Dr Selçuk Selçuk

Merhabalar.
Tüp bebek tedavim için doktor Selçuk Selçuk'u düşünüyorum.
Amh düşüklüğü sebebiyle tedaviye başladım. Dr Selçuk Selçuk son derece ilgili ve akademik anlamda da bilgili görünüyor ki zaten genç yaşında prof olmuş.
Ancak hakkında çok bilgiye ulaşamıyorum. Deneyimi olan kişileri dinlemek isterim.
Şimdiden çok teşekkürler 💐
Merhaba Selçuk hocanın ismini görünce yazmak istedim kendisi benim de doktorum daha önce farklı merkezde 2 başarısız tüp bebekten sonra Selçuk hoca ile tanıştım kendisi önce miyom ameliyatımı yaptı sonra transfer pozitif sonucu gördük ancak kimyasala döndü :KK43: Şimdi tekrar transfer yapacağız.Biz kendisinden çok çok memnunuz sakin güleryüzlü işinde uzman..Ne derse sorgulamadan tamam diyorm çünkü çok güveniyorum.Önemli olan sizin bi doktordan ne beklediğiniz tabiki ama ben koşulsuz tavsiye ederim :)

Merhaba bende selçuk hocayla tedaviye devam ediyorum. Transferim yapıldı şu an beklemedeyim. Selçuk hocadanda çok memnunun açıkçası her anlamda yanında olduğunu hissettiriyor. Cumartesi pazar fark etmeden ulaşılabiliniyor. Şahsım adıma memnumun tabiki allahın takdiri ama şuana kadar herşey güzel ilerledi
Merhaba sonucunuz çıktı mı peki?

Merhaba arkadaşlar
Eğer tüp bebek düşünen var ise doç dr yasemin çekmezi instagramdan araştırsın. Kadın resmen kendini tüp bebeğe adamış elini attığı hamile kalıyor. Bende onlardan birisiyim. Sürecimiz kendisi ile ilerlemedi birazcık ilgisiz bir doktor oluyor hamilelik sonrası. Ama hamile kalana kadar çok çok iyi çok disiplinli. Asla risk sevmiyor. Gebe kaldıktan sonra takibi başka doktorda yaptırırsınız. Ben gebe kaldıktan sonra baktım olmuyor bıraktım. Ama kadının yaptığı işi asla kötüleyemem. Gerçekten şans verin. Bu yolları çeken bilir maddi manevi. Şans verin gerçekten ve araştırın. Göreceksiniz zaten. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhaba Selçuk hocanın ismini görünce yazmak istedim kendisi benim de doktorum daha önce farklı merkezde 2 başarısız tüp bebekten sonra Selçuk hoca ile tanıştım kendisi önce miyom ameliyatımı yaptı sonra transfer pozitif sonucu gördük ancak kimyasala döndü :KK43: Şimdi tekrar transfer yapacağız.Biz kendisinden çok çok memnunuz sakin güleryüzlü işinde uzman..Ne derse sorgulamadan tamam diyorm çünkü çok güveniyorum.Önemli olan sizin bi doktordan ne beklediğiniz tabiki ama ben koşulsuz tavsiye ederim :)
Merhabalar. Ben bu başlığı açtıktan sonra Selçuk bey ile tedaviye başladık. Çok şükür çok güzel ilerledi. Biz de memnun kaldık 😊 Umarım yakın zamanda güzel haberler alırsınız, umut olursunuz bizlere 🙏

Merhaba arkadaşlar
Eğer tüp bebek düşünen var ise doç dr yasemin çekmezi instagramdan araştırsın. Kadın resmen kendini tüp bebeğe adamış elini attığı hamile kalıyor. Bende onlardan birisiyim. Sürecimiz kendisi ile ilerlemedi birazcık ilgisiz bir doktor oluyor hamilelik sonrası. Ama hamile kalana kadar çok çok iyi çok disiplinli. Asla risk sevmiyor. Gebe kaldıktan sonra takibi başka doktorda yaptırırsınız. Ben gebe kaldıktan sonra baktım olmuyor bıraktım. Ama kadının yaptığı işi asla kötüleyemem. Gerçekten şans verin. Bu yolları çeken bilir maddi manevi. Şans verin gerçekten ve araştırın. Göreceksiniz zaten. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
Yasemin Çekmez'i duymuştum ama pozitif sonuç alan biri iletişimi çok kötü, insanın sinirleri kaldırmıyor ama çok profesyonel işini riske atmayan biri demişti. Ben de çok hassas bir süreç olduğunu için kötü iletişimi kaldıramayacağım için düşünmemiştim.
Bebeğinizi mutlulukla büyütün 🌼

Yasemin Çekmez'i duymuştum ama pozitif sonuç alan biri iletişimi çok kötü, insanın sinirleri kaldırmıyor ama çok profesyonel işini riske atmayan biri demişti. Ben de çok hassas bir süreç olduğunu için kötü iletişimi kaldıramayacağım için düşünmemiştim.
Bebeğinizi mutlulukla büyütün 🌼
Aynı şeyleri söylemişiz o kişiyle.çok teşekkür ederim ❤️

Evet bunu merak etmiştim. Çok teşekkür ederim. Tüp bebek işlemi acılı bir işlem mi acaba? Özel olmayacaksa bunu da cevaplarsanız çok sevinirim..
Kişiden kişiye değişir bu. Önce iğneler yapılıyor bir 10, 12 gün. İğneleri kendin yapıyorsun. Yaparken zorlananlar var ama ben öyle bir acı hissetmedim. Aksine güzel bir amaca hizmet ettiği için keyif aldım. Yalnızca kendine iğne yapmak daha önce deneyimlemediysen başta tuhaf geliyor ama alışılıyor. Sonrasında yumurta toplama işlemi var. Ağrılı bir işlem olduğu için zaten genel anestezi altında yapılıyor, bir şey hissetmiyorsun. Sonrasında birkaç gün ağrı oldu benim ama diğerlerinde ağrım olmamıştı. Ağrım ağrı kesici ile dinen bir ağrıydı. Bu da kişiden kişiye değişiyor bence. En son embriyo transferi işlemi ağrısız ve çok kısa süren bir işlem zaten.

Evet pozitif çıktı şükürler olsun ki pazartesi keseyi görmeye gideceğiz kese ve kalp atışınıda duyarsak allahın izniyle rahatlayacağız ☺️
Merhaba yeniden ayy çok sevindim. Bende cumartesi günü ön görüşmeye gittim ve tedaviye başladım. İletişim ve enerjisi çok iyi inşallah bende sizin gibi sonuç alırım🙏

X