Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün evde kısmen varım piknik malzemeleri satan bi yere gideceğiz ürünlere bakmak için.

Kedi yiğenim gelicek teyzesine yoğun koşturmalı bir gün.

Kahve keyfi yaptım balkonda şimdi toplama zamanı çoluk çocuk kalksın kahvaltı vs.

Hepinize kolaylıklar diliyorum ❤️
Piknik malzemelerini bizede göster🥸

Benim evin yakınında Bahcelerin içinde bir ev var bazen ona dalıyorum tam yatağımın önünden görünüyor her yer her yerde odunlaların dizilmesi lazım bahce malzemelerin toplanması lazım mangal yağmurun altında verandası toplanacak kırılaçak odun var
İneyim orayı bir güzel toplayayım ne sevaba geçer diyorum
Arkamı dönüyorum ula kendi evine bak koliler valizler her yer her yerde milletin evini toplamaya iştahın kabarıyor 🥸

Hele bi bakayım ne var ne yok her şey çok pahalı. Kullan at ürünler de biz sık gittiğimiz için israf oluyor. Tek termosum var yetmiyor bakalım inşallah makul şeyler bulurum.
Geçen şok markete 6lı set gelmişti (tabak, bardk, kasik, catal,bicak) aldım 100 tl ve kaliteli keşke 2 tane alsaydım. kutusu yok tek eksiği o 😊

Hele bi bakayım ne var ne yok her şey çok pahalı. Kullan at ürünler de biz sık gittiğimiz için israf oluyor. Tek termosum var yetmiyor bakalım inşallah makul şeyler bulurum.
termos benimde bi tane küçük var bi tane daha almam lazım yazın bizde sahile gidiyoruz akşamları güzel oluyo

Benim evin yakınında Bahcelerin içinde bir ev var bazen ona dalıyorum tam yatağımın önünden görünüyor her yer her yerde odunlaların dizilmesi lazım bahce malzemelerin toplanması lazım mangal yağmurun altında verandası toplanacak kırılaçak odun var
Arkamı dönüyorum ula kendi evine bak koliler valizler her yer her yerde milletin evini toplamaya iştahın kabarıyor 🥸
Oturanlar yaşlı mı efser yardım eden yoktur belki.
Bende böyle bir manzara görsem diyorum ne güzel ev, bahçe var ama düzen yok.

Hey yavrum aynı ben karşıdaki terasa çiçek ekip duruyorum bakarken

X