Estrofem kullanırken burun kanaması

ftkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
226
109
35
Arkadaşlar merhaba tüp bebek tedavisi görüyorum transfere hazırlık aşamasındayım adetimin ikinci günü pazartesi gününden itibaren sabah akşam 1 estrofem, 1 coraspin ve 1 folik asit kullanmaya başladım bugün burun kanaması yaşadım 3 kez ama sıvı değil koyu şekilde kanama oluyor. Merkezle iletişime geçtim çok karşılaştığımız bir durum değil coraspinden kaynaklı olabilir muayene olun şimdi muayene olamaya gidiyorum dediler başına gelen oldu mu merak ediyorum

Evet benimde basima geldi. O zaman doktora sorduğumda sorun olmadigini soyledi. İlk denememdi negatifle sonuçlandı iki gündür ilaçları bıraktım ama hala da burun kanamam devam ediyor. Bence normal bir durum değildi. Muayene sonucun ne cikti merak ettim.

Merhaba ben de yaşadım burun kanamasi ama çok az burnumu sildiğimde fark ettim dün neden olduğunu anlamamıştım belkide bundan dolayıdır diye yazmak istedim.

Merhaba ben de transfer sonrası hep burun kanaması yaşadım. Transfer sonrası ekstra oksapar kullanılıyor ondan mı acaba diye doktorum sordum ama ondan olacağını sanmıyorum çok düşük doz dedi. Ben de anlamadım açıkçası

Arkadaşlar merhaba tüp bebek tedavisi görüyorum transfere hazırlık aşamasındayım adetimin ikinci günü pazartesi gününden itibaren sabah akşam 1 estrofem, 1 coraspin ve 1 folik asit kullanmaya başladım bugün burun kanaması yaşadım 3 kez ama sıvı değil koyu şekilde kanama oluyor. Merkezle iletişime geçtim çok karşılaştığımız bir durum değil coraspinden kaynaklı olabilir muayene olun şimdi muayene olamaya gidiyorum dediler başına gelen oldu mu merak ediyorum
Merhaba ben de transfer sonrası hep burun kanaması yaşadım. Transfer sonrası ekstra oksapar kullanılıyor ondan mı acaba diye doktorum sordum ama ondan olacağını sanmıyorum çok düşük doz dedi. Ben de anlamadım açıkçası

Arkadaşlar benim burun kanaması durdu ertesi gün geniz akıntısıyla birlikte kan gelmeye başladı acile gittim hemen 2 saate bir kan slıp değerleri takip ettiler röntgen tomografi çektiler gögüs hast ve kbb ye yönlendirdiler hepsi temiz çıktı tüp bebek doktorumla iletişme geçtim bu süreçte hemen ilaçları bırak dedi bu ay transfer iptal oldu önümüzdeki adetle birlikte farklı ilaçlarla devam edicez ben daha önce transfere hazırlanırken coraspin değil iğne kullanmıştım sorun olmamıştı. Muayene olduğum doktorlar coraspin kanama alanı oluşturmuş ve bu kanamanın nerde olacağıda belli olmayabilir şimdi burundan olmuş ve farkedildi dedi.açıkçadı endişeliyim süreçle ilgili sizlerin transefere hazırlık nasıl ilerledi

X