Erken gebelik silik çizgi

Benimde bu şekilde çıktı hamile olduğumu öğrendim. İnşallah sizinde güzel haberlerinizi bekliyorum 🤲🏻
Henüz kan veremedim ama bugünde kaset test te böyle çıktı gecikmenin 4. Günü siz hemen kan mı vermiştiniz kaç ile öğrendiniz 🙏🏻🥹♥️ İnsallah 🙏🏻

Eklentiler

• ADD58AE2-4BC6-434C-8F3C-87A4DEE8DE4E.jpeg
    ADD58AE2-4BC6-434C-8F3C-87A4DEE8DE4E.jpeg
    94,2 KB · Görüntüleme: 6
Henüz kan veremedim ama bugünde kaset test te böyle çıktı gecikmenin 4. Günü siz hemen kan mı vermiştiniz kaç ile öğrendiniz 🙏🏻🥹♥️ İnsallah 🙏🏻
Yumurtlama takibi yapıyordum. Çatlamadan 12.gün sonra hem erken gebelik testi ile hem normal kaset testte net şekilde gördüm. Sonra kan verdim o akşam hemen 118 çıktı🥰

Çalıştığım için gidemedim sanırım özelde yaptırıcam ama bugünde böyle silik çıkınca umudum kırıldı biraz
Iyide biri erken gebelik testi biri normal kaset test. Tup bebekle hamile kaldim ben kanda pozitif degerim 600dü kaset testte cizgi bile cikmamisti. Hem ozeller geceleri bile kan aliyolar gidip verseniz bole kendinizi strese sokmazsiniz.

Iyide biri erken gebelik testi biri normal kaset test. Tup bebekle hamile kaldim ben kanda pozitif degerim 600dü kaset testte cizgi bile cikmamisti. Hem ozeller geceleri bile kan aliyolar gidip verseniz bole kendinizi strese sokmazsiniz.
Dün kan verdim 22,35 çıktı sabah regl oldum bende anlamadım kimyasalmış çok üzgünüm 😞

X