Efsane Cuma 2019 İndirimlerini Bekleyen Varmı? Sepet Oluşturdunuz Mu?

Efsane Cuma İndirimleri 2019 Sepet Oluşturdunuz Mu?

• Evet

OY: 64 26,9%
  • Hayır

OY: 174 73,1%

• Ankete Katılan
    238
Ben ne zaman internetten alışveriş yapsam indirim oluyor özel bir güne ihtiyaç yok. 😂

arkadaşmlar yalan yok 11.11 indirimi ilk n11.com da çıktı yani ben öyle duydum bildim.bakın ben 2015 te Philips FC9928/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrik Süpürgeyi o zamanki fiyatı 1250 tl di hiç unutmam,almak istiyordum pahalı geliyordu,neyse 11.11 indiriminde bi kupon tanımladı bana n11 sadece o güne özel ben süpürgeyi 799 tl ye aldım o günden sonrada asla düşmedi şu an 1800 tl di fiyatı,yani demem o ki ilk duyurulduğunda,ok evet ciddi indirimler vardı,ama şimdi ben inanmıyorum.Ha gene az buçuk yapıyorlar ama fiyatlar iyice şişirildikten sonra

arkadaşmlar yalan yok 11.11 indirimi ilk n11.com da çıktı yani ben öyle duydum bildim.bakın ben 2015 te Philips FC9928/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrik Süpürgeyi o zamanki fiyatı 1250 tl di hiç unutmam,almak istiyordum pahalı geliyordu,neyse 11.11 indiriminde bi kupon tanımladı bana n11 sadece o güne özel ben süpürgeyi 799 tl ye aldım o günden sonrada asla düşmedi şu an 1800 tl di fiyatı,yani demem o ki ilk duyurulduğunda,ok evet ciddi indirimler vardı,ama şimdi ben inanmıyorum.Ha gene az buçuk yapıyorlar ama fiyatlar iyice şişirildikten sonra
Oluyor olmuyor değil ama fiyatı takip edip bilmek lazım

Giyim,kuşam anlamında hiçbirşey almadım.
Boyner Kelebek indiriminden kızıma mont,oğluma ayakkabı almıştım ama. Baya uyguna geldi o zaman zira indirimsiz fiyatları göz önüne alınca montun fiyati bile ikisine ödediğimden çok fazlaydı.
Sayılır mi bilmem ama bugün migrosta familia 32 rulo tuvalet kağıdı 27 liraydı,onu aldım,birde her zaman tükettiğimiz peynir indirimdeydi vakumlu paket olduğu için 2 tane de ondan aldım.
Ben fiyatını bildiğim şeyleri alıyorum sadece internet üzerinden zira çoğu zaman fiyatı yükseltip indiriyorlar,kandırmaca oluyor yani bir nevi,bu sebeple çok itibar etmiyorum. Birde zara da özellikle abuk sabuk parçalar giriyor indirime,2 sene önce aldığım pantalonu 2 sene sonra yine indirim reyonunda gördüğüm çok olmuştur.
Çıkıp bakacağım yarın yakındaki awm'ye,çanta var almak istediğim, bir markanın,onu alırım fiyatı inmişse cidden,onun dışında birşey alacağımı sanmıyorum. İhtiyaç yok zaten şu an elzem olarak birşeye.

Fiatı yukseltıp fusuruolar hiç indirim goremedım

İnternetten ciddi indirimler olmadan alisveris yapmiyorum..mesela salona stor aldim 320₺den 60₺ olana kadar bekledim..stokta az kaldi yazisi olacak veya son 5-10 urun vs.. kampanya diyecek yada bu sekilde..hbde efsane cuma ile gectigimuz yillarda epey alisveris yapmistim..kargo odenemedim..fiyatta piyasanin altindaydi..
Bu sene vasat bi kargoyla calisali amannn diyorum..kac kere kargomu kaybettiler,subedeyken iade ret icin musteri hizmetlerini arayip apar topar 2 kucuk cocukla gittigimi bilirim..
Tamam evden minimum cikan ,cocuklu,hasta,yasli veya yol yordam bilmeyen carsiya uzak oturan vs icin iyidir ancak kargo firmasida iyi olmali.

İnternetten ciddi indirimler olmadan alisveris yapmiyorum..mesela salona stor aldim 320₺den 60₺ olana kadar bekledim..stokta az kaldi yazisi olacak veya son 5-10 urun vs.. kampanya diyecek yada bu sekilde..hbde efsane cuma ile gectigimuz yillarda epey alisveris yapmistim..kargo odenemedim..fiyatta piyasanin altindaydi..
Bu sene vasat bi kargoyla calisali amannn diyorum..kac kere kargomu kaybettiler,subedeyken iade ret icin musteri hizmetlerini arayip apar topar 2 kucuk cocukla gittigimi bilirim..
Tamam evden minimum cikan ,cocuklu,hasta,yasli veya yol yordam bilmeyen carsiya uzak oturan vs icin iyidir ancak kargo firmasida iyi olmali.

Bir suru şey aldim.
Normalde de bir sey gordum mu kendimi tutamayip alan biriyim malesef.

Deodorant, sabun, duş jeli ihtiyaçları için Gratis indirimleri takip edilmeli. Onun dışındaki zeytinyağı gibi büyük gıda harcamaları için Hepsiburada, Ayakkabı & Çanta Morhipo. Ev temizlik grubu Trendyol & Hepsiburada kapışır :)

Bazı şeyler önce şişirme sonra indirme, daha önce 40 TL ye aldığım kolye nin bir de yeşilini alayım dedim güya 85ten 45 düşmüş yersen
Ama bebek bezi ve mamalarda güzel indirin vardı yiğenime aldım, tüm ürünlerde olmuyo yani bu indirim ama olanda güzel indirim var gratisi zengin ettim bugün misal

Bir kaç makyaj malzemesi aldım indirimli olanlardan. Mağazadakilerden daha uygun olanlar vardı onları tercih ettim. Bir kaç kişisel bakım ürünü ayakkabı ve mutfak araç gereçleri aldım. Gelen ürünlerden şuana kadar çok memnunum. Bir kaç ürün daha gelecek bekliyorum. Asıl niyetim tost makinesi ve filtre kahve makinesi almaktı ama istediğim ayardaki üründe pek bir indirim olmamıştı. Onu seneye ev değiştirdiğimde almaya karar verdim.

Bebeğin bazı ihtiyaçlarını aldım cuma günü. Gerçekten indirim varmış ya. Beşiğini 650 tlye almıştım mesela bugün 850tl olmuş. Bir giysi almıştım 83tl ye, bugün 166 tl. Bana iyi geldi yani

Trendyol vs.. gibi yerlerde aradığım indirimi bulamadım. Instagramda alışveriş yaptığım bir butik indirim yaptı,oradan alışveriş yaptım.Kaban ve iki kazak aldım 250 TL tuttu hepsi indirimde.

X