Düzenli Evimiz & Hayatımız

Diyetim sabote ettiler ve devam ediyorlar :110:

Bir mağdurum ki ben de var yaa
k34009.gif

Bel fıtığı yürüme engeli yapıyordu son doktora abulans çağırmışlar öyle götürmüşler iyice bacakları kitlenmişti
Ameliyat sırasında kalçasındanda şüpelenmişler bugün emar sonuçu kesinleşip taburcu gününü belirliyecekler haber bekliyorum
Çok geçmiş olsun inşallah sonuç güzel çıkar

Benim.anneminde 3 ay ince şekildi bel bacak emari kalçada ağrı var ağrı var deyip duruyordu şükür bir şey çıkmadı

Kireçleme kaslara sinire vuruyormuş hareket önerdi klasik ağrı kesiciler vb..

Bide benim annem çok hareketsiz haraket önerdiler ama yapan kim 😔

Bel fıtığı yürüme engeli yapıyordu son doktora abulans çağırmışlar öyle götürmüşler iyice bacakları kitlenmişti
Ameliyat sırasında kalçasındanda şüpelenmişler bugün emar sonuçu kesinleşip taburcu gününü belirliyecekler haber bekliyorum
Allah şifalar versin canım

Çok geçmiş olsun inşallah sonuç güzel çıkar

Benim.anneminde 3 ay ince şekildi bel bacak emari kalçada ağrı var ağrı var deyip duruyordu şükür bir şey çıkmadı

Kireçleme kaslara sinire vuruyormuş hareket önerdi klasik ağrı kesiciler vb..

Bide benim annem çok hareketsiz haraket önerdiler ama yapan kim 😔
Kuzum benim annemde öyele hareketsiz bazen diyorum aşağı sitede içinde bir tur bile atsan sana yeter diyorum benimkide bana alınıyor yaşlanınca hassalaşıyor inşallah doktoru bu sefer dinler 🤲🏻
Anneciğine çok geçmiş olsun 💐

Kuzum benim annemde öyele hareketsiz bazen diyorum aşağı sitede içinde bir tur bile atsan sana yeter diyorum benimkide bana alınıyor yaşlanınca hassalaşıyor inşallah doktoru bu sefer dinler 🤲🏻
Yaşlanınca hasaslasiyorlar doğru ama kendilerini düşünmeliler efserim

Allah korusun hadi yatalak oldular

Bide benim annem hastalik hastası ve ilgiyi çok sever ben diyorum ki anne bahçeye bir sabah bir aksam sonuna kadar git gel
Küsüyor bana sanki kötü bir şey dedim

Başlıyor eskiden şöyleydim şunu yaptım bunu yaptım
Ama onlar eskide kaldı iste

Bizim bahce var tam haraket edilecek yer ekiyoruz ağaçlar asmalar guller çiçekler uğraş demi yok yapmaz

Yine yazın evden bahçede oturucak yer var kamelya oraya iner iki adım yürür çiçekleri sular yazın daha iyi olur ama kışın asla oturduğu yerden kalkmaz yemek wc dışında

Allah bundan öte yapmasın ne diyelim ...

Bide benim annem hastalik hastası ve ilgiyi çok sever ben diyorum ki anne bahçeye bir sabah bir aksam sonuna kadar git gel

Bizim bahce var tam haraket edilecek yer ekiyoruz ağaçlar asmalar guller çiçekler uğraş demi yok yapmaz

Yine yazın evden bahçede oturucak yer var kamelya oraya iner iki adım yürür yazın daha iyi olur ama kışın asla oturduğu yerden kalkmaz yemek wc dışında

Yine yazın evden bahçede oturucak yer var kamelya oraya iner iki adım yürür yazın daha iyi olur ama kışın asla oturduğu yerden kalkmaz yemek wc dışında

Senle benzer yönlerimiz var yaşlanınca sanırım çocukluğa geri dönüyolar dün nerden duymuş kendisine söylemeceklerdide sanırım duymuş kalcam çürümüş diyor dedim anne tövbe de öyle bir şey olmaz erime olur senin kemik ölçümlerin çok güzel çıkyor Rabbim korusun öyle şey olmasın bak şükür et dedim telefonu yengeme verdi 😔
Yaşlanınca ilgiye daha çok ihtiyaç duyular bunlar bize birer örnek kendime diyorum kendine yetebilmeyi öğrenmeliyiz yanlızlıkla vakkit geçirmeyi okumayı hobi edinmeyi bugünler için istemeliyiz öğretmeliyiz kendimize
Dün dua ettim Rabbim beni sağlıklı güzel huylu yaşlandır 🤲🏻

Senle benzer yönlerimiz var yaşlanınca sanırım çocukluğa geri dönüyolar dün nerden duymuş kendisine söylemeceklerdide sanırım duymuş kalcam çürümüş diyor dedim anne tövbe de öyle bir şey olmaz erime olur senin kemik ölçümlerin çok güzel çıkyor Rabbim korusun öyle şey olmasın bak şükür et dedim telefonu yengeme verdi 😔
Yaşlanınca ilgiye daha çok ihtiyaç duyular bunlar bize birer örnek kendime diyorum kendine yetebilmeyi öğrenmeliyiz yanlızlıkla vakkit geçirmeyi okumayı hobi edinmeyi bugünler için istemeliyiz öğretmeliyiz kendimize
Dün dua ettim Rabbim beni sağlıklı güzel huylu yaşlandır 🤲🏻
Amin ne güzel dua

Sağlıklı güzel huylu yaşlandır 🤲🤲🤲

Canım benim elimizden gelen hürmeti saygı ilgiyi yapıyoruz yapıyorum...

Fakat ağrıyı acıyı kendileri çekiyor canları yanıyor doktor dediki hareket yap

Yani ALLAH korusun kötü bir şey demedi ağır haplar igneler vermedi sadece hareket yapicak hepsi bu ve bizim.yerimiz müsait bahçe var

Yani ben ve kardeşlerim istiyoruz ki annem bahçede dolaşsın gezsin hareket yapsın hepsi bu kendileri için ....yoksa başımızın üstünde yerleri var❤❤

Bunları yapmayıp her sabah her akşam elim kolum belim diyorlar bu seferde üzülüyorum cidden üzülüyorum

Bizim burda hep bahçeli evler var oksijen nirvana sağlık deposu yer bunu kullanmıyor

Bugün sabah diyor ki hiç yataktan kalmasim yok anne dedim Öyle deme dedim

Aksine yataktan kalkıp bugün iki tur yürüyecem de dedim bana dedi ki

Sende belledin aynı lafı diyor 😔😔

Allah korusun yattı kalkamadım düşünmesi bile çok kötü Rabbim yatana bakana güç kuvvet versin

RABBİM sağlıklarını almasın düşürmesin yatırmasın başımızdan eksik etmesin

Senin evin yuvan çocukların var benim evim yuvam çocukların annem babam biri gitse kolum kanadim kopacak ben çökecem 😔😔😔Allah korusun

Amin ne güzel dua

Yani ALLAH korusun kötü bir şey demedi ağır haplar igneler vermedi sadece hareket yapicak hepsi bu ve bizim.yerimiz müsait bahçe var

Yani ben ve kardeşlerim istiyoruz ki annem bahçede dolaşsın gezsin hareket yapsın hepsi bu kendileri için ....yoksa başımızın üstünde yerleri var❤❤

Bunları yapmayıp her sabah her akşam elim kolum belim diyorlar bu seferde üzülüyorum cidden üzülüyorum

Bizim burda hep bahçeli evler var oksijen nirvana sağlık deposu yer bunu kullanmıyor

Allah korusun yattı kalkamadım düşünmesi bile çok kötü Rabbim yatana bakana güç kuvvet versin

Senin evin yuvan çocukların var benim evim yuvam çocukların annem babam biri gitse kolum kanadim kopacak ben çökecem 😔😔😔Allah korusun
Psikolojik bir şey mi yaşıyor pare yataktan kalkmak istememek normal değil.

Yaşıtı sevdiği kimse yok mu?

Psikolojik bir şey mi yaşıyor pare yataktan kalkmak istememek normal değil.

Yaşıtı sevdiği kimse yok mu?
Var teyzem komsular genelde annemle yaşıt

Teyzem gelir dayımın eşi yengem amcamin eşi yengem hepsi yaşıt

Gelirler tek muhabbet benim şuram agridi diğer derki şuram ağrır sanki hastalık yarışı yaparlar 🤣🤣🤣

Bizler kuzenler güleriz bazen bizim psikoloji bozulur onları yanlız bırakıp çıkar gezeriz 🤣🤣🤣

Amin ne güzel dua

Allah korusun canım başımızdan eksik etmesin
Seni çok iyi anlıyorum benimde şuan yengelerim bakıyor Rabbim onlardan razı olsun
Yeri geliyor evlat olarak anne yapma böyle diyorum kimseyi üzmesin diye ama yengemgil onu bile demiyorki hatırı kırılmasın onlara karşı ne kadar minnet duysam az Rabbim gönüllerine göre versin.🤲🏻
Yaş alınca geriye dönüyolar anlamıyolar gönülleri hoş olsun idare edeceğiz önemli olan kırmadan dökmekmeden halelliklerini almak

Kendine yüklenme kuzum hepimiz bir gün kendimizle baş başa kalaçağız önemli olan huzurla sağlıkla olsun herşey boş evlatında olsa kendi hayat telaşına dalacak dediğim gibi bazı şeyleri hayat rütinimize işlememiz lazımki ilerde kendimizle vakkit geçirebilelim

Annelerimiz bu piskolojisi yanlız kalmaktan korkuyolar tüm ilgi üzerimde olsun diye ilgiyi hastalıklarında buluyolar onun için bizde kendimizi bu piskolojiden uzak tutmak bunlar bize ilerisi için birer örnek

Gelirler tek muhabbet benim şuram agridi diğer derki şuram ağrır sanki hastalık yarışı yaparlar 🤣🤣🤣

Bizler kuzenler güleriz bazen bizim psikoloji bozulur onları yanlız bırakıp çıkar gezeriz 🤣🤣🤣
Dün annemde gelene gidene çürüdüm demiş 🙈

Evet o konuda genelde öyleler herhalde. Kimse kimseye geçmiş olsun demez sırayla sayarlar o da bisey mi der gibi 😄

Ağrıya bişey demiyorum ben yıllardır çekiyorum çekeni anlıyorum.

Ama işin sonunda Allah korusun muhtaç olmak varsa bu insanı biraz hareketlendirmeli tabi.
Herkesin peşine dolanan bir pare var tabi ona güveniyordur belki

X