Erken gebelik testi kesin sonuç mu?

benim4 gün kalmıştı sabah ilk idrarla uaptım böyle çıktı sonra erken gebelikle yapayım dedim 2 saat sonra tekrar yaptım negatif çıktı var mı yok mu anlamadım tekrarlamalı mıyım yarın siz napardınız

Eklentiler

• IMG_0855.jpeg
    IMG_0855.jpeg
    93,1 KB · Görüntüleme: 111
ay ben dayanamazdım :KK70:
Benim bir düşüğüm var o zaman 147 beta ile öğrendim çok kez gidip geldim stresli bir süreç olmuştu kalp atışı duyulmamıştı bu sefer beklemeye karar verdim öncelik sağlık ocağında beta veririm birkaç gün daha geçsin artışı takip ederek kadın doğuma gideceğim inşallah sağlıklı gebelik olur🌺

benim4 gün kalmıştı sabah ilk idrarla uaptım böyle çıktı sonra erken gebelikle yapayım dedim 2 saat sonra tekrar yaptım negatif çıktı var mı yok mu anlamadım tekrarlamalı mıyım yarın siz napardınız
Sabah ilk idrarla tekrarlayın bence silik bir çizgi var gibi duruyor .Aslında adeti beklemek en iyisi ama sabırsızlık yapıyoruz ben de sürekli yaptım bu ay

Adetten 4 gün önce sabah yaptığım testi ve adet sonrasında yaptığımı ekliyorum

Eklentiler

• IMG_7212.jpeg
    IMG_7212.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG_7387.jpeg
    IMG_7387.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 105
Adetten 4 gün önce sabah yaptığım testi ve adet sonrasında yaptığımı ekliyorum
maşallah ya of bizim ilk bebeğimiz olacak inşallah öyle heyecanlıyım ki bi pozitif bi negatif görünce anlam veremedim pozitif olana bozuktur dedim bu sefer de ama belirtim de yok değil 12 gün önceden kasık ağrılarım başladı 6-7 gün sürdü şimdi geçti ama arada bir sancı gibi giriyor tam karnıma bide karın altında küçük bi şişlik var bariz belli oluyor sizin ne belirtileriniz vardı mesela göğüs hassasiyeti diyorlar yok bende

Bende regl günümde kaset test yaptım negatif çıktı. Regl 3 gün geçti. Göğüslerim çok hassas ve acıyor. Reglden bir gün önce rahimde iğne batmaları gibi batmaları oldu. Regl olucam sandım olmadım. Beklemedeyim💆🏻‍♀️🤲🏻
benim de 3 gün geçti belirti yok sadece idrar yaparken içten değil de dıştan yanma var test yapmak için erken o yüzden beklemedeyim

maşallah ya of bizim ilk bebeğimiz olacak inşallah öyle heyecanlıyım ki bi pozitif bi negatif görünce anlam veremedim pozitif olana bozuktur dedim bu sefer de ama belirtim de yok değil 12 gün önceden kasık ağrılarım başladı 6-7 gün sürdü şimdi geçti ama arada bir sancı gibi giriyor tam karnıma bide karın altında küçük bi şişlik var bariz belli oluyor sizin ne belirtileriniz vardı mesela göğüs hassasiyeti diyorlar yok bende
ben de de 12 gün önceden kasık ağrısı batma vs vardı şimdi 1 hafdadır belirti yok dediğiniz gibi karın altında doluluk var 3 gün adetim gecikti o da

Bekleyelim inşallah hayırla sonuçlanır. Benimde bugün 4. Günüm. Ne kadar bekleyelim sizce
inşallah dua edelim sabırla bekle acele etmeyin bazı arkadaşların dediği gibi şimdi çıksa bile değerler sonradan düşerse panik olunca dış gebeliğe dönme ihtimali oluyor o yüzden dediğim gibi sabırla bekleyelim yeter ki

Bugün kan testi verdim negatif çıktı. Haklısın aslında beklemek gerekir. Ama herkes regl gününden önce öğrenince heralde benim yok
kişiden kişiye değişir çok beklentiye girmemek gerekiyor ben çok beklentiye giriyordum 15 gecikmem oluyordu kan verdiğim gün adet oluyordum tamamaen stresten ve beklenti kaynaklı salın ben bu ay saldım erken gebelik testlerim vardı bitirdim kafam rahat testlere para vermeyeceğim diye söz verdim kendime ve bir gün süprizle öğrenmeye karar verdim eşim sırf kafama takmayaım diye tatile gitmek için yer bakıp ayarlamaya çalışıyor belki iyi gelecek bana tatil

kişiden kişiye değişir çok beklentiye girmemek gerekiyor ben çok beklentiye giriyordum 15 gecikmem oluyordu kan verdiğim gün adet oluyordum tamamaen stresten ve beklenti kaynaklı salın ben bu ay saldım erken gebelik testlerim vardı bitirdim kafam rahat testlere para vermeyeceğim diye söz verdim kendime ve bir gün süprizle öğrenmeye karar verdim eşim sırf kafama takmayaım diye tatile gitmek için yer bakıp ayarlamaya çalışıyor belki iyi gelecek bana tatil
Yaaa ne güzel 🥰

teşekkür ederim çok düşünmeyin sanki bebek çalışması yapmadınız gibi davranın aklınıza bile gelmesin ev hanımı iseniz dinlenin çalışıyorsanız da çevrenizde çok dillendirmeyin mutlaka bir gün yavrunuz size tutunacak stres olup sürekli düşünürsek bebiş de stresten sağlam tutunamaz lütfen fazla takmayalım kafamıza

Benim ilk gebelikte adet sancısı gibi ağrılarım olmuştu farklı bir şey yoktu olumsuz sonuçlandı nasip değilmiş.Bu sefer de göğüs hassasiyeti yok arada hafif sancı gibi oluyor ama kısa sürüyor geçiyor gaz sorunu yaşıyorum fazlaca ve geceleri çok kez tuvalete çıkıyorum .İnşallah güzel haberler alırız 🌺Erken gebelik testi yaparsan sabah ilk idrar ile yap ama sabredebilirsen adet gününü beklemeni öneririm ben pilates yapıyordum ne olur ne olmaz diye korktum sabırsızlıkla da vardı erken yaptım şimdi elimde pozitif testler biraz zaman geçmesini bekliyorum 😄

inşallah isteyen herkesin bu mayıs uğurla gelsin herkese amin çok amin
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Benim ilk gebelikte adet sancısı gibi ağrılarım olmuştu farklı bir şey yoktu olumsuz sonuçlandı nasip değilmiş.Bu sefer de göğüs hassasiyeti yok arada hafif sancı gibi oluyor ama kısa sürüyor geçiyor gaz sorunu yaşıyorum fazlaca ve geceleri çok kez tuvalete çıkıyorum .İnşallah güzel haberler alırız 🌺Erken gebelik testi yaparsan sabah ilk idrar ile yap ama sabredebilirsen adet gününü beklemeni öneririm ben pilates yapıyordum ne olur ne olmaz diye korktum sabırsızlıkla da vardı erken yaptım şimdi elimde pozitif testler biraz zaman geçmesini bekliyorum 😄
ahah bende öyle ya kısıtladı herşeyimi bıraktım yapmıyorum bende öğrenene kadar zarar gelmesin diye hayırlısı olsun inşallah ya ben kan vereceğim ama en erken zamanda sonra da beklerim

X