Eşim beni istemedi ağrıma gitti

misgibihayat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2024
23
9
23
Merhaba buraya konu açmak için geldim. Eşimle zor bir süreçten geçiyoruz bayadır kavgalıyız aramız eskisi gibi değil (son 2 gündür iyiydik ) (pazar ve pazartesi) sebepleri ise çok karışık hangi birini yazsam inanın bilmiyorum. Kısaca özet geçeyim eşim çok anneci. Sevgiliyken annesini çok sevip şuan sıcak davranmadıgımdan şikayetçi değişeceksin annemi seveceksin diyor. Evet eşim ne yazıkki haklı ben artık kayınvalidemi sevmiyorum saygıda kusur etmiyorum ama yüzümde gülmüyor haklı sebeplerim var buraya yazardım ama sabaha kadar sürer. Neyse biz 1 haftaya yakın birlikte olmuyoruz ve aramız açık. Dün kızımı etkenden uyutup eşime mesaj attım çabuk gel kızımız uyudu seni istiyorum diye. Gerçekten eşimi özledim ve arzuladım. Eşim gelmedi çok gücüme gitti. Tabi bunun üstüne dahada küstük yani ben gücendiğim için yüzüne bakmadım. Eşimde üstelemedi zaten. Neyse bugün sordum sana açık açık gel seni istiyorum dedim niye gelmedin dedim aramız bozuk senle o yakınlığa girmek istemedim dedi. Ama pazar ve pazartesi iyiydik Salı birden ne oldu dedim.
Yaptıkların aklıma geliyor işte düşünmeden edemiyorum dedi. Annesini istemiyormuşum falan filan yalanda değil kayınvalideme kalsa hetgün bize gelir hatta öyleydi ben surat asa asa ayağını kestim. Sanki annene iftira mu attım kuyusunumu kazdım saygıda küsür mu ettim dedim. İşte dengesini bozmuşum hayattan zevk almıyormuş dün kahvede oturup çay içip uzun uzun düşünmüş yaşama hevesini çalmışım falan bi tripler
Şimdi bazılarınızın aklına başka biri mi var acaba diye gelir öyle bişey olduğunuda sanmıyorum evden işe işten eve ama artık evimizde huzur kalmadı
Beni istemedi artık daha ben onu ister miyim hevesim gururum kırılmış gelse yanaşabilir miyim
İçimi dökmek istedim
Nasıl bir yol izlemeliyim

Merhaba buraya konu açmak için geldim. Eşimle zor bir süreçten geçiyoruz bayadır kavgalıyız aramız eskisi gibi değil (son 2 gündür iyiydik ) (pazar ve pazartesi) sebepleri ise çok karışık hangi birini yazsam inanın bilmiyorum. Kısaca özet geçeyim eşim çok anneci. Sevgiliyken annesini çok sevip şuan sıcak davranmadıgımdan şikayetçi değişeceksin annemi seveceksin diyor. Evet eşim ne yazıkki haklı ben artık kayınvalidemi sevmiyorum saygıda kusur etmiyorum ama yüzümde gülmüyor haklı sebeplerim var buraya yazardım ama sabaha kadar sürer. Neyse biz 1 haftaya yakın birlikte olmuyoruz ve aramız açık. Dün kızımı etkenden uyutup eşime mesaj attım çabuk gel kızımız uyudu seni istiyorum diye. Gerçekten eşimi özledim ve arzuladım. Eşim gelmedi çok gücüme gitti. Tabi bunun üstüne dahada küstük yani ben gücendiğim için yüzüne bakmadım. Eşimde üstelemedi zaten. Neyse bugün sordum sana açık açık gel seni istiyorum dedim niye gelmedin dedim aramız bozuk senle o yakınlığa girmek istemedim dedi. Ama pazar ve pazartesi iyiydik Salı birden ne oldu dedim.
Yaptıkların aklıma geliyor işte düşünmeden edemiyorum dedi. Annesini istemiyormuşum falan filan yalanda değil kayınvalideme kalsa hetgün bize gelir hatta öyleydi ben surat asa asa ayağını kestim. Sanki annene iftira mu attım kuyusunumu kazdım saygıda küsür mu ettim dedim. İşte dengesini bozmuşum hayattan zevk almıyormuş dün kahvede oturup çay içip uzun uzun düşünmüş yaşama hevesini çalmışım falan bi tripler
Şimdi bazılarınızın aklına başka biri mi var acaba diye gelir öyle bişey olduğunuda sanmıyorum evden işe işten eve ama artık evimizde huzur kalmadı
Beni istemedi artık daha ben onu ister miyim hevesim gururum kırılmış gelse yanaşabilir miyim
İçimi dökmek istedim

İlişkilerde inişler çıkışlar olur, yıllar boyu hep dolu dolu mutlu olacak haliniz yok, bir süre kendi haline bırak adamı, bir iki hafta elleme, onun kafası boşalsın, sonra baktın o konuyu uzatıyor oturur düzgünce konuşursunuz karı koca. Şuan kendi haline bırak, kendi kendine girdiği triplerden kendi çıksın. Sen üstüne gitmezsen o da kafasından atar bunları.

Bizim zaten bir çocuğumuz var afedersiniz ama öyle ilişkiye falan sık giremiyoruz çok çok nadir dünde kızımı erkenden uyutmuştum pazar pazarteside aramız iyi olunca eşimi çağırdım geleceğini düşündüm Salı ne değişti birden hala
Bilmiyorum. Doğumdan sonra vücudum bozuldu eskisi gibi fit değilim vücudum çok güzeldi bakımlıydım hala bakımlıyım ama ne yazıkki selülitlerim çatlaklarım emzirmekten sarkmış göğsüm veremediğim kilolarım bunlar sebep olabilir mi onuda bilmiyorum

İlişkilerde inişler çıkışlar olur, yıllar boyu hep dolu dolu mutlu olacak haliniz yok, bir süre kendi haline bırak adamı, bir iki hafta elleme, onun kafası boşalsın, sonra baktın o konuyu uzatıyor oturur düzgünce konuşursunuz karı koca. Şuan kendi haline bırak, kendi kendine girdiği triplerden kendi çıksın. Sen üstüne gitmezsen o da kafasından atar bunları.
İlk defa istenmedim çok ağrıma gitti karın seni çağıracak ne demek gelmemek o yakınlığa girmek istememek ben senin düşmanınmıyım eşinim

İçimi dökmek istedim

Eşiniz boşanmayı düşünüyor bence.

Bırakın eşinizi anacağının kucağına koşsun.
Şu halde üzerine gittiğinizde benzer cümleleri duyacaksınız ve durum değişmeyecek.
Politik olun biraz kvnizi sevmek zorunda değilsiniz ancak eşinize annesini sevmediğinizi söylemeyin hissettirmeyin.
Haklı olmanız durumu değiştirmez, eşiniz annenizi sevmediğini ya da istemediğini hissettirse sizin de zorunuza gider.
Bu ikiyüzlülük mü bilmiyorum ama bazı ilişkilerde rol yapmanız gerekebilir yani evliliğinizi daha mutlu yaşamak istiyorsanız.
Kim haklı muhabbetinin kazananı şu an kvniz olarak görünüyor.
Kendi içinize dönün, bir süre sonra mecbur gelecek.

Boşanmak istese boşanırdı ya da söylerdi ne bileyim

Her erkek bunu pat diye söyleyemez.
Arada çocukta var.
Bazıları böyle soğuk yaparak yabancı gibi devam eder aynı evde senelerce.
Sizi istememesi triplere girmesi çok tuhaf.
Seven bir erkek nekadar kızgın olursa olsun böyle kırıcı olamaz sonuçta aranızda kanlı bıçaklı kavga yok.

Esiniz aslinda su an kendine göre sizi cezalandirdigini düsünüyor. Siz annesini sevmek zorunda degilsiniz. Saygi da kusur etmeyin yeter. Madem bu kadar anneci ve evliligine zarar vermekte israrci buyursun annesiyle yasamaya baslasin. Kirginken ben de berber olmak istemem, ama esiniz durumu kullaniyor
Bende kırgınken gel sevişelim demedim biz pazar pazartesi arayı düzeltmiştik iyiydik hatta eşim Allah neşemizi bozmasın hep böyle kalalım demişti salı ne oldu ne değişti hala aklım almıyor kahvede oturup çay içip düşünecek kadar hayattan zevk almayacak kadar ne yaşattım bende bilmiyorum

İçimi dökmek istedim
Ne yaşadığınızı bilmiyoruz belki haklı belki de tamamen haksız. İlk başta seviyor gibi yapıp sonradan mı gerçek yüzünüz ortaya çıktı, yoksa bu hale gelecek kadar haklı miydiniz nerden bilelim.

Ne yaşadığınızı bilmiyoruz belki haklı belki de tamamen haksız. İlk başta seviyor gibi yapıp sonradan mı gerçek yüzünüz ortaya çıktı, yoksa bu hale gelecek kadar haklı miydiniz nerden bilelim.
Başlarda çok severdim sonra evlenince herşeye karışması hergün gelmesi ertesi gün arayıp hadsizce karı koca oldunuz mu diye sormasıyla aniden soğudum. Sonrası geldi tabi burda yazsam dediğim gibi gerçekten sabaha kadar sürer ama asla haksız değilim evet sevmiyorum bunu açık açık söylemedim ama belli etmeden yapamıyorum

X