Eski sevgilim hediyemi hala kullanıyor

mervenuru

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
58
-17
25
Sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık aynı iş yerinde çalışıyoruz ona verdiğim masa üstü mini çalar saat vardı

Hala masasında duruyor

Daha önce de hediyeleri atan biri değilim demişti sizce neden hala masasında ve gözünün önünde tutuyor

Sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık aynı iş yerinde çalışıyoruz ona verdiğim masa üstü mini çalar saat vardı

Hala masasında duruyor

Daha önce de hediyeleri atan biri değilim demişti sizce neden hala masasında ve gözünün önünde tutuyor
Neden atsın ki? Ürün ne yaptı adama gunah neden atsın yahu

Canım karşında sen varken o saati tutsa ne olur o saate baksa ne olur… karşısında sen varken sana bakışında anlaman lazım seni sevdiğini anlamıyorsan sende sevmiyorsun çünkü oda senin gibi bakardı… yanlış mıyım ??

Canım karşında sen varken o saati tutsa ne olur o saate baksa ne olur… karşısında sen varken sana bakışında anlaman lazım seni sevdiğini anlamıyorsan sende sevmiyorsun çünkü oda senin gibi bakardı… yanlış mıyım ??
Bana baktığını görüyorum arada

Göreceğimi düşünmedi mi hiç belki umutlanirim
Cocuk degilsin herhalde koskoca 27 yaşındasınız. Artık aklı başında olup da önüne baksanız? Bu kadar beklentileri çitayı tutmaya devam ederseniz sürekli hayal kırıklığını yaşarsınız. Bazı şeyleri çokta anlam çıkarmayın derim. Erkekler kadınlar gibi ince detaylı değil dümdüzdür 😂

Cocuk degilsin herhalde koskoca 27 yaşındasınız. Artık aklı başında olup da önüne baksanız? Bu kadar beklentileri çitayı tutmaya devam ederseniz sürekli hayal kırıklığını yaşarsınız. Bazı şeyleri çokta anlam çıkarmayın derim. Erkekler kadınlar gibi ince detaylı değil düzdür 😂
Ama onu çok seviyorum aynı iş yerinde çalışıyoruz hergun görüyorum

X