Emziren anneler Bestlak damla kullananlar

Azelya21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2022
1.396
1.236
26
Kızlar bebeğim 22 günlük sütüm yetiyor gibi ama geceleri göğüslerim tamamen boşalıyor süt artırıcı önereceğiniz neler var ve bestlak damla kullanıp faydasını gören var mı 🤔

Kızlar bebeğim 22 günlük sütüm yetiyor gibi ama geceleri göğüslerim tamamen boşalıyor süt artırıcı önereceğiniz neler var ve bestlak damla kullanıp faydasını gören var mı 🤔
En iyisi solgar brewers yeast piyasadaki bence tavsiye ederim.

Ben kullanmıştım ayrıca bol su için bol yeşillik özellikle dereotu, helva, tahin, dut kompostosu bunlar benim denediğim şeyler. Bide gece her emzirmeye kalktığımda su içer yatardım. Bol bol da dinlenmeye uyumaya çalışın

Ben kullanmıştım ayrıca bol su için bol yeşillik özellikle dereotu, helva, tahin, dut kompostosu bunlar benim denediğim şeyler. Bide gece her emzirmeye kalktığımda su içer yatardım. Bol bol da dinlenmeye uyumaya çalışın
Kullanırken memnun kaldınız mı faydası oldu mu bol su tüketiyorum her emzirirken yarım litre içiyorum helva ve tahin kahvaltıda muhakak tüketiyorum dut kompostosu yapmadım hiç onuda deniyeyim olmazsa nasıl yapıyordunuz uyku kızım uyudukca uyumaya çalışıyorum uyumasam bile uzanıyorum

Kullanırken memnun kaldınız mı faydası oldu mu bol su tüketiyorum her emzirirken yarım litre içiyorum helva ve tahin kahvaltıda muhakak tüketiyorum dut kompostosu yapmadım hiç onuda deniyeyim olmazsa nasıl yapıyordunuz uyku kızım uyudukca uyumaya çalışıyorum uyumasam bile uzanıyorum
Faydasını görmüştüm ya daha doğrusu o kadar şey yaptım ki. Hatta en iyisi kimyon çayı en çok ondan fayda gördüm ama alerjik şüphesi varsa bebişte pek tavsiye edilmiyormuş

Onu nasıl yaptınız kimyon kaynatıp çay gibi içtim sıkıntı yaşamadım
Kimyon tohumu bulabilirseniz aktardan alın bir miktarını havanda ezin. Daha sonra kaynamış olan bir bardak suya bir çay kaşığı kadar ekleyip Biraz bekleyip içebilirsiniz.
Ben gazı için ve süt için o kadar içtim ki bir dönem burada nickimi kimyonsu yapmıştım 🤭

Canım ilk bebeğimde sütüm gelmiyordu çok ağladım çok hırs yaptım emzirme kampları yaptım. Çok araştırdım. Sütünün tamamen yetmesi için güzel bir uyku. Çünkü uykusuzluk sütü inanılmaz azaltıyor. boooolll su içmek. Yok bulgur yok soğan bırak onları sağlıklı güzel beslen yeter. Bestlak damlayı bilmem ama humana still tea bende inanılmaz ise yarıyordu. Bir de ben mama vermemek icin çok direndim çok pişmanım şimdi ikinciye hamileyim gece ben uyumadan önce bebeğime mama verip öyle uyumayı düşünüyorum sadece geceleri bir kere. Bebeğin de benim de gece rahatlamaya ihtiyacımız olacak mama belki uyku süresini uzatır o şekilde göğüslerin de süt toplar. Ama asiriii su içmeyi unutmaa

tecrubelerimiz aynı. marul-bulgur-uyku-su.
tahin kilo yapiyor diye birakmistim, yarin sabah tahin-pekmez deneyeyim bakalim.
Ben nerde tahinli bişey varsa yedim üzerine 10 kilo aldım :KK70: veremiyorum da ama listenin başı kesinlikle tahin
Ayrıca bunları düzenli ilk sy yaptım sonra aklıma gelirse yaptım
1 saat olmadsn ful doluyordu

Kimyon tohumu bulabilirseniz aktardan alın bir miktarını havanda ezin. Daha sonra kaynamış olan bir bardak suya bir çay kaşığı kadar ekleyip Biraz bekleyip içebilirsiniz.
Ben gazı için ve süt için o kadar içtim ki bir dönem burada nickimi kimyonsu yapmıştım 🤭
Bende dün 1 çay kaşığı toz kimyonu 1 sb ile 10 dk demleyip içtim kaka rengi sarıdan yeşile döndü acaba sizde böyle bir durum oldu mu
Kimyona bağladım açıkçası

Bende dün 1 çay kaşığı toz kimyonu 1 sb ile 10 dk demleyip içtim kaka rengi sarıdan yeşile döndü acaba sizde böyle bir durum oldu mu
Kimyona bağladım açıkçası
Hiç farkında değilim ara sıra yeşil oluyordu ama dikkat etmedim. Tekrar deneyin bakalım sarıyken yeşil bir şey yemeden kimyon çayı için aynısı olacak mı

Hiç farkında değilim ara sıra yeşil oluyordu ama dikkat etmedim. Tekrar deneyin bakalım sarıyken yeşil bir şey yemeden kimyon çayı için aynısı olacak mı
Sariydi sabah akşam kimyon içtim 1 gün boyunca 4 5 kez yaptı yeşile yakın ve ilk kez yeşil gördüm ona bağladım şimdi tekrar sari olana kadar beklicem

X