Ebru Şallı ile skinny jeans

Kizlar selam ben de uzun zamandir bu dvdyi arastiriyordum ve 4 gundur basladim. Inanirmsiniz gozle gorulur bir sekilde bacak ve popomda sekillenmeler var. 91 kilo idim. Suan 4. Gün 89 kiloyum. Incelme nekadar oldu bilmiyorm ama ailem farketti

Ben de skinny jeansa başlamaya karar verdim. Fazlalarım vardı 3-5 kg kadar. Verdim. Yoga ve birkaç cardio hareketi yapıyorum her gün düzenli. Abur cubur, hamur işi bu ikisini kestim sayılır bir haftadır. şeker zaten yok 1 yıldır hayatımda. Şimdi sıkılaşma zamanı. Bir 3er 4er cm de sıkılaşarak daralsam tamamdır. Benle birlikte başlıcak olanlar var mı? Ya da daha verimli daha aktif bir konu varsa sitede girdiğiniz, yazarsanız ben de oraya geleyim

Herkese fit incecik günler ❤️

sadece 2 gün yapma fırsatı bulmuştum acayip ağrımıştı bacaklarım ama tabi küüt diye direk başlayınca çok normal ama o ağrının verdiği huzurda bir şeyde yok :KK70: evde tek kalamıyorum keşke yine fırsat olsa da yapabilsem

hanımlar yaaa, ben de düzenli spor yapmak istiyorum ama totoşumu kaldıramıyorum, var mı bunu çaresi? spor salonuna gidemem. evde videolardan yapmak istiyorum. bir süre yapıyorum sonra devamı gelmiyor bi şekilde askıda kalıyor...

tekrar merhaba kızlar, süper bir karın dvd si kürünü de bitirdim. ebru şallı bu işi biliyor :KK66: belim 62 cm ye kadar inceldi, yağlar eridi, karın dümdüz. düğmesini kapatamadığım kotlarımdan iki tanesini dün gece denedim kapanıyor düğmeler:KK52:

şimdi 2 gün ara verip 21 günde yağlarınızdan kurtuluna geçeceğim. sambaya da devam tabi ki, bir gün ritmik samba diğer gün brezilya sambası olarak değişimli yapıyorum. çok eğlendiğim bir kardiyo egzersizi oldu benim için. ekipmana da gerek yok.

kimse yazmamış, sizler napayorsunuz??

Green Girl yardımına ihtiyacım var, mesajlarına bakman mümkünmüdür?

Kızlar burayi aktif hale getirelim. Kendimize zaman ayıralım farkı görelim

Selamlar ben dün squat girl 13 dk da 100 kalorisini yaptım samba ları yaptım. Ama şu ara duygusal durumum pek iyi değil yiyorum. Nasıl önlerim onu da bilmiyorum :.( ama tavsiye ederim youtube da zilyon tane video var. Hiçbir şey tapamazsanız yürüyüş parkuru ve spor aletleri konusunda programımı paylaşbilirim isteyenle.

Bence de birbirimizi motive edelim.

Selamlar ben dün squat girl 13 dk da 100 kalorisini yaptım samba ları yaptım. Ama şu ara duygusal durumum pek iyi değil yiyorum. Nasıl önlerim onu da bilmiyorum :.( ama tavsiye ederim youtube da zilyon tane video var. Hiçbir şey tapamazsanız yürüyüş parkuru ve spor aletleri konusunda programımı paylaşbilirim isteyenle.

Bence de birbirimizi motive edelim.
Ben de başlayamadım. Canım yulaf ezmesi aldım diyet yapacam diye. Hem onu yiyorum hem yemek yiyorum off bu istahim

Bende iş stresinden çok yemek yemeye başladım ama vucüdümü tanıyamıyorum artık evden çıkasım gelmiyor. 2 ay sonra kuzenimin düğünü var bende o zamana kadar kilo vermek istiyorum :KK43:

Ben de psikoloğa gidiyorum. Çünkü tüm duygusal iniş çıkışlarda yemek yiyorum. Duygusal açlık olayı bende bir liste var ama çok aç bırakıyor eğer destek olursak birbirimize ben de başlamak istiyorum.

Ben aslında mart ayında bi diyetisyenle çalıştım ve 2 haftada çok iyi sonuçlar aldım fakat devam ettiremedim düğün hazırlıklarından bunalıp yedikçe yedim bende paylaşabilirsiniz onu hatta 2 günde bi yapılan yarım saatlik spor programı var bende inanılmaz işe yarıyor sadece çok yoruyor

Bir çok kişi soru sormuş hep havada kalmis.
Pilates çok etkili bir spordurrrrr kizlar.
1 mayista 21 günde yaglarinizdan kurtuluş dvdsine basladigimda basenlerim 102 cm di.Üst bacak en kalin nokta 60 cmdi.21 gün sonra 96 cm ve 54 cm oldu.Resmen kuculdum.Şiddetle tavsiye ederim.Yediklerime dikkat ettim diyet değildi ama aksam yemekten sonra bir şey yemedim.
Pilates o günden beri hayatimda haftada 1-2 yaparim.Simdi skinny jeans e basladim.2-3 cm incelmesine raziyim ve inanıyorum.
Sizde inanin salmayin kendinizi.28 yasindayim 3 yasinda bi oğlum var.170 cm 55 kiloyum.Benim gibi olanlar kilini kipirdatmiyor.Spor çok önemli.Zayifsaniz bile ki ben oyleyim saglik için yapin
Haftada 3 günde eliptige biniyorum.Spor şarttt
Isinma ve soguma hareketlerini yapmasak da ayni etki olur mu?

Isinma ve soguma hareketlerini yapmasak da ayni etki olur mu?
Denk geldiğim için yazıyorum, ısınma ve soğuma yapamadan spor yapmak bir süre sonra lif kısalığı ve sakatlık yapar. Asla ısınma ve soğuma olmadan spor yapmayın alt tarafı 0 dakika ama hem esneklik kazanırsınız hemde kas tutulması olmaz.

X