EKİM 2023 KLOMEN VE ÇATLATMA İĞNESİ

Bende bugün doktora gittim. Kistin gitmiş dedi. Adetim geciktiği için kan bakalım dedi birde duphaston yazdı gebelik yoksa duphastona başla dedi. Sonuç negatif çıktı. Hayırlsıyla ilaçla regl olup yeni ayda tedaviye devam 😊😊
Umudunu hiç kaybetme canım Allah geçiktiriyorsa güzelleştiriyordur şu mübarek günlerde duam tüm anne olmak isteyenleree en güzel en hayırlı şekilde inşallah 💙

Çok şükür iyiyiz canm. Her dönemin kendine özgü sikintilariyla uğraşıyorum. Mide yanması gibi gibi😀 sen nasılsın, tedavi nasıl ilerliyor. İnşallah hersey yolundadır
Aman iyi olunda 🌸 bende iyiyim vallahi tedaviyi bıraktım. Aslında doktor değiştirdim bu doktorda beni sakinleştirdi biraz şuanlık kendimiz denemeye devam edeceğiz😊 beslenmemi değiştirdim inositol kullanmaya başladım. 2 sene üstüne ilaçsız regl oldum nisanda 💃🏻

Aman iyi olunda 🌸 bende iyiyim vallahi tedaviyi bıraktım. Aslında doktor değiştirdim bu doktorda beni sakinleştirdi biraz şuanlık kendimiz denemeye devam edeceğiz😊 beslenmemi değiştirdim inositol kullanmaya başladım. 2 sene üstüne ilaçsız regl oldum nisanda 💃🏻
Çok güzel bi gelişme canm. Hayırlısı olsun.

X