Emziren anneler gelin beraber kilo verelim 😊

Beklenen2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
3.041
7.947
30
6.5 aylık bebeğim var ve kilo veremiyorum diyetisyene de gittim ama galiba biraz motivasyon eksikliğim var eğer sizde kilo vermek istiyorsanız birbirimize destek olalım motive edelim birbirimizi . Günlük menü paylaşımı yapalım artık havalar düzeldi günlük kısa kısa yürüyüşler de yapabiliriz kendimizi fazla yormadan😊

6.5 aylık bebeğim var ve kilo veremiyorum diyetisyene de gittim ama galiba biraz motivasyon eksikliğim var eğer sizde kilo vermek istiyorsanız birbirimize destek olalım motive edelim birbirimizi . Günlük menü paylaşımı yapalım artık havalar düzeldi günlük kısa kısa yürüyüşler de yapabiliriz kendimizi fazla yormadan😊
Ay benim bebeğimde 6 aylık olacak eski kiloma dönmek için -10 vermem lazım ama ben bekarkenki kiloma dönmek istiyorum bu yüzden -10 daha vermem lazım yani -20 gerçekten uzun bı yol.berbser ilerleyelim destek olalım birbirimize aslında baktığında 4 ayda verilebilecek kilo bunlar ama işte homiligırtlak yiyorum emzirince bol su içmiyorum mesela burda su litrelerimizi de takip edebiliriz herşeyden az az yiyerek hatta acaba tek öğün yesemmi diye düşünüyorum birde bir arkadaş sabahları aç karna tarçınlı türk kahvesi iç günde iki öğün ye bana dua edeceksin dedi nirmla kahve ile kilo vermiştim daha önce tarçınlı ilede verilebilir eğer bu uzun yolda hiç bırakmadan ilerleyeceksek ben varım

Ay benim bebeğimde 6 aylık olacak eski kiloma dönmek için -10 vermem lazım ama ben bekarkenki kiloma dönmek istiyorum bu yüzden -10 daha vermem lazım yani -20 gerçekten uzun bı yol.berbser ilerleyelim destek olalım birbirimize aslında baktığında 4 ayda verilebilecek kilo bunlar ama işte homiligırtlak yiyorum emzirince bol su içmiyorum mesela burda su litrelerimizi de takip edebiliriz herşeyden az az yiyerek hatta acaba tek öğün yesemmi diye düşünüyorum birde bir arkadaş sabahları aç karna tarçınlı türk kahvesi iç günde iki öğün ye bana dua edeceksin dedi nirmla kahve ile kilo vermiştim daha önce tarçınlı ilede verilebilir eğer bu uzun yolda hiç bırakmadan ilerleyeceksek ben varım
Hoşgeldin canım güncel kilon kaç? Emziren anneler ğçin diyetisyenler tek öğün beslenmeyi önermiyor canım bn diyetisyene gittim bakalım o liste ile ilerlemeyi düşünüyorum ayrıca spor da yapmamız gerekiyor bebekten fırsat buldukça tabi

Beklenen2 ——> 77.2
hytadair hytadair ——> 80.6
I LoVe You I LoVe You ——> 79.1
Kızlar her cuma günü tartı kontrol günümüz olsun diğer diyet grupları gibi . şuan hepimiz emzirdiğimiz için günlük su miktarına dikkat edelim az bile olsa günlük yapabildiğimiz kadar spor yapalım. Normal ekmeği hayatımızdan çıkaralım inşallah . Hadi bakalım hayırlı olsun yaşasın diyet arkadaşlığı😊😍

Beklenen2 ——> 77.2
hytadair hytadair ——> 80.6
I LoVe You I LoVe You ——> 79.1
Kızlar her cuma günü tartı kontrol günümüz olsun diğer diyet grupları gibi . şuan hepimiz emzirdiğimiz için günlük su miktarına dikkat edelim az bile olsa günlük yapabildiğimiz kadar spor yapalım. Normal ekmeği hayatımızdan çıkaralım inşallah . Hadi bakalım hayırlı olsun yaşasın diyet arkadaşlığı😊😍
Ayy hadi bakalım bu sefer sizinle beraber basaricam inşallah insan tek olunca zor oluyor

Nasıl yapıcaksiniz kızlar, benim oğlum 4 aylik, doğumda cok kilo almadım ama normalde vardı kilom biraz, geceleri cok kalkıyor oğlum, geceleri bile atistiriyorum😑 tatlı istediğinizi yada atıştırma isteğinizi nasıl kesiceksiniz

Öncelikle aramıza hosgeldin cnm evladın hayırlı olsun anasına babasına hayırlı evlat olsun ben tatlı istediğini henüz tam kesecek bisey bulamadım ama az yemeye çalışıyorum örneğin çikolataya hiç dayanamam ama sadece küçük Bi parça koparıp tadına bakıyorum o kadaremzirdigim için gece yemeleri hala var ama eskisi kadar çok değil paso şu iciyorum cnm bisey isterse yada kuru yemiş tuketiyorum

Öncelikle aramıza hosgeldin cnm evladın hayırlı olsun anasına babasına hayırlı evlat olsun ben tatlı istediğini henüz tam kesecek bisey bulamadım ama az yemeye çalışıyorum örneğin çikolataya hiç dayanamam ama sadece küçük Bi parça koparıp tadına bakıyorum o kadaremzirdigim için gece yemeleri hala var ama eskisi kadar çok değil paso şu iciyorum cnm bisey isterse yada kuru yemiş tuketiyorum
Canım çikolata olsun abur cubur olsun onları kesinlikle alma eve onun yerine bn hurma incir kayısı tüketiyorum sende onları yiyebilirsin dikkat edelim bir hafta sonunda eğer kilo vermişsek o gün ödül günümüz olsun ve istediğimizi yiyelim olur mu . Şunuda sakın unutmayın giydiğimiz kıyafet bize yakışsın ordan burdan etler sarkması çok kötü görünüyor ☺️ Kendimden biliyorum 😂

Gerçekten tek zor oluyor birbirimizi motive edebiliriz diyetisyenim bana kol egzersizi verdi kollar yukarı aşağı onu yapcam şimdi siz ne yapmak istersiniz😊
Ben sezeryan doğum yaptigim için malum göbek var göbek için çalışam mekik falan

İyi akşamlar cnm sabah uyaninca isim vermek istemiyorum Bi kahve içtim kahvaltıda 1 üçgen peynir bir iki lokma tahin pekmez yedim suyumun içinde salatalık ve nane koydum 2 litre kadar içtim akşam yemegindede 3 adet içli köfte semiz otu salatası yedim ekmeksiz şimdi de şekersiz çay kısmet olursa fırsat bulabilirsem gecede doris in yarım saatlik etkinliğini yapicam

Ben normal doğum yaptığım halde mekik çekerken karnımın içi ağrıyor sizlerinki gayet normal
Sabah leslie yaptım ona devam edicem her gün sanırım bide yarım mekik çektim 30 tane kadar ama çok fena oldu karnım mekik çekmicem.galiba ama göbek icinn biseyler yapmam lazim ya napabilirim

X