Doğuma Hazırlık erkek bebek ismi konusunda fikre ihtiyacım var

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İki isim sevmiyorum ben normalde ama illa olucaksa ikinci isim üç harf şeklinde filan kısa olsun bence. Sağlıkla büyütün şimdiden. Erkek çocuk delisiyim :) istiyorum ben de ileride nasip olursa kesinlikle Ata koyarım ,Atatürk’e olan sevdamdan sebeb :) Han ismini de çok beğenirim Tercihim öz Türkçe kökenli isimlerden olur sanırım :) Kuranda geçen istediğiniz için Cem ismini önerebilirim ben :) Kadir Cem :) oldu sanki :)
çok teşekkür ederim önerileriniz için rabbim size de erkek çocuk nasip etsin o kadar istiyorsanız :KK36:

Öncelikle Allah bağışlasın. İkili isimlerde 2. İsmin kısa olmasıbdab yaranayım. Örn, Kadircan gibi :)
çok teşekkürler. sanırım bizde karar verdik gibi Kadir Ege olacak yüksek ihtimalle o kadar kararsızız ki bu konuda en zoru da buymuş diyebilirim :)

Herkese merhaba, Allah nasip ederse bir oğlumuz olacak ve zaman azalmasına rağmen isim konusunda hala karar verebilmiş değiliz. Sizlerin değerli fikirlerine ihtiyacım var. Kadir isminin yanına uyabilecek bir isim arıyoruz. Bazı fikirlerimiz var Kadir Kayra veya Kadir Kaan gibi ama içime sinmediği için net karar veremiyorum. Güzel görüşlerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Kayra kaan duymustum, dusunebilirsiniz

Herkese merhaba, Allah nasip ederse bir oğlumuz olacak ve zaman azalmasına rağmen isim konusunda hala karar verebilmiş değiliz. Sizlerin değerli fikirlerine ihtiyacım var. Kadir isminin yanına uyabilecek bir isim arıyoruz. Bazı fikirlerimiz var Kadir Kayra veya Kadir Kaan gibi ama içime sinmediği için net karar veremiyorum. Güzel görüşlerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Biz Bora koyacağız 🥰

X