Menopoz Erken menopoz için bitkisel kürler

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Lav35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
26
17
31
Merhabalar ben 27 yaşımda evli bir bayanım 1 yıldır normal bır şekilde adet oluyorum ilaç vs.bisey kullanmadan sadece Eylül ayında adet getirici kullanmıştım tatil için uzun yola gittik yorgunluk stres o yüzden gecikmistim
En son 18 ocakta adet oldum
08.03.2021 kan değeri sonuclarim
FSH 91.5
ESTRADİOL 6.41
PROLAKTİN 6.3
Lh 58.6
bu değerler sonucu erken menopoz tanısı kondu bana testi tekrardan yaptırdım
11.03.2021
FSH 55.37
ESTRADİOL 38.80
Lh 47.63
Lütfen yardımcı olun çocuğum yok bitkisel kür kullananlar neler yaptınız bu dönemlerde ben soğan suyu içtim 15 gün şimdi de testere dişli aslan pençesi kullanıyorum

saracoglunun mussteri hiz.ara kuzum onlar degerlerden anliyor sunu ic bunu kes diyorlar google yaz hemen cikar

Hayır değil en son 18 ocakta adet gördüm Mart ayında yapıldı testler
Kullanırken dikkatli olun mümkünse kullanmayında her bünyede değişiyor ben de kist yaptı aman aman hormon dengenizi bozmayın amann

Merhabalar ben 27 yaşımda evli bir bayanım 1 yıldır normal bır şekilde adet oluyorum ilaç vs.bisey kullanmadan sadece Eylül ayında adet getirici kullanmıştım tatil için uzun yola gittik yorgunluk stres o yüzden gecikmistim
FSH 91.5
ESTRADİOL 6.41
PROLAKTİN 6.3
Lh 58.6
11.03.2021
FSH 55.37
ESTRADİOL 38.80
Lh 47.63
Lütfen yardımcı olun çocuğum yok bitkisel kür kullananlar neler yaptınız bu dönemlerde ben soğan suyu içtim 15 gün şimdi de testere dişli aslan pençesi kullanıyorum

İnstada #kadınmucizecay girin bu çayı tavsiye ediyorum içeriğine bakın ve araştırın gereken bütün bitkiler var ekte resim attım 🤲☺️

FSH 91.5
ESTRADİOL 6.41
PROLAKTİN 6.3
Lh 58.6
11.03.2021
FSH 55.37
ESTRADİOL 38.80
Lh 47.63
FSH 91.5
ESTRADİOL 6.41
PROLAKTİN 6.3
Lh 58.6
11.03.2021
FSH 55.37
ESTRADİOL 38.80
Lh 47.63
Lav35 merhaba ben 39 yaşındayım benim değerlerimde çok yüksek çıktı erken menopoz dediler 2 kere test yaptırdım sonuç değişmedi doktor hormon ilacı verdi 2 ay kullandım ama göğsümde fibrokistler olduğu için devam etmek istemedim çok araştırıp bitkisel kürlere başladım 15 gün soğan kürü yaptım sabah akşam aç karnına içtim 15 günden sonra
Hayıt tohumu
Civanperçemi
Sarıkantoron
Adaçayı
Aslanpençesi
Çobançantası
Bunları 1,5 su bardağı temiz su kaynayınca 1 tatlı kaşığı attım kaynattım 5 dk sadece adaçayını karıştırmadım diğerleri kaynadıktan sonra altını kapatıp içine attım adaçayını demlensin diye sabah akşam içtim aç karnına 3 hafta sonra tekrar soğan kürü 3 ay böyle devam ettim
Soğuk sıkım çörekotu yağı içtim 1 tatlı kaşığı
Bol bol roka maydonoz yedim. Spora başladım. Unutmadan hergün sabah akşam bal, polen ve arısütünü karıştırdım 1 tatlı kaşığı yedim geçen ay ilaçsız regli oldum bu ay kasık ağrılarım var olucam gibi yine ramazandan dolayı araverdim kullanıma.. bende genitalde kurulukta olmuştu aşırı ve ateş basmaları şükür onlarda düzene girdi umarım yardımcı olabilmişimdir sormak istediğin bşy olursa sorabilirsin çok sıkıntılarını çektim aylarca moralinide bozma streste çok yükseltiyor... Allahım şifa versin inşaallah

X