictor erken gebelik testim böyle çıktı🫠bariz 2. Çizgiyi görüyorum. test günüm 7 mayıs ama sabredemiyorum. Sizce pozitif mi bu🥹
pgt li sanırım embriyonuz mozaik gelen embriyo transferini siz mi istediniz

pgt li sanırım embriyonuz mozaik gelen embriyo transferini siz mi istediniz
Hem ben hem doktorlarımız ortak karar aldık. %35 mozaizm vardı risk düşük görüldü. Bir sorun varsa da hamilelik sürecinee öğreneceğiz zaten. kendim de çok araştırdım. Bunun dışında hiç genetiğe gitmemiş orta kalite 5 embriyomuz ve 1 fish yapılıp 5 kromozomunda sorun görülmeyen embriyomuz var onun da kaliresi 4ab

Dün silikti bugün tek çizgi :KK43:

Eklentiler

• IMG_4429.jpeg
    IMG_4429.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 90

Pozitif gibi görünüyor ama iğnenin etkiside geçmiş değil. Kendinizi boş umutlandırmamak adına test gününüzü bekleyin ve kan verin.

Çatlatma iğnesinşn etkisi 12 ila 14 gün arasında geçer demişti hemşirem hakkınızda hayırlısı olsun gününüzü bekleyin böylesi çok zor 🥺 beklemek yoruyor insanı ama hakkınızda hayırlısı olsun 🌹

Çok zor beklemek:KK43: pozitiften negatife dönünce korktum sadece. Ama gerçek pozitiflik olsa zaten 1 günde negatife dönmezdi muhtemelen

Kızlar ben 22 nisanda çatlatma iğnesi oldum. Zaten 14 gün içinde mutlaka adet görülür değil mi?

X