Erkek arkadaşım lenfoma..

Bilemedimsimdi1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2021
13
10
33
Herkese Merhaba,

Kendisi geçirmiş veya yakınında bu hastalığı geçirmiş olanların bilgi ve deneyimlerine çok ihtiyacım var.

Erkek arkadaşımın dün lenf kanseri olduğunu öğrendik. Hiç bir belirtide yoktu. Daha önce tiroid kanseri olmuş, ve tiroidi alınmış, düzenli olarak gittiği kontrellerinde ultrasonda boynunda lenf nodları olduğunu söylediler, bazılarının çok büyük olduğunu, alınarak patolojiye gönderileceğini söylediler. Dün patoloji sonucu geldi ve lenfoma.
Açıkçası hiç beklemiyorduk.
Sonucuda ekledim.

Bilgisi olan verebileceği tavsiyesi olan varsa çok mutlu olurum.

Eklentiler

• Screenshot_20210806-095431_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210806-095431_WhatsApp.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 1.496
Çok geçmiş olsun. Her hastalık kendine, kişiye özeldir o açıdan bizim buradan bir şey dememiz mümkün değil ama iyileşen çok insan var. Paniklemeyin sakince destek olun.
Çok teşekkürler. Yani adı bile kötü derler ya aynen öyle, inşallah bizde atlatacağız.

Cok geçmiş olsun. İyileşen tanıdığım var, olumsuz düşünmesini engelleyin, olay onun beyninde tamamen. Iyilesicem derse iyileşir, kendini salmasina izin verme, gerekirse psikolojik destek alsin.
Guzel dusunelim guzel olsun ins.
Allahim bu süreçte size yardım etsin, sabir versin

Kuzenim lenfomaydı, çok şükür iyileşti. En etkili ilacı moraldi. Erkek arkadaşınız da bir an önce iyileşir inşallah. Geçmiş olsun🙏🏻

Cok geçmiş olsun. İyileşen tanıdığım var, olumsuz düşünmesini engelleyin, olay onun beyninde tamamen. Iyilesicem derse iyileşir, kendini salmasina izin verme, gerekirse psikolojik destek alsin.
Guzel dusunelim guzel olsun ins.
Allahim bu süreçte size yardım etsin, sabir versin
Ben de kesinlikle moralin en büyük etlenlerden biri olduğuna inanıyorum. Psikoloji bu hastalıklarda çokk önemli haklısınz

Merhaba çok geçmiş olsun babama yaklaşık 8-9 yıl önce lenfoma teşhisi kondu. Kendisi ilk evrede erken teşhis edildi. Bu hastalıkta moral çok çok önemli yanında olun ve moralini yüksek tutun

X