dr süleyman cebeci

ummusultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2020
14
2
33
merhaba arkadaşlar gazi ün. hastanesi uzm.dr süleyman cebeciye muayene oldum burun ameliyatı olacagim henüz gün almadım sizlere sormak istedim.bir fikri olan var mı?ameliyat olan varsa yardımcı olur musunuz?

merhaba arkadaşlar gazi ün. hastanesi uzm.dr süleyman cebeciye muayene oldum burun ameliyatı olacagim henüz gün almadım sizlere sormak istedim.bir fikri olan var mı?ameliyat olan varsa yardımcı olur musunuz?
Şu an ne durumdasınız acaba ameliyatlar durmuş sanırım bşr de Süleyman Cebeci gazi hastanesinde mi lütfen bilgilendirir misiniz ben de ameliyat olacağım çünkü

Ameliyat oldum 4 yıl oldu. Buraya yazdığımı unutmuşum. Eğer olmak isteyen olursa diye yazmak istedim. Ameliyat süreci çok aklımda değil . İlk ameliyatı oldum burun sırtı çok genişti ben hep farkettim fakat ödem inecek vs dendiği için beklemekten başka seçeneğim yoktu. On bir ay sonra burnum iyice oturunca kusurlar da çıktı. Derim ince olduğu için her yerden kemik görünüyordu. Burnum çıkıntılı kemik doluydu yani . Dayak yemiş gibiydim . Doktora gittim üzüntümü anlattım tekrar ameliyat yaptı tabiki bu sefer ücretsiz çünkü telafi etmek istedi. Yaptı aradan tabi epey zaman geçti hala çok iyi değil burnum ama en azından kemik görüntüsü azaldı. Bu doktoru tavsiye etmiyorum. İşten izin al yine aynı süreci yaşa zordu. Burun ameliyatı bence biraz şans gibi. Hiç pyle sosyal medya fotoğraflarına aldanmayın çoğu güzel burun yapamıyor bence. Bi de diyorlarki doğal burun yaptım. Doğal isteyen olmadiki. Ayrıca doğal istemeyin bence kalkık olsun çünkü zamanla iniyor.

X