Klomen+ Catlatma ignesi

Yok rahim filmi çekilmedim doktorum öyle viseyi şuanlık görmedi hani rahim film çekelim diye söylemedi su an 2 tedavimdeyim klomen +femara yazmıştı onlarida 5 gün kullandim adetin 2 ci günü basladim sonra yumurta takibime gittim dediği gün zaten dun gittim ve 3 yumurta oluşmuş ilkinde 1 yumurtaydi olmadi ama bu sefer 3 yumurta ve bu gün icinde çatlatma iğnesini vuruyorsun dedi bende eve gider gitmez vurdum ve sonra iğnenin etkisini baya hissettim diyebilirim sağlı sollu ağrım oldu ayaklarimdaa bile ve ilişkim de inanilmaz ağrım oldu ilk defa ve sabaha kadarda gramplar yaşadım ve halada sızıntıların oluyor acaba yumurtamm falan mi çatlıyor onu düşünüyorum şuan 3 yumrtam var gebelik sansi yüksek oluyor yumurta ne kadar çoksa ama bilemedim ikiz veya 3 olma ihtimali olabilir mi cidden🤭heveslenmiyim ama ilkine gore daha böyle değişik hissediyorum kendimi
Çoğul gebelikler olabilir tabi cnm inşallah hayırlısı wbende dün 13. Günü kan testi verdim malesef 2 çıktı regl olmayı bekliyorum artık umudum yok kalmadı bugün 14. Gün

Öyle demeye herşeyin hayırlısı Allah dan ümit kesilmez hicbizamn o en doğru zamni bilendir belki biz bende bu şekil imtihandan geciyorizdur yani Allah dan gelen bişey nasipimizde varsa zaten olur herşeyin hayırlısı canim bakalim bekliyecez güzel haber alırsam eğer muhakkak ileticem bilmiyorum sanki bu ikincisi olacak gibi bi içine doğdu yani öyle hissediyorum 🤲🏻🤲🏻isallah sanada rabbim nasip eder

Merhaba son durumunuz nedir merak ettim 😍 tekrardan test veya kan tahlili yaptirdinizmi
Hayir canim yaptırmadım iğneyi 16 sinda vuruldum 7 gün sonra kan testi ve hızlı gebelik testi yaptım 2 şiddete pozitif çıktı ama iğne etkisi Dedi doktorum muayne bile etmedi direk eve yolladi yani
Suan 12 . Günümdeyim bidahada test yaptirmadim ama karnım çok sis sebebini bilmiyorum

Hayir canim yaptırmadım iğneyi 16 sinda vuruldum 7 gün sonra kan testi ve hızlı gebelik testi yaptım 2 şiddete pozitif çıktı ama iğne etkisi Dedi doktorum muayne bile etmedi direk eve yolladi yani
Suan 12 . Günümdeyim bidahada test yaptirmadim ama karnım çok sis sebebini bilmiyorum
Merhaba tahlil verdiniz mi tekrardan merak ettim

Merhaba kızlar bana yardımcı olur musunuz pcos var bende ilk KLOMEN kullanıp sonra ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım bugün 14. Günümdü ama kasıklarıma adet olacakmışım gibi sık sık şiddetli ağrı giriyor 12. Gün test yaptın silik çizgi çıkmıştı birdaha da yapmadım sizce var mıdır

Merhaba kızlar bana yardımcı olur musunuz pcos var bende ilk KLOMEN kullanıp sonra ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım bugün 14. Günümdü ama kasıklarıma adet olacakmışım gibi sık sık şiddetli ağrı giriyor 12. Gün test yaptın silik çizgi çıkmıştı birdaha da yapmadım sizce var mıdır
Adet tarihim 4 Kasım gösteriyor

Merhabalar arkadaşlar bir bilgi alabilirmiyim ben ayın 15 çatlatma iğnesi vuruldum 29 da beta testi yaptım 2.00 çıktı ama adet olmamıştım sonra 31 de gene gittim beta testi verdim 9.49 çıktı çatlatma iğnesi nedeni ile yüksek çıkmış olmaz dimi bugün de bir tıp merkezinde test verdim beta almadılar ama kanımı aldılar kaset teste baktılar 10 dk içinde pozitif yada negatif diye belirtiyorlar değer yüksekliği söylemiyorlar normal idrar kaset testi gibi 10 dk bekliyorlar 2 cızgı olursa pozitifmiş ben ilk defa öyle test duydum bilen varmı negatif diyince moralim çok bozuldu bilgisi olan biri cevap vere bilir mi

Ben 2. Çocuğu istiyorum bir kızım var 13 yaşında ben 34 yaşındayım sebepsiz 6 yıldır olmuyor yeni başladık tedaviye bakalım bu ay olmazsa rahim filmi dedi doktor bende şişkinlik ve hafif kasık ağrısı var baskada akıntı olmadı kafamda deli sorular
Benimde oglum 6 yasinda ikincisi olmuyor

Merhabalar arkadaşlar bir bilgi alabilirmiyim ben ayın 15 çatlatma iğnesi vuruldum 29 da beta testi yaptım 2.00 çıktı ama adet olmamıştım sonra 31 de gene gittim beta testi verdim 9.49 çıktı çatlatma iğnesi nedeni ile yüksek çıkmış olmaz dimi bugün de bir tıp merkezinde test verdim beta almadılar ama kanımı aldılar kaset teste baktılar 10 dk içinde pozitif yada negatif diye belirtiyorlar değer yüksekliği söylemiyorlar normal idrar kaset testi gibi 10 dk bekliyorlar 2 cızgı olursa pozitifmiş ben ilk defa öyle test duydum bilen varmı negatif diyince moralim çok bozuldu bilgisi olan biri cevap vere bilir mi
Merhaba ☺️ değerin sonradan yükselmiş bana kalırsa var derim çünkü eğer olmasaydı değerin yükselmezdi

Kizlar çatlatma iğnesinden sonra genelde hamilelik gerçekleşmezse 14 gün sonra adet olunuyormus benim ilk tedavi de mesela iğneyi vurdukdan sonra tam 14 günümde adet gördüm yani bekledigim adet tarihime vardi iğneden 14 günü tam oldum bu ikinci tedavimdeyim şuan ignemi vurduğunun tam 14 günümdeyim ama adet görmedim şuan 5 gündür adet sancisi belki ağrım karin sancım sağ sol ağrı gramplar giriyor ve son üç gündür akintim az olmak şartıyla geliyor anlamadim adet olur muyum o sanci gibi ama geçende 14 günümde olmuştum ama sizde benim gibi 14 gününde olan varmı adet çatlatma iğnesinden 14 gün sonra adet gören varmı beni bilgilendirdim test falan yapmadim henuz

X