Eşim hayatında ben yokmuşum gibi yaşıyor.

sozde hamile kalirsam onu yapcakti
Normal hayatta yapmadığını hamilelikte neden yapsın ki? Aksine daha alıngan daha huysuz olunan bi dönemde iyice çekilmez olabilirsiniz. Normalde herhangi bi çabası yoksa "hamilelikte ilgilenirim he he" eylemesine gelmeniz garip

Normal hayatta yapmadığını hamilelikte neden yapsın ki? Aksine daha alıngan daha huysuz olunan bi dönemde iyice çekilmez olabilirsiniz. Normalde herhangi bi çabası yoksa "hamilelikte ilgilenirim he he" eylemesine gelmeniz garip
Sadece çok istedimiz birseydi ama yaparim vs dedigi hicbirseyi yapmadi hayal kirikligina ugradimmacikcasi

Hamileyim eşim bana karşı çok ilgisiz özel hiçbir çabası yok evde sanki getir götürünü yapan biriyim sadece,hamile olarak su donemde biraz ozel ilgi alaka gormek isterdim malesef onu da cok gordu bana ,sozde hamile kalirsam onu yapcakti onu alcakti sozundede durmuyor hicbir konuda maddi manevi
hamilelik öncesinde ilgili miydi?
eğer öncesinde de ilgisiz biriyse hamilesiniz diye ilgisi artacağını düşünmeniz yanlış.
çocuk doğduktan sonrasını düşünüyor musun, malum zorlu bir süreç.
bence al karşına ciddi şekilde konuş bu durumu.

Hamileyim eşim bana karşı çok ilgisiz özel hiçbir çabası yok evde sanki getir götürünü yapan biriyim sadece,hamile olarak su donemde biraz ozel ilgi alaka gormek isterdim malesef onu da cok gordu bana ,sozde hamile kalirsam onu yapcakti onu alcakti sozundede durmuyor hicbir konuda maddi manevi
Canım hamilelik erkeğe farklı ahlak eklemiyor malesef :KK43: neyse o yani 🫤

hamilelik öncesinde ilgili miydi?
eğer öncesinde de ilgisiz biriyse hamilesiniz diye ilgisi artacağını düşünmeniz yanlış.
çocuk doğduktan sonrasını düşünüyor musun, malum zorlu bir süreç.
bence al karşına ciddi şekilde konuş bu durumu.

Kaç haftalık hamilesiniz? Yardımcı da mı olmuyor?
4 bucuk aylik yardim edecegi biraey olmiuor ben olsa eder ama

X