Erkek İnfertilitesi Eşinde prostat kisti olan varmı ?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Cnm benim de esimde vardı azospermi eşim kalçadan ultrason la çıktı bi kanali tikamisti eşim ameliyat oldu temizlediler

Bizimde tıkanıklık sperm kanallarını etkiliyorsa ameliyat olacak eşim
[/QUOT
Kolay bi ameliyat bizimki öyle oldu idrar yolundan girip soğuk bıçakla orayı açtılar bi ameliyat sonrası sonda takıyorlar o aci verdi ama esimde bi değişiklik olmadı sperm filan gelmedi cnm

Kist içinde sperm çıkmadı değilmi ama normal yolla sperm çıkabilir durumda şu an demi
Yok cnm bi tarafı tikanikto kist tıkanıklığa sebeb olmuş ama çıkış filan olmadı şuan celalettin Peru hocada tedavi görüyoruz tıkanıklık devam ediyor olabilir dedi bakalım bide esimde lökosit çıkmış baya yüksek

Yok cnm bi tarafı tikanikto kist tıkanıklığa sebeb olmuş ama çıkış filan olmadı şuan celalettin Peru hocada tedavi görüyoruz tıkanıklık devam ediyor olabilir dedi bakalım bide esimde lökosit çıkmış baya yüksek
Bizde celalettin peruda tedavideyiz 20 ay oldu ama sonuç alamadık henüz sperm volumu çok az testlerde hep düşüş oluyor

Bizim ikinci ayimiz cnm bir ay sonra gideceğiz bakalım inşallah birşeyler olur
Tıkanıklık için iyi erken önlem almışsınız biz 20 ayın sonunda tedavide gerileme olunca sordu eşim hocaya tıkanıklıktan dolayı ilerleme olmuyor demiş madem ilk tıkanıklığı ögrendiğimizde yaptırsaydı tedavisini doktorlar yüzünden 2 yılımız boşa gitti

Tıkanıklık için iyi erken önlem almışsınız biz 20 ayın sonunda tedavide gerileme olunca sordu eşim hocaya tıkanıklıktan dolayı ilerleme olmuyor demiş madem ilk tıkanıklığı ögrendiğimizde yaptırsaydı tedavisini doktorlar yüzünden 2 yılımız boşa gitti
Aynen cnm bize söylediler ama sebeb değil dediler bizde olsun tıkanıklık gider en azından demiştik

azosperm mi eşiniz benim eşim azosperm sperm kanallarına baskı yapıp yapmadıgını ögrenmek için pelvik ultrason çektirdik sonucu bekliyoruz
Hayır canım azosperm değil. Varikosel var bizde aynı zamanda, sayı 32 milyon, morfoloji %1 ileri hızlı %27. Prostat büyümesini yeni öğrendik şuan xatral isminde bir ilaç kullanıyor.

Canım tıkanıklıktan dolayı meni akışı hiç olmuyor mu? Bizde de meni miktarı bazen çok az oluyor,acaba prostat meni kanallarına tıkanıklık mı yapıyor diye düşündüm.
meni geliyor ama çok az prostat kistinin yaptıgı baskı nedeniyle meni kıl kadar ince bir yerden geçmeye çalışıyor bugun mr sonucuna göre kistin sperm kanallarını etkileyip etkilemediğini ögrenecegiz

TURED ameliyatı olacak eşim azospermi sebeplarimizden biri olan kisti ortadan kaldırmış olacagız en azından

Kesinlikle prostat ameliyati olmasin hic bir erkek
Prostatin kapali ameliyat acik ameliyatini vb butun ameliyatlarda
Tekrardan prostat yeniliyor kendini
Benim babamda prostat ameliyati olacakti zor ikna ettim bitkisel yontemle tedavisini uygulayalim dedim.
Bitkisel yontemle tedavisini uyguladik
20 gun boyunca
Her gun aksamlari ayni saatte bitkisel tedavisini uyguladim.
Babam allaha sukur cok iyi
1.5 yil oldu suan
Saglikli prostattan eser kalmadi.
Uyguladigim yontem:
Hazenbel ve kereviz tohumu
Her aktarda bulunur.
Kullanim sekli :
1:) hazenbel ve kerevizi ayri ayri kaynatacagiz.
2:) iki tane cezveyi iki ayri ocagin ustune koyun
3:) hazenbel odun seklindedir iki santim (cm) araliklarla bicak yardimi ile kesin
5 tane iki santim hazenbeli bir cezveye koyun
4:) kereviz tohumunu 4 cay kasigi obur cezveye koyun
5:) 1 su bardagindan az su ilave edin iki cezveye de
6:) atesi acin orta derecede kaynamaya baslayinca fokur fokur kaynayinca kapatin
7:) suzgecle iki ayri bardaga dokun
Biri hazanbel suyu biride kereviz tohumu suyu olacak
8:) esiniz bunlari 20 gun boyunca gunde 1 kere aksamlari icecektir tok karnina
9:) hazen suyunu veya kereviz suyunu birisini once icip bitirecek sonra oburkusunu bitirecek.
Detayli bir sekilde yazdim
Isterseniz video cekipte yolluyabilirim.
Not:) her gun esinize veya babaniza soracaksiniz olcekler agir gelmeye baslarsa dusureceksiniz.
Ornek
5 tane 2 santim hazenbel demistim
4 taneye dusurecen
4 kasik cay kasigi kerviz demistim
3 cay kasigina dusureceksiniz.

20 gun boyunca araliksiz yapilmalidir.

X