Popüler Konu Düşünce Gücü/Pozitif Düşünce/Olumlamalar

İyi geceler hanımlar ;
Öncelikle her çalışmada olduğu gibi tertemiz bir enerji ile başlayabilmek adına 7 Ayetel Kursi, 7 Felak, 7 Nas ( regl olanlar bu okumaları ezberden yapabiliyorsa yapabilir ya da 51 besmele çekip başlayabilir).

Ayetel Kürsi okunuşu:
Allahû la ilahe illa hûvel hayyûl kayyum, la te'huzûhu sinetûv vela nevm, lehu ma fis semavati ve ma fil ard, men zellezi yeşfeu indehu illa bi iznih, ya'lemû ma beyne eydihim ve ma halfehûm, ve la yûhıytune bi şey'im min ilmihi illa bi ma şa', vesia kûrsiyyûhûs semavati vel ard, ve la yeudûhu hıfzuhûma ve hûvel aliyyûl azim.

Felak Suresi Okunuşu
1. Kul e'ûzü birabbil felak
2. Min şerri mâ halak
3. Ve min şerri ğasikın izâ vekab
4. Ve min şerrinneffâsâti fil'ukad
5. Ve min şerri hâsidin izâ hased

Nas Suresi Okunuşu
1. Kul e'ûzü birabbinnâs
2. Melikinnâs
3. İlâhinnâs
4. Min şerrilvesvâsilhannâs
5. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi
6. Minelcinneti vennâs

* sonrasında en güçlü şekilde niyetimizi edip enerji akışını başlatacak yolu açıyoruz : Allah'ım hayatımda olan biten herşeyi geride bırakıp küllerimden yeniden doğmaya, ruhuma, kalbime, aklıma, bedenime, yüzüme ilahi ışıkların yağmasına, hayatımın her bir noktasının aydınlıklara kavuşmasına, her bir hücremin belki varlığını bile bilmediğim, akla hayale sığmayan güzelliklerle dolup taşmasına, tüm bunları alıp kolaylıkla kabul edebilecek kadar değerli, özel, kıymetli ve öncelikli hissedebilmeye, özgüven, özdeğer enerjisinin en güçlü halini deneyimlemeye; hayatıma kolaylıkla, ihtişamla ve coşkuyla oluk oluk bereketin, paranın yağmasına ve kalbimden geçen şu şu dileklerimle ilgili ( burada dileklerimizi söylüyoruz) gerçek bi dilek mıknatısı olmaya niyet ediyorum, kendimi sana emanet ediyorum, elini üzerimden eksik etme, en güzel mutluluklara kavuşmamı nasip et Allah'ım diyoruz ve

* YA MUİYD 124 - YA LATİF 129- YA NUR 256- YA EVVEL 37- YA VASİ 137- YA CAMİ 114 esmalarımızı okuyoruz ve çalışmamızı tamamlıyoruz.
***şifa olsun inşallah
Bunu okudum , tamamladım
Merhaba arkadaşlar. Bu ara kendimle ilgili biseyler yapmaya karar verdim. 1. Gün tamamlandı. Hepimizin gönlünden geçen tüm isteklerinin gerceklesmesi dileğimle.

Merhaba arkadaşlar. Bu ara kendimle ilgili biseyler yapmaya karar verdim. 1. Gün tamamlandı. Hepimizin gönlünden geçen tüm isteklerinin gerceklesmesi dileğimle.
Ne güzel insallah niyetiniz kabul olur :) bize de örnek oldu teşekkür ederiz 😊Ben de en yakın zamanda bu duayı yapacağım. Fakat bu çalışmayı bir kaynakta mi buldunuz yoksa siz kendiniz mi belirlediniz? Bir de kaç gün devam edeceksiniz?

Ne güzel insallah niyetiniz kabul olur :) bize de örnek oldu teşekkür ederiz 😊Ben de en yakın zamanda bu duayı yapacağım. Fakat bu çalışmayı bir kaynakta mi buldunuz yoksa siz kendiniz mi belirlediniz? Bir de kaç gün devam edeceksiniz?
Ayy pardon siz başkasının paylaştığını paylaşmışsınız şimdi fark ettim 😄🙉 kaç gün devam edeceksiniz sadece onu sorayim o zaman 🤭

Ayy pardon siz başkasının paylaştığını paylaşmışsınız şimdi fark ettim 😄🙉 kaç gün devam edeceksiniz sadece onu sorayim o zaman 🤭
Ben yaklaşık 1 ay devam etmeye niyet ettim. Sabah rutinimin içine dahil etmeye çalışıyorum :)

Aslında bunu çok uzun süredir yapmaya niyetlenip bırakıyordum. ama onun bile geri dönüşünü gördüm. Şu ara istediğim şeylerle ilgili doğru imajinasyonlar da yapıyorum. (Önceden yaptığımda istediğim şeyler çok farklı şekillerde geldi ne yazık ki.)
Şimdi bir süredir iyi gidiyor bakalım :)

Ben yaklaşık 1 ay devam etmeye niyet ettim. Sabah rutinimin içine dahil etmeye çalışıyorum :)

Aslında bunu çok uzun süredir yapmaya niyetlenip bırakıyordum. ama onun bile geri dönüşünü gördüm. Şu ara istediğim şeylerle ilgili doğru imajinasyonlar da yapıyorum. (Önceden yaptığımda istediğim şeyler çok farklı şekillerde geldi ne yazık ki.)
Neler yapıyosunuz nasıl yapıyorsunuz

Önceden yaptıklarınızda nasıl farklı geri dönüşler aldınız
Ben de denemek istiyorum 🥰

Anladım teşekkür ederim 😊 ben de 1 ay uygulayacağım daha önce hiç böyle bir şey yapmadım, heyecanlandım şimdi 😄 inşallah değişimi ben de görürüm. Imajinasyondan kastınız imgeleme sanırım. Ben de yapmıştım imgeleme fakat dediginiz gibi imgeledigim şey geldi gibi oldu ama kötü sonuçlandı yarım kaldı. Belki dualarla desteklemek iyi sonuçlanmasını sağlıyordur neticede her şeyi veren Allah 🙏 ne gibi geri dönüşler almıştınız acaba 😊

Neler yapıyosunuz nasıl yapıyorsunuz

Önceden yaptıklarınızda nasıl farklı geri dönüşler aldınız
Ben de denemek istiyorum 🥰
Dua edip dilek diliyorum. Öyle bir sayfa paylaşılmıştı yıllar önce bu sayfada. Ben de senelerdir uygulamaya çalışıyorum.

Burada çok sözü geçer imgeleme konusunda detay verilmesi, nasıl olacağının sanki o günü yaşıyormuş gibi betimlenmesi gerekir diye. Benim dileklerimden bazıları gerçekleşti ancak bambaşka şekillerde. Bu nedenle çok daha detaya girilerek dilek dilenmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Mesela evimin önünden servisle gideceğim bir iş istiyorum demiştim. Sonra pandemi patlak verdi ve toplu taşıma kullanmamak adına aylarca arkadaşımın arabasıyla işe gidip gelmek zorunda kaldım. Ev istemiştim. Ertesi ay ev sahibimiz evden çıkardı ve büyük sıkıntı ve borçlarla bir ev almayı başardık. Ömrümüzden gitti resmen :KK43: Yani dilekler oluyor ama nasıl olacağını şansa bırakmamak gerekiyor.

Umarım senin dileklerin de hayırlı şekilde en kısa sürede gerçekleşir :)

Anladım teşekkür ederim 😊 ben de 1 ay uygulayacağım daha önce hiç böyle bir şey yapmadım, heyecanlandım şimdi 😄 inşallah değişimi ben de görürüm. Imajinasyondan kastınız imgeleme sanırım. Ben de yapmıştım imgeleme fakat dediginiz gibi imgeledigim şey geldi gibi oldu ama kötü sonuçlandı yarım kaldı. Belki dualarla desteklemek iyi sonuçlanmasını sağlıyordur neticede her şeyi veren Allah 🙏 ne gibi geri dönüşler almıştınız acaba 😊
Her dileğin içinde hayırlı şekilde demeyi ihmal etme bence. Benim geri dönüşlerim de hep sıkıntılı süreçlerden geçerek oldu. Artık akıllandım. Ne istediğime daha çok dikkat ediyorum. :)

Kabul et 🍀🐿🧚🏼‍♀️

Geçmişimi affediyorum,mutluluğu ve huzuru seçiyorum. Bugün yepyeni sevgi dolu bir hayata başlıyorum..

Tüm İyi Niyetleri Hayatıma Çekiyorum Çünkü bana sadece sevgi girer ve benden sadece sevgi çıkar 🧡

Kabul Ediyorum ..🙂

Ben ciddi anlamda şeyler yaşadım bu konuda. Çekim yasasını ben çok iyi kullanırım. Şu aralar yine çok ihtiyacım var. Yapsam her şey yoluna girecek Allah ın izniyle. Fakat bunu bildiğim halde bir türlü başlayamıyorum.

Ben ciddi anlamda şeyler yaşadım bu konuda. Çekim yasasını ben çok iyi kullanırım. Şu aralar yine çok ihtiyacım var. Yapsam her şey yoluna girecek Allah ın izniyle. Fakat bunu bildiğim halde bir türlü başlayamıyorum.
Enerjin düşmüştür belki önce kafanı kendini topla frekansımız düşükken olmuyor

Enerjin düşmüştür belki önce kafanı kendini topla frekansımız düşükken olmuyor
Evet çok sıkıntı yaşıyorum bu konuda. Planladığım işlere başlayamıyorum başlasam sonu gelmiyor. Sürekli her şeyi erteliyorum. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Dışarı çıkayım mesela asla o gün bir daha eve geldiğimde çok çok zorunlu olduğum şeyler dışında bişey yapamıyorum. Sürekli miskin haldeyim. Vitaminler aldım, sular içiyorum. Bardak bardak sert kahveler içiyorum yok olmuyor. Gerginim hep. Evde yıllardır bir kısır döngü içindeyiz. Eşim bir işe başlıyor hep sonu hüsran. Zarar etmekten başka bişey olmuyor. Çok şanslıyızdır aslında ama hep bir başarısızlıkla bitiyor.

Kabul et 🍀🐿🧚🏼‍♀️

Geçmişimi affediyorum,mutluluğu ve huzuru seçiyorum. Bugün yepyeni sevgi dolu bir hayata başlıyorum..

Tüm İyi Niyetleri Hayatıma Çekiyorum Çünkü bana sadece sevgi girer ve benden sadece sevgi çıkar 🧡

Kabul Ediyorum ..🙂
Konu sahibi olarak uzun zamandır yazmıyordunuz galiba..Ne güzel tekrar burda belirdiğinizi görmek :)

Çekim yasasını cok iyi kullandığınız zamanlar neler yapardınız mesela onu hatırlayın ve bize de hatırlatın :)

Benim de yeniden ve yeniden başlamaya ihtiyacım oluyor hep

Çekim yasasını cok iyi kullandığınız zamanlar neler yapardınız mesela onu hatırlayın ve bize de hatırlatın :)

Benim de yeniden ve yeniden başlamaya ihtiyacım oluyor hep
Kesinlikle imgeleme. Bunu bilerek veya bilmeyerek yapıyorum ve oluyor. Kötü bir şeyde oldu. O yüzden kötü bir haber falan yada çocuklarla ilgili hastalık duyunca hemen kanal değiştiririm. Farkında olmadan imgelemekten çok korkarım

buttrfly buttrfly Neler yapıyorsun? Seninde bu sayfada çok emeğin var. Merak ettim tekrar topiğe bakınca. Bayadır paylaşım yapmamışsın..

X