Ek gelir ihtiyacı olanlara evden yapılabilir iş önerisi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.211
193
Merhaba arkadaşlar,

Birçoğunuz gibi, ne yazık ki benim de maaşım yetmiyor. Bu nedenle, evdeyken kısıtlı zamanımda yapabileceğim bir iş araştırdım. Anketleri ve şu internetten oynanan oyunları denedim, hiç boşuna vaktinizi harcamayın, oradan para birikmiyor, hiçbir işe de yaramıyor.

Katalogla ürün satışı işini pek sevmiyorum çünkü birileri bir şeyi iptal edince, beğenmeyince vs. bir şekilde ucu bana dokunabiliyor, benim için riskli. Piramit sistemi networkler ( ürün satışı dışında – sen üye getir, getirdiğin getirsin, sen para kazan türü şeyler) Türkiye’de kanunen yasak, sakın bulaşmayın, paranızı kaptırmayın.

Herhangi bir sermayem olmadığı için, şöyle paraya dokunmadan, risk almadan yapabileceğim bir iş aradım ve bir alternatif buldum, adı satış ortaklığı (Affiliate Marketting).

Sistem aslında çok basit. Bu işi yapan şirketlerden birine kayıt oluyorsunuz. (üyelik parası da isteyen firmalar var, hiç para harcamayın onlara, gidin clickmerkez’e ücretsiz üye olun.)

Daha sonra ürün listesinde, sizin arkadaş çevrenizin en çok ilgi gösterebileceği ürün veya ürünleri kendi üye sayfanızdan seçip facebook, twitter, instagram, whatsapp veya email yolu ile paylaşıp reklamını yapıyorsunuz. Sizin paylaştığınız bu reklamlardan satış oldukça, siz satılan üründen otomatik komisyon kazanıyorsunuz. Siz hiçbir şekilde alıma veya satışa karışmıyorsunuz, sizden istenen sadece ürünlerin reklamını yapmak ve satışa teşvik etmek.

Kendi bloğu olan üyeler reklamı kendi sayfalarında paylaşıp satışlarını arttırabiliyor. Üzerinde üyenin kodu olan indirim kuponlarını bastırıp dağıtan veya kendi dükkânına gelenlere elden verenler var. Bu indirim kodu ile yapılan her satışın komisyonu da otomatik kupon sahibine kalıyor.

Sistemi kafanızı oturttuktan sonra siz zaten kendinize en uygun yolu bulursunuz. Bu sizi maaş gibi geçindirmez ama biraz özenli çalışma ile ayda yaklaşık 300 – 400TL ek gelir olur. Ne yalan söyleyeyim bana ilaç gibi geldi bu para. Ama para kazanmak için ilgi alaka göstermeniz şart.

Ben çok araştırdım ve en eskilerden clickmerkez ile çalışmaya başladım, herkes de bu firmayı tavsiye etti. Sürekli yeni ürün ekliyorlar, bu da bir avantaj tabii. Biriken komisyonum 15 günde bir hesabıma yatıyor, hiç başımı ağrıtmadılar. Web sitelerinde de her türlü bilgi var.

Bence bir deneyin, nasıl olsa size zaman dışında hiçbir külfeti veya riski yok. Herkese şimdiden bol kazançlar

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, evden çorap satışı yapıyorum. Sizlerle de bunu paylaşmak istedim. Herkes evden satış yapıp çoluğuna çocuğuna kolaylıkla bakabilsin istiyorum. Ben çorapları şu adresten alıyorum, kesinlikle öneririm. Evden satış paketi diye bir paketleri var çok avantajlı

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X