Aşılama Ekim ayında aşılama olacaklar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende kürtajımı özel hastanede oldum hastane kendisi yapmıyo zaten genetik araştırma yapan bir merkeze gönderiyor sonuçları alıyorlar sana söylüyorlar tabi belli bir ücret karşılığında burada böyle yapılıyor orası farklıysa bilemem.

araştırıyorum bulsam böyle bi merkez hemen gidecem

neyse canım sonra görüşürüz kendine iyi bak
babanın da allah şifasını versin
öpüyorum :KK23::KK58:

tamam canım sağol kendine iyi bak görüşürüz hoşçakal.

canm merhaba, uzun zamandır konuşamadık ama gecmiş mesajlarından öğrendim ki hamile kalıp daha sonra kaybetmişsin. allah sabır versin, çok gecmiş olsun.. bazen diyorum ki sonucu ne olursa olsun bi hamile kalsam başka bişey istemem, en azından hamile kalabildiğimi görebilsem.. ama sonra hayırlısı için dua ediyorum. canm ben bu ay tüpe başlayacağım bi aksilik olmazsa. sen nasılsın?

canm merhaba, uzun zamandır konuşamadık ama gecmiş mesajlarından öğrendim ki hamile kalıp daha sonra kaybetmişsin. allah sabır versin, çok gecmiş olsun.. bazen diyorum ki sonucu ne olursa olsun bi hamile kalsam başka bişey istemem, en azından hamile kalabildiğimi görebilsem.. ama sonra hayırlısı için dua ediyorum. canm ben bu ay tüpe başlayacağım bi aksilik olmazsa. sen nasılsın?
meraba canım, öyle oldu canım napalım kısmet takdiri ilahi Rabbim verdi aldı yinede hamd olsun diyorum.aslında bende senin gibi düşünüyordum zaman zaman ama öyle değilmiş hamile kalıp kaybetmek çok kötü bir duygu Rabbim hayırlısını ömürlüsünü versin hepimize.hadi bakalım tedavin hayırlı olsun bu sefer kavuşursun meleğine inş. hayırlısıyla.
slm emine nasılsın?:79:

slm canım ne olsun işte dünya telaşı geçmiş yazıları okuduysan az çok neler yaptığımı görmüşsündür.sen nasılsın tedavi falan oluyomusun.

meraba canım, öyle oldu canım napalım kısmet takdiri ilahi Rabbim verdi aldı yinede hamd olsun diyorum.aslında bende senin gibi düşünüyordum zaman zaman ama öyle değilmiş hamile kalıp kaybetmek çok kötü bir duygu Rabbim hayırlısını ömürlüsünü versin hepimize.hadi bakalım tedavin hayırlı olsun bu sefer kavuşursun meleğine inş. hayırlısıyla.

slm canım ne olsun işte dünya telaşı geçmiş yazıları okuduysan az çok neler yaptığımı görmüşsündür.sen nasılsın tedavi falan oluyomusun.

yok cnm nisan mayıs gibi düşünüyoruz hayırlısı bakalım...

asi burdayım canım altta gözükmeyebilirim ama burdayım farklı bir sayfa daha açtım ondandır görememen.

zeynep niye gelmiyo artık emine bi fikrin var mı onu da özlemiştim walla....

emine cnm ben bi karnımı doyurp geliyorum oldu mu daha kahvaltı yapmadım..:KK19:

kızlar ben geldim
yok kız ne ev alması kiraya çıktım yine ama taşınma masrafı çıktı baya ama düşünüyorum net almayı düşünüyoruz ama ne zaman işte
ayyy bende bişi yok daha emineyle konuşuyoruz telefonda zaten haberinizi alıyorum sizin beyzanur özlemay hamileymiş çok sevindim Allah tamamına erdirsin

canım sana tavsiyem laparoskopi ol tek çare o kaldı bende bişi yok diye oturamayız embriyoda sorun yoksa kesinlikle rahimde sorun vardır onun içinde laparoskopi şart hayırlısı

X