Erken gebelikte Ferritin düşüklüğü tehlikeli mi ?

asu320

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2023
486
204
32
Arkadaşlar bugün kan verdim hcg değerim 107 çıktı regle bir gün kala normal mi 🙏🏻

Bir de diğer değerler için kan vermiştim. Ferritin değeri çok çok düşük çıkmış. Burada bir yorum okumuştum bebek erken zamanda ferritinden besleniyor çok düşükse tehlikeli diye , bilgisi olan var mı biraz tedirgin oldum. Halbuki beslenmeme çok dikkat etmiştim.
Sanırım kürtajdan sonra bir kere regl oldum o da 3 gün çok şiddetli geçmişti onunla ilgili .

Eklentiler​

• 36CA544C-C3E8-4209-92C1-E402A050AD09.jpeg

Arkadaşlar bugün kan verdim hcg değerim 107 çıktı regle bir gün kala normal mi 🙏🏻

Bir de diğer değerler için kan vermiştim. Ferritin değeri çok çok düşük çıkmış. Burada bir yorum okumuştum bebek erken zamanda ferritinden besleniyor çok düşükse tehlikeli diye , bilgisi olan var mı biraz tedirgin oldum. Halbuki beslenmeme çok dikkat etmiştim.
Sanırım kürtajdan sonra bir kere regl oldum o da 3 gün çok şiddetli geçmişti onunla ilgili .

Eklentiler​

• 36CA544C-C3E8-4209-92C1-E402A050AD09.jpeg
Benim doğumdan önce, gebe iken, doğurdum hala düşük :) doktor ona göre takviye veriyor stres yapma 🌸

Bugun benimde 5 cikti ferritin degerim gebeyim. Hemoglabin 12 oldugu icin ferritine birsey yapmaya gerek yok dedi doktorum. Hemoglobin degeriniz nedir

X