EŞİM VE SORUNLAR

balser

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
139
35
MERHABA KIZLAR YAKLAŞIK 2,5 YILDIR EVLİYİM 1,5 YAŞINDA EVLATIM VAR ÖZEL SÖKTÖRDE CALIŞIYORUM.EVLİLİĞİMİZDE SON 6 AYDIR SORUNLAR YAŞIYORUZ DEVAMLI TARTIŞIYORUZ .BENİ KAYBETMEK KORKUSU YAŞASIN İSTİYORUM NE YAPABİLİRİM

MERHABA KIZLAR YAKLAŞIK 2,5 YILDIR EVLİYİM 1,5 YAŞINDA EVLATIM VAR ÖZEL SÖKTÖRDE CALIŞIYORUM.EVLİLİĞİMİZDE SON 6 AYDIR SORUNLAR YAŞIYORUZ DEVAMLI TARTIŞIYORUZ .BENİ KAYBETMEK KORKUSU YAŞASIN İSTİYORUM NE YAPABİLİRİM
Neden böyle bir şey yaşamasını istiyorsunuz,aranızdaki sorunlardan kısaca bahseder misiniz?

HER TARTIŞMADA DEFOL GİT DEYİP KAPIYI GÖSTERİYOR SONRA Bİ İKİ GÜN SONRA SİNİRDEN DEDİM DİYOR ŞUAN BEBEGİM ÇOK KÜÇÜK BABAMIN EVİNE DÖNEMEM ÇALIŞMAM GEREK EMEKLİ GÜN DOLDURMAMA AZ KALDI TAZMİNAT ALIP ÇOÇUGUMA BAKMAKİSTİYORUM

HER TARTIŞMADA DEFOL GİT DEYİP KAPIYI GÖSTERİYOR SONRA Bİ İKİ GÜN SONRA SİNİRDEN DEDİM DİYOR ŞUAN BEBEGİM ÇOK KÜÇÜK BABAMIN EVİNE DÖNEMEM ÇALIŞMAM GEREK EMEKLİ GÜN DOLDURMAMA AZ KALDI TAZMİNAT ALIP ÇOÇUGUMA BAKMAKİSTİYORUM
Her tartışmada defol git diyen adamdan koca da olmaz baba da olmaz. Boşuna oldurmaya çalışmayın.

Sizdeki korku kadar olsa böyle yapmazdı eminim.

Kaybolun.

Senin davranışlarınla alakali bir durum değil ki bu..
Kaybetmekten korksa ; "defol git" demez.
Sevse,içinden gelse,zaten böyle cümleler serf etmezdi.
O yüzden buna birşey yapamazsin 🤷

Hiç bir şey. Kendinizi güzelce ifade edin sorunlarınızı çözün.

Kaybetmekten korkacak kadar sizi sevdiğini düşünüyor musunuz ?

Bi sure esiniz umrunuzda değil gibi davranin, ustune dusmeyin, yine normal olun ama azicik da soguk olun.
Taktik olduğunu anlamasin.
Nedense size üzüldüm ya, insallah duzelirsiniz.

Evlilik kaybetme korkusundan beslenmez beraber olmaktan zevk alınırsa beslenir....bu yol her iluskide yanlış yıpratır çivisini çıkarır....değil git saygının bitisidir....ya plan yapıp yola ayrı devam edeceksiniz bunun blöfü olmaz....yada çözülebilecek se ikinizde çözmek isterseniz cozeceksiniz tek taraflı olmaz sevgi saygı bittiyse terapist bişey yapamaz. ...Bence sakince konuşun demem sakince düşünün....eminim çok konusmussunuzdur olmadimi olmaz plan yapın nerde nasıl ne şekilde hayatınızı devam ettirebilirsiniz yada böyle devam

X