Eşimle cevaplarınızı bekliyoruz bu kavganın yönü sizde

tranko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
14
15
35
Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Bilemedim ama eşiniz de küçücük çocuk değil bence . Allah korusun da sanki kanser hastası gibi

Neden sinirleniyorsunuz? Sevgisiz bir anneye sahip olmanızın sebebi eşiniz ve annesi değil ki. Oğlu kaç yaşında olursa olsun bir anneye göre hep çocuktur. Ben olsam gıpta ederdim. Belki içten içe hüzünlenirim; ama bunu dışarıya yansıtıp keyif kaçırmam.

Tranko Buskas hanım abla, erkek gribi yeni mi çıktı?

Ayy ne alakası var yahu sizin annenizle aranızın bozuk olmasıyla he yani adam size inat mı yapıyor kıskandırmak istiyor nispet yapıyor gibi mi düşünüyorsunuz aksine annesi ilgileniyor diye sevinirim 🤣çünkü hasta olunca erkekler bebek gibi oluyor 🤣sürekli sürekli böyle ilgi olursa rahatsız olurum tabii ama şuncacık da ananın evladına yaptığını çok görmeyin.

E senin annenle aran kötü diye adamın annesi onu nazlamasin mi?
Bence yüzde yüz haksizsin. İnşallah çocuğun olunca sen de ilgili bir anne olursun, belki empati yaparsın.
Bu arada anket ekleyebiliyorsun. İstersen ekle, sonuçlara daha rahat ulaşırsın
Yorum yapmadan haklı/haksız seçebilir insanlar

Sonradan gelip size annem bana böyle muamele yapıyor, sen onun gibi değilsin gibi bir kıyaslama yapmıyorsa sizi alakadar eden bir durum yok. Yaptığınız dümdüz kıskançlık, fitne fesatlık.

X