Eşim hayatimda başkası olduğunu düşünüyo

Bu saçmalamak değil,bariz namusunuza dil uzatıyor üstelik ortada hiç birşey yokken.İnsanlar eşlerine ne kolay iftira atar oldu hayretle okuyorum bu platformda .....Lütfen sizde panik atak hastası diye olayı yumusatmayin ,sindirmeyin gerekirse bosanin açık ve net.Guvenmiyorsa kapıyı gösterin birde alttan alıp olayı daha çıkılmaz duruma sokmayın.
Kendisi beni evden kovuyo ev babasinin 3.5 yasinda oglum var calismiyorum

Herkese merhabalar hanimlar eşimle bugün bi konu hakkında tartışmıştık bana bir daha senin arabana binmicem söylede böylede diye baya yeminler etti.
Bende kendin bilirsin dedim ister bin ister binme seni zorla bindiren mi var dedim.
Daha sonra olayla asla alakasiz bir şekilde ne yaptıklarını biliyorum ayağını denk al dedi ne yapmışım dedim gece whatsaptan birileriyle konuşuyosun ispatalrim dedi ki asla böyle bir şey yok gece ben whatsaptan kimseyle konuşmam arkadaşlarımda dahil.
Neyse ekran fotoğrafı attı benim wp de son görülme saatlerim birinde gece 5.33 diger attiğı resimdede 3.45 sen bu saatte kimlerle konuşuyodun dedi kimseyle konuşmuyodum öylesine girmişimdir dedim daha sonra hayatında başka biri varsa eğer s.....git o evden dedi. Cevap bişi yazmadım daha dona kaldım öylece asla böyle bir şey beklemiyodum eşim panik atak hastasi psikiyatrik ilaç kullaniyo ve ara sıra saçmaladığı zamnlar oluyo
Tek sebep bu değil bence başka şeyler de olmuş olmalı ki böyle ağır ithamda bu kadar net olsun.Sizin tavrınız da garip bu kadar sakin kalmış olmanız bana cok enteresan geldi. Böyle çirkin bi itham karşısında ortalığı ayağa kaldırırdım ben.

Herkese merhabalar hanimlar eşimle bugün bi konu hakkında tartışmıştık bana bir daha senin arabana binmicem söylede böylede diye baya yeminler etti.
Bende kendin bilirsin dedim ister bin ister binme seni zorla bindiren mi var dedim.
Daha sonra olayla asla alakasiz bir şekilde ne yaptıklarını biliyorum ayağını denk al dedi ne yapmışım dedim gece whatsaptan birileriyle konuşuyosun ispatalrim dedi ki asla böyle bir şey yok gece ben whatsaptan kimseyle konuşmam arkadaşlarımda dahil.
Neyse ekran fotoğrafı attı benim wp de son görülme saatlerim birinde gece 5.33 diger attiğı resimdede 3.45 sen bu saatte kimlerle konuşuyodun dedi kimseyle konuşmuyodum öylesine girmişimdir dedim daha sonra hayatında başka biri varsa eğer s.....git o evden dedi. Cevap bişi yazmadım daha dona kaldım öylece asla böyle bir şey beklemiyodum eşim panik atak hastasi psikiyatrik ilaç kullaniyo ve ara sıra saçmaladığı zamnlar oluyo

Eşim bana s git dese s giden kendisi olur.

O saatte neye baktin diyenler şaka mı gerçekten?sessizde olan gruplar var ayrıca canım istedi bakarım kime ne?ben olsam kıyameti koparirdim resmen aldatiyosun demiş.
O gune gittim tamamen arefe gunuydu sabah bayramin 1. Gunuydu kaynanam hastahene gitmisti kaynim goturmustu esim uyuyodu bende ara sira kalkip bi haber varmi diye bakiyodum

Tek sebep bu değil bence başka şeyler de olmuş olmalı ki böyle ağır ithamda bu kadar net olsun.Sizin tavrınız da garip bu kadar sakin kalmış olmanız bana cok enteresan geldi. Böyle çirkin bi itham karşısında ortalığı ayağa kaldırırdım ben.
Emin olun surekli boyle bu ilk degil bunyem mi alisti anlamiyorum eskiden ben aglardim kavgar kiyametler simdi bende tik yok yani umursamiyorum bile ben kendimi biliyorum sen ne desende umrumda degil diyorum kus kaliyorum sonra ozur diler neler neler barisiriz barismazsakta atak gecirir 2 hafta hastahanelere goturrum merul merul yuzume bakar bana muhtac oluyo ben yoruluyorum yine

Sabaha karşi uyanip kimse bisey yazmamişken wpa girmem ben acikcasi o saatte orasi aklima bile gelmez grip ne yapacagim eski yazilari mi okuyacagim o saatte. Bir sey yapmasaniz da çok normal karsilanabilir bir durum degik, garip bir hareket.
Benim son gorulmem kapalidir, esimin de oyle seyler takip etmeyiz ama durduk yere gece vakti wp acip bakmakta olağan akişta olmuyor herkeeste.
O gune gittim tamamen arefe gunuydu sabah bayramin 1. Gunuydu kaynanam hastahene gitmisti kaynim goturmustu esim uyuyodu bende ara sira kalkip bi haber varmi diye bakiyodum gece kalkip bakma huyum yok tabiki ama gun icinde surekli girer bakar cikarim

Normal degil, Gece 3 te 5te neye baktın diye soranlar şaka mı?
Canım ne isterse ona bakarım.

Eşiniz sizi suçlamak için bilerek açtirmis son görülmenizi resmen.
Belki de kişi kendinden bilir işi.
Normal olmayan eşinizin ta kendisi.
Evet bunu biliyorum bosanma gibide suanlik kafamda bisi yok ama ne yapicagmi bilmiyorum

Emin olun surekli boyle bu ilk degil bunyem mi alisti anlamiyorum eskiden ben aglardim kavgar kiyametler simdi bende tik yok yani umursamiyorum bile ben kendimi biliyorum sen ne desende umrumda degil diyorum kus kaliyorum sonra ozur diler neler neler barisiriz barismazsakta atak gecirir 2 hafta hastahanelere goturrum merul merul yuzume bakar bana muhtac oluyo ben yoruluyorum yine
Ne zamana kadar çekeceksiniz bu ızdırabı? İftira, küfür hakaret ve evden kovma çekilir gibi değil.Ayrıca
*melül melül bakmak

O gune gittim tamamen arefe gunuydu sabah bayramin 1. Gunuydu kaynanam hastahene gitmisti kaynim goturmustu esim uyuyodu bende ara sira kalkip bi haber varmi diye bakiyodum
Kendinizi açıklayayın lütfen,ben gece her kalktığımda bakarım alışkanlık olmuş.kime ne yani benim ozelim

Önceden kapalıydi neden son görülmen kapali diyip 2 ay önce açtırmışt

İnanınki instagram vs hic bir sosyal medya kullanmam sadece youtube ve whatsap
İşte böyle taviz tavizi doğurur.
Böyle hasta ruhlu adamlarla evlenip birde çocuk yaparsanız malesef kendinizi ben bunu da yapmadım diye açıklarken bulursunuz.
Benim her türlü sosyal medya hesabım var gece de girerim gündüz de girerim.
Eşim birkez bile sormamistir hasta değil çünkü.
Sizin eşiniz hasta ruhlu malesef.

Vallahi gecmiyo o kadar bana guvensiz ki her an aldaticskmisim gibi seytana uyucakmisim gibi davranislar sergiliyo hatta esra eroldan etkileniyo diye onu yasaklamistim insallah hala izlemiyodur orda izleyip bana sariyo
Kendisi o düşüncede olan karşısındakini de öyle sanarmış. Peki aileniz size destek olmaz mı anlatsanız

Öylesine alışkanliktan veya sıkıntıdan da bakmış olabilirsiniz illa bir sebep olması gerekmez.
Siz bu lafları yutarsaniz daha fenalarini duymaya devam edersiniz.
Çocuğunuz 3.5 yaşına gelmiş kreşe gidebilir artık sizde çalışmayı düşünmez misiniz?

Sabaha karşi uyanip kimse bisey yazmamişken wpa girmem ben acikcasi o saatte orasi aklima bile gelmez grip ne yapacagim eski yazilari mi okuyacagim o saatte. Bir sey yapmasaniz da çok normal karsilanabilir bir durum degik, garip bir hareket.
Benim son gorulmem kapalidir, esimin de oyle seyler takip etmeyiz ama durduk yere gece vakti wp acip bakmakta olağan akişta olmuyor herkeeste.
Niye ya? Belki uyku tutmadı profil fotoğrafına baktı, belki sohbet geçmişlerini temizledi ya da sadece canı öyle istedi girdi?

X