Tüp Bebek Merkezleri Eskişehir Acıbadem Tüp Bebek Nicel Taşdemir

Merhaba, öncelikle Allah evladinizi sağlıkla büyütmeyi nasip etsin 🧿 İsteyen herkese nasip olur İnşallah 🙏 Benim bir sorum olucak, Yumurta toplama işleminden sonra özellikle şunları tüketmeyin ya da tüketin gibi birşey önerebilir misiniz. Mesela tavuk ilk listede yasaktı fakat şimdi yumurta toplamadan sonra yasaklar arasında yer almıyor, o an soramadım da, kafam karıştı biraz ☺️
Ben o süre boyunca hatta hamileliğimde de tüketmedim tavuk. Malum hepsi hormonlu. Bı işlerle uğraşan bir arkadaşım anlatmıştı. Tavukları kesmezlerse patlıyormuş hormonlu ilaçlı yemle beslendikleri içim. Tiksindim ben. Hiç yemiyorum. Bol kabak çekirdeği avakadoo ceviz ve tahıllı ekmek tükettim hep.

Hayırlı olsun 6 iyi bir sayı benim 3 toplanıp birtanesi döllenmişti. O da şimdi yanımda🙏 Transfer hemen mi olacak dondurulacak mı? İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın 🙏 kalbim tüm bekleyenlerle🤲
4 tanesi döllenmis yarın tekrar arayıp haber verecekler. Hemen transfer olmayacak dondurcaklar ameliyat olma gibi bi ihtimalim var. İnşallah gerek kalmaz.

Ben nicel bey mi görüştüğümde rapor vermezler dedi beni korkuttu 60-70 bin arası fiyat çıkar dedelerde ondan sordum.iki hafta önce dış gebelikten sol tüpümü kaybettim 2 kere kimyasal gebelik yaşadım.verirler diye düşündüm 3 yıl evlilik şartı var dedi kafamı karıştırdı
Aynı msji bir sürü göndermişim 🙊 ben önceden 3 ameliyat 2 aşılama 1 tüp bebek tedavisi geçirdiğim için rapor çıkarabildim. Normal yoldan hamile kalabiliyosunuz anladığım kadarıyla o yüzden rapor vermeyebilirler.

nasıl memnun kaldın mı çok güler yüzlü dimi sekreteri Hatice ablada öyle hayırlıysa güzel bir süreç geçirmen dileğiyle canım şimdi bol bol dinlen kızlar biraz cadı oluyor benimki bana kök söktürüyor
Evet çok içime sindi sağolsunlar çok tatlılar ☺️
Aminn, sağol ablacım.
Yaaaa hadi bismillah , bakalım bizi neler bekliyor 🤭❤️

2 tanesi 5. Güne ulaştı 4bb kalite dediler bugün donduruldu. Havuzlama diye bi şey varmış amh değerim düşük olduğu için onu da yapıcaz tekrardan yumurta geliştirme ve toplama işlemi yapılıp dondurulacak 🌸
Ne güzel çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🙏 benim de birtane embriyom 5. Güne ulaşabildiği için biz de olurda tutmazsa diye transferden önce 2. Kez tedavi yapmıştık. Ordan da bir tane embriyomuz oldu, bekliyor. Ben de onun kararını vermeye çalışıyorum. Bu arada kalitesi seni asla yanıltmasın. Burda 5 in tutmadığını ama 3 ün tuttuğunu gördük hepimiz. Sen kalbini gönlünü ferah tut güven ve herşeyden önce in🙏

Ne güzel çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🙏 benim de birtane embriyom 5. Güne ulaşabildiği için biz de olurda tutmazsa diye transferden önce 2. Kez tedavi yapmıştık. Ordan da bir tane embriyomuz oldu, bekliyor. Ben de onun kararını vermeye çalışıyorum. Bu arada kalitesi seni asla yanıltmasın. Burda 5 in tutmadığını ama 3 ün tuttuğunu gördük hepimiz. Sen kalbini gönlünü ferah tut güven ve herşeyden önce in🙏
Amin inşallah çok teşekkür ederim. Havuzlama işlemini erteleyelim dedi doktor 3 tane başka hastanede dondurulmuş embriyolarim vardı onları taşıyalım bakalım dedi. bakalım simdilik havuzlama işlemini erteledik. İnşallah tutar da gerek kalmaz. Allahım senin de gönlüne göre versin 🙏🏻😘

2 tanesi 5. Güne ulaştı 4bb kalite dediler bugün donduruldu. Havuzlama diye bi şey varmış amh değerim düşük olduğu için onu da yapıcaz tekrardan yumurta geliştirme ve toplama işlemi yapılıp dondurulacak 🌸
Maşallah hiç gerek kalmaz da biri evlat olur inşallah. En güzel kısma gelmişsiniz dualarımız sizinle güzel haberler vermek nasip olsun 🙏❤️

Ben o süre boyunca hatta hamileliğimde de tüketmedim tavuk. Malum hepsi hormonlu. Bı işlerle uğraşan bir arkadaşım anlatmıştı. Tavukları kesmezlerse patlıyormuş hormonlu ilaçlı yemle beslendikleri içim. Tiksindim ben. Hiç yemiyorum. Bol kabak çekirdeği avakadoo ceviz ve tahıllı ekmek tükettim hep.
Çok teşekkür ederim 🙏💖🥰

Merhabalar yumurta toplama İşlemi yapıldıktan sonra çay kahve kola çikolata soda ananas maydanoz nar hurma midye çiğ et gibi yiyecek ve içecekler tüketmeyin dediler. Çay çok açık 1 bardak icebilecegimi söyledir tavuk bence artık yasak değil :) yasak olsa sanırım listeye yazarlardı ayrıca şunları şunları tüketin gibi bi şey de demediler ben bol bol kuru yemiş tüketiyorum kuru incir kuru kayısı ceviz fındık... Kuru incirleri dogal zetin yağının içine koydum hergun iki üç tane yiyiyorum.
Çok teşekkür ederim, İnşallah kucaklarımız sağlıklı evlatlarla dolsun, Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏💖🥰🌸

Merhaba, bende nicel beye tüp bebek yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi olanlar ve süreç hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi ? Fiyatlar gerçekten çok mu yüksek bilgisi olanlar yazarsa cok mutlu olurum teşekkür ederim simdiden

Merhabalar, yunus emre'de iki olumsuz denemem var. Acibadem'e gitmeyi dusunuyorum. Fiyatlar ve doktor bey hakkında bilgi alabilir miyim? Hamile kalan arkadaslar bizlere umut oluyorsunuz ☺️

X