Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydın kızlar :spor::spor::spor::spor:

🩵💙🩵💙🩵💙
Hadi mavişler
Az karbon, bol su ,bol sebze ,yeterli protein , az da meyve yedik mi tamam. Gerisini bedenimize bırakalım çok da ince düşünmeye gerek yok:KK19:
Hayatın tadını çıkarın
Kendinize bir kahve yapın mesela
Arada bir yeşilçay yapın.

Sevdiğiniz bir arkadaşınızı arayın muhabbet edin.
Biraz mama alıp yoldaki canlara verin
Yüzünüze bir krem sürün
Güzel kokular sürünün
Yemeğinizin yanına güzel bir salata yapın
Bol su için

Yemeklerde teselli aramıyoruz. 👍

Sonunda yine kilolarla başbaşa kalıp
dertlenmek var çünkü.🥲
Gerek var mı .... Yok ....
:skandal::skandal::skandal:Cumartesi ye son iki gün 🥰👍
Hadi gayret💪💪💪💪💪💪

@Mthn83

@gezegenfeza

@Jasminium84

Leyl35 Leyl35

@HuzuRRR

@Lavinia_98

@Keira-

@minerva1988

@ahlaadenn

@Akrrep

@trueliving_

@Minicikfzt
💙🩵💙🩵💙🩵💙🩵
Menü bildirimşerinizi unutmayınız😘
Günaydın Bademim. :KK60:
Ne güzel bir kaptan olmuşsun :nazar:

canım çok geçmiş olsun :KK43:

günaydın canımm çok geçmiş olsun, zor başladı kolaylıklarla güzelliklerle, mutlulukla devam etsin günün :KK60:

çok geçmiş olsun canım :KK43:

günaydınn :KK60:

canımmmm günaydınnn :KK60::KK68:

içindeki ışık gökyüzünü aydınlatsın sana bol bol enerji versin inşallah :KK60::dua:
:KK60: :KK68:

Günün yarısı bitti ama yine de gününüz aydın olsun. :dua: :KK200: :KK36:
Geçen hafta geldim dedim sürpriz bir gezme ile sizden ayrı kaldım kusura bakmayın. Köy hayatını çok sevdiğim için eşim planlamış kiramadım iyi gelir gidelim dedi. Hem vakit bulamadım hem internet bağlantısı çok zayıf olduğu için sayfaya bakamadım.
O yüzden tekrar merhabalar herkese. Hastalara acil şifalar dilerim. :KK200::KK200::KK200::KK200:

08.05.2024 Çarşamba

Kahvaltı 11.30
Yulaflı avakadolu tost çok küçük peynir 3 zeytin 2 çeri domates salatalık

Ara 14.30
Sütlü soğuk kahve 1 wasa 1 yemek kaşığı fıstık ezmesi 1 muz

Akşam 18.50
Bol yeşillikli yoğurt soslu salata 150 gram tavuk göğsü 4 yemek kaşığı nohut pilav

2.5 litre su
20 dk egzersiz
5500 adım
@Mthn83 @Cordelia Elhan Elhan
Afiyet olsun çok güzel bir menü. :super:
Sayfamıza hoş geldin ❤️ Sağlıklı, keyifli eksiler görmeni dilerim. :dua:

Geçen hafta geldim dedim sürpriz bir gezme ile sizden ayrı kaldım kusura bakmayın. Köy hayatını çok sevdiğim için eşim planlamış kiramadım iyi gelir gidelim dedi. Hem vakit bulamadım hem internet bağlantısı çok zayıf olduğu için sayfaya bakamadım.
O yüzden tekrar merhabalar herkese. Hastalara acil şifalar dilerim. :KK200::KK200::KK200::KK200:
Hoşgeldin balım,çiçeğim.❤️İyi ki geldin.Mis gibi hava aldın gezdin 🥰Çok sevindim senin için canım🥰

Hoşgeldin balım,çiçeğim.❤️İyi ki geldin.Mis gibi hava aldın gezdin 🥰Çok sevindim senin için canım🥰
:KK33::KK33:
Ceeelerini özlemişim canım ceeeeem :KK60:
Hoş bulduk. Cennet tasviri duyarız ya altından ırmaklar akan , meyve ağaçları , golgelikler öyle güzel bir yerdi. Güzel enerjiler ve kalorileri toplayıp geldim kuzucum. :oops:

Hoş bulduk. Cennet tasviri duyarız ya altından ırmaklar akan , meyve ağaçları , golgelikler öyle güzel bir yerdi. Güzel enerjiler ve kalorileri toplayıp geldim kuzucum. :oops:
Ne güzel yerlerdir.Şu an hayal ettim.Kalorileri boşver kuzum topladığın Enerji ile eritir gidersin .Sen iyi ol yeter ki :KK60:

Günaydınlar kaptaniçelerin güzeli :KK36: Kısa tatilin iyi geçmiştir umarım 🙏

Ne güzel yerlerdir.Şu an hayal ettim.Kalorileri boşver kuzum topladığın Enerji ile eritir gidersin .Sen iyi ol yeter ki :KK60:
Evet bitanem gerçekten çok güzeldi. Antalya güzel sehir ama Muğla ' nin köyleri cennet gibi her yer orman bol su , kara dutlar beni benden aldı . :confused:Sen de çok iyi ol inşallah 🙏

Afiyet olsun canım 🩵
Çok güzel.
Şu patlakları çok mu seviyorsun yoksa diyete uygun diye mi yiyorsun🙂
Fotolar içimi açtı yeşil yeşil ♥️
Sagol kaptanim 🥰

Karabugday patlagi gluten oranı daha düşük hem doyurucu,sindirim sistemine faydali
Protein ve lif orani yuksek🌸

Mide rahatsizligimi doktorun yazdigi ilaclarla üstünü örtmek yerine yediklerimden sifalanmaya calismak diyelim😻

Besinler ilaciniz,ilaciniz besininiz olsun demis hipokrat 🙏🏻

Netflixte Sağlığınızın kontrolü sizde(bağırsaklarinizda saklı sırlar) diye bir belgesel izledim tavsiye ederim sizlere🥰

Türk kahvesi hüpürdetildi :süslü:
Sağlıklı , tertemiz beslenmeye niyet edildi. :KK73:
Okudukça içim açıldı ben gitmis kadar oldum😻😻😻 ne iyi yapmissinizzz 🫠🫶🏻🌸 hoşgeldin canim kaptanim 😘😘😘

X