Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Mesela benim çocuğum olmuyordu tam 10 sene,zenginlik için Ya Gani zikretmiştim,40 gün sonra hem ev sahibi oldum hemde hamile olduğumu öğrendim.Dilekler için çok güçlü bir esma Ya Gani,ama bırakıp tekrar okuyunca o etkiyi göremedim.
kunfeyekun__ kunfeyekun__ canım 💙

İlk Ya Gani esmasını okumaya başladım iş arıyorum bir türlü istediğim gibi iş bulamıyorum 1 haftada iş buldum,yıllardır ev almaya çalışırken 40 gün sonra ev sahibi oldum,yıllardır tedavi oldum,okumadığimiz dua kalmadı ya Gani esmasını okuduğum 40.gün hamile olduğumu öğrendim,herkes olanları art arta duyanlar şok,millet mucize bu diyorlardı.

İlk Ya Gani esmasını okumaya başladım iş arıyorum bir türlü istediğim gibi iş bulamıyorum 1 haftada iş buldum,yıllardır ev almaya çalışırken 40 gün sonra ev sahibi oldum,yıllardır tedavi oldum,okumadığimiz dua kalmadı ya Gani esmasını okuduğum 40.gün hamile olduğumu öğrendim,herkes olanları art arta duyanlar şok,millet mucize bu diyorlardı.
sınırsızmı okudunuz acaba??

içinden geçen her zaman Allah tarafından veriliyor o duygu..
Evet haklısın,belki benim dileklerim için 500 sayısı bir şifreydi.Mesela eşimle sorunlar nasıl hallolur deyio uykuya daldığımda Ya Hayyu Ya Kayyum diyerekten uyanıyorum,ayrı ayrı okudum bu esmaları,ama hiç beraber okumadım,zannedersem bu esmaları beraber okumam gerek.

Simdi herkes buraya kabul olan dileklerini yazmis ne kadar guzel. Ben kac ay okudum hatirlamiyorum belki 7-8..Sadece Allah icime ferahlik versin depresyondan cikayim istedim intiharin esigine geldim ama yok...Suan hala ayniyim 1 yil oldu..Ve okadar cok esma zikr var ki yani bunlara bel baglayip sonra dua kabul olmayinca benim gibi umidini yitirenler de olacaktir..cok riskli degil mi bu durum ?? Eskiden bu forumda yaziyordum denk gelenler animsar ama namazinda olmayan sadece esma cekip duasi kabul olan insanlari gordukce diyorum bu is esma isi degil..bazilari dunyaya cile icin yollaniyor...

Ya Şekur esması günde 1000 kere okumakda çok mucizelerin olmasına kapı açıyormuş.2 hafta sonra mucizeler yaşamaya başlıyormuşsun,ben hiç okumadım,okuyan varmı?
Biz okuduk 🙏🏻 duası kabul olanlar oldu bana neşe verdi

Simdi herkes buraya kabul olan dileklerini yazmis ne kadar guzel. Ben kac ay okudum hatirlamiyorum belki 7-8..Sadece Allah icime ferahlik versin depresyondan cikayim istedim intiharin esigine geldim ama yok...Suan hala ayniyim 1 yil oldu..Ve okadar cok esma zikr var ki yani bunlara bel baglayip sonra dua kabul olmayinca benim gibi umidini yitirenler de olacaktir..cok riskli degil mi bu durum ?? Eskiden bu forumda yaziyordum denk gelenler animsar ama namazinda olmayan sadece esma cekip duasi kabul olan insanlari gordukce diyorum bu is esma isi degil..bazilari dunyaya cile icin yollaniyor...
canım namaza başlasan.. inan bana her şwy yoluna girecek.. birde istigfar günde 1000 tane estağfurullah el azim ve etubü ileyh oku... Her gün 100 kere salavat oku..... 21 gün sonra tekrar yaz buraya canım

Bilemezsin kimin neler çektiğini canım, ya Kuddüs oku günde 1700 tane. Ya Şekûr oku 1.000 tane 😉

Ben Ya Gani esmasını ilk zikrettiğimde dilek diledim sonra dilek dilemekten vazgeçtim,mesela çok zenginlik istiyordum,ama hamile oldum,yani esas dileğim çok zengin olmaktı o arada miras davamız vardı olmadı.Hala zengin değilim,ama rahat bir yaşantım var.Belki o dilekler hayırlı olmuyorda Allah bizim için hayırlısını veriyor.

Öyle demeyin mübarek aydayiz rabbimin tövbe kapısı da rahmet kapisida her daim açıktır hepimize merhametiyle muamele etsin. elbetteki kimin ne yaşadığını bilemeyiz bende çok ağır şeyler yaşadım çok zorlandim halada oyle.dualarim kabul olmadı yani olmadı demiyeyim verecek olan o onun takdiri Vaziyet olarak yani

Artık zamana bıraktım elimden geldiğince sabrediyorum
Size tavsiyem kuran ve namaz kılarak sabredin dua edin özellikle kuran tam bir şifa özellikle de Namazla harmanlayinca kabul olur olmaz Allah bilir ama en azından her zorlukla bir kolaylığı veriyor. Sabretmeyi kolaylaştırıyor nacizane tavsiyem 🌸

Namazlarimi kiliyorum sukur. Istegim sizinkiler gibi bile degil. Yani zenginlik para ev is vs umrumda degil. Saglik ve ruh sagligi istiyorum sadece. Bunun icin binlerce esma cekip sonuc alamayinca insan nasil küsüyor oksuz yetim hissediyor anlatamam.. ne deyim yasamaya calisiyorum sadece

Ben Ya Gani esmasını ilk zikrettiğimde dilek diledim sonra dilek dilemekten vazgeçtim,mesela çok zenginlik istiyordum,ama hamile oldum,yani esas dileğim çok zengin olmaktı o arada miras davamız vardı olmadı.Hala zengin değilim,ama rahat bir yaşantım var.Belki o dilekler hayırlı olmuyorda Allah bizim için hayırlısını veriyor.
Çok güzel demişsiniz benimde dileklerim olmadı ama diyorum Rabbim benim için neyin uygun neyin doğru olduğunu daha iyi bilir

X