Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Everyday minerals kullananlar?

everyday mineralsin sitesi neden güncel değil :KK43: ürünler bitmiş gitmiş. stoklar kalmamış. sabihi öldü mü acaba, başına bi iş mi geldi. geçen trendyoldan kaçırdım. limango ya da markafonide satılıyor mu biliyor musunuz hanımlar?

everyday mineralsin sitesi neden güncel değil :KK43: ürünler bitmiş gitmiş. stoklar kalmamış. sabihi öldü mü acaba, başına bi iş mi geldi. geçen trendyoldan kaçırdım. limango ya da markafonide satılıyor mu biliyor musunuz hanımlar?

Aynen allıkta, pudrada, kapatıcılarda birşey kalmamış. Mailattım cevap veren de arayan da yok. İngilizce sitesi Türkiye'ye gönderi
yapmıyormuş. EDM piyasa mineral makyaj ürünlerine görüuygun ama hiç ürünü kalmamış ve ilgilenen de yok. Başka satılan siteler varsaordan alalım bari.

Selam tekrar :)

EDM facebook sayfasında satışın olduğu başkabir site vermişler:

YAZ İNDİRİMİ Everyday Minerals

Bakın isterseniz. Hiç duymadımbu siteyi nasıldır acaba. EDMnin kendii sitesinde neredeyse hiçbir ürünkalmamışamaburda hepsi var. Orijinalmidirki. Bilemedim ikilemdekaldım :26:

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam tekrar :)

EDM facebook sayfasında satışın olduğu başkabir site vermişler:

YAZ İNDİRİMİ Everyday Minerals

Bakın isterseniz. Hiç duymadımbu siteyi nasıldır acaba. EDMnin kendii sitesinde neredeyse hiçbir ürünkalmamışamaburda hepsi var. Orijinalmidirki. Bilemedim ikilemdekaldım :26:

teşekkürler bakıyım hemen :)

Türkiye pazarından çıkıyorlarmış.

X