EYALET 1 /// Baden-Württemberg Paylasim Alani(Tanisma)

selam kislar tekrar stuttgarttan ben kmse yokmiii:)

kızlar ben tr deyim size bi şey soracaktım müsade ederseniz.
vitamin satan dükkanlar varya almanyada, ben oradan diyet hapı,yağ yakıcı filan aldıracam. eşim hafta sonu köln e gidiyorda.
almanca isimlerini yazarsanız çokkkk seviinirim.
Kızlar ocağınıza düştüm bi cevap yazın noooollurrr.
ne tavsiye edersiniz.

jobojobo sen bekar deglmisin kis öyle yazio profilnde nyse..
bitanem ya bende almnca cok bilmiyorum keske yardmci olabilsem sana insan bilmediig biseyi ögrenmek ister ama cevap alaynca üzülür keske almncasini bilsem yardmci olurdum..
ama özeldne kislarin birine sor buraya cok ugrayan olmuyor acikcasi özelden ulasbailirisn arkadaslar yardmci olurlar mutlaka..

jobojobo sen bekar deglmisin kis öyle yazio profilnde nyse..
bitanem ya bende almnca cok bilmiyorum keske yardmci olabilsem sana insan bilmediig biseyi ögrenmek ister ama cevap alaynca üzülür keske almncasini bilsem yardmci olurdum..
ama özeldne kislarin birine sor buraya cok ugrayan olmuyor acikcasi özelden ulasbailirisn arkadaslar yardmci olurlar mutlaka..

sağol canım benim.
özellerine yazıyım bakimm.a.s.

canim ben aaleni biliyormusun ordanim..sindelfingende dügün vardi gelicektik ama isimiz cikti...yakinmisiz sanirim..yinede canim.

canim aalen baya mesafeli buraya keske daha yakinda olaydin ama nasip :)

evet canm uzakiz biraz ama olsun bu tarafa yolun düserse beklerim burda bir kapin var unutma ok öptm.

tamam canim cok sagol normalde düsmezde olurya birgün düser haklisin, sende gelirsen haber ediver :KK66:

günaydin kizlar aranizda baden würtemberg eyaletinde...veya stuttgart cevresinde maras dondurmasi satilan bir yer biliyormusunuz...

türk bakkalarinda satiliyor derindorucunun icinde bi bak istersen
esim gecenlerde sormus türk marketine..ama yok demisler...neyse bugünde bi bakalim.cok özledim maras dondurmasini.:icecream:....almanlar bile cok beyenmiski bi sitede okudum dün tesadüfen...onlarda ariyo..kaydirigubbakcemile3

selam tekrar bizim burada ada diye bir bakkal var canim ama bildigin kücük bi bakkal sizin orada var midir bilemicem

baklava sen nerdesin? Bizim burdakinde vardi yazin.Simdi var mi bilmiyorum.yarin gidip bir bakayim senin icin..

merhaba hanimlar ben aus munchen den katiliyorum fakat buyudum dogdum yer stgt ve ailem henuz orada yasiyor eylul annesiyim,slm vermeye geldim bebsile ama kimsecikler yok yarin yine ugrarim sevgilerle esen kaliniz ayrica stgt gecen geldim yinede cok ozeledim:=(((

ooo cok güzel bi konu bulmnusum ben yaaa.....
Stuttgarta 5-6 saat uzakliktayim.....
Freiburg yakininda kaliyorum arkadaslar...varmi benim buralardan kalanlar.....

merhaba bayanlar almanyaya üniversite okumak için gelmeyi düşünüyorum ayrıca belçikayada gelin geleceğim nasipse ins.Tr de bilgisayar bölümü okuorum almanyada bilgisayar müh.okuma hakkım war.en azından mesleğim olsun calısayım istiorum.yurtdışından memnunmusunuz hem eğitim hem evlilik hem iş açısından yorumlarrınızı bekliorum bayanlar???

X