Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Anladım teşekkür ederim canım Allah razı olsun 🙏 randevusuz almıyorlar sıra bulamiyorum kadin doğuma . Şimdi aile hekimine geldim bir test falan yapsın enfeksiyon mu var diye . Her iki yanım da agirmaya başladı dündendir.
Cok geçmiş olsun canım iyi yapmışsın sonucunu bize de söyle kötü bisey yok bence üşütme belirtisi gibi havalar fa soğudu kendine iyi bak canım inşallah bir an önce hemen iyi olursun 🥰

Cok geçmiş olsun canım iyi yapmışsın sonucunu bize de söyle kötü bisey yok bence üşütme belirtisi gibi havalar fa soğudu kendine iyi bak canım inşallah bir an önce hemen iyi olursun 🥰
Gittim canım tahlil sonuçları yarın çıkacak . Sanırım enfeksiyon var biraz e nabizdan baktım da

İdrar mi kan mı canım kanında mi çıktı dusuktrn sonra ilaç vermismiydi doktorun canım şimdi nasılsın
Kanda Crp diye bir tahlil yüksek çıkmış o da enfeksiyon olarak gösteriyor. Düşükten sonra hiçbir ilaç vermedi doktorlar iki doktora da gözüktüm ikisi de vermedi . Gerek yok demişlerdi . Beta HCG de 2 şuan . Yani negatif ama adetime 14 gün var henüz . Yanlarım agiriyor sanırım üşütmüşüm de . Ayrıca sağol canım Allah razı olsun sorduğun için 🥰😘 sen nasılsın napiyorsun tedaviye başladın mı

Kanda Crp diye bir tahlil yüksek çıkmış o da enfeksiyon olarak gösteriyor. Düşükten sonra hiçbir ilaç vermedi doktorlar iki doktora da gözüktüm ikisi de vermedi . Gerek yok demişlerdi . Beta HCG de 2 şuan . Yani negatif ama adetime 14 gün var henüz . Yanlarım agiriyor sanırım üşütmüşüm de . Ayrıca sağol canım Allah razı olsun sorduğun için 🥰😘 sen nasılsın napiyorsun tedaviye başladın mı
Kötü bisey olmamasına sevindim canım çok geçmiş olsun😍🥰😘 hcg 2 ise artabilir gibi inşallah artar hayırlı şekilde canım bende tedaviyi bıraktım stres oluyordum artık gitmiyorum biraz oluruna bıraktım

Kötü bisey olmamasına sevindim canım çok geçmiş olsun😍🥰😘 hcg 2 ise artabilir gibi inşallah artar hayırlı şekilde canım bende tedaviyi bıraktım stres oluyordum artık gitmiyorum biraz oluruna bıraktım
Teşekkür ederim canım 🥰❤️ . Hakkında hayırlısı olsun rabbim tez vakitte hayırlı evlat nasip etsin inşallah canı gönülden ettim bu duayı sana 🙏😍. Evet 2 çıktı bn de artma ihtimalini düşünüyorum eskiden olsa olmaz derdim ama bir kez hamilelik yaşadım o da pazartesi 2 çıkmıştı hamile değilim demiştim ama çarşamba 10.98 e yükselmişti . O yüzden her an herşey olabilir diyorum artık . Ve adetime daha 13 gün var varsa da şimdi çıkmayabilir bir ihtimal diyorum .

Teşekkür ederim canım 🥰❤️ . Hakkında hayırlısı olsun rabbim tez vakitte hayırlı evlat nasip etsin inşallah canı gönülden ettim bu duayı sana 🙏😍. Evet 2 çıktı bn de artma ihtimalini düşünüyorum eskiden olsa olmaz derdim ama bir kez hamilelik yaşadım o da pazartesi 2 çıkmıştı hamile değilim demiştim ama çarşamba 10.98 e yükselmişti . O yüzden her an herşey olabilir diyorum artık . Ve adetime daha 13 gün var varsa da şimdi çıkmayabilir bir ihtimal diyorum .
ALLAH razı olsun canim yaa çok sevindim duanı okuyunca Rabbım sana da daha hayırlı ve güzelini versin inşallah 😘😘😍😍😍 Yaa tesadüfe bak canım insallah yine olur ve sıkıntısız sağlıkla kucağına alırsın insan bi kere yaşayınca sanırım o psikolojik baskıyı üzerinden atıyor değil mi eşim de bana diyor bi doktor sana düşük yapmışsın dese hamile kalabiliyorum moduna girersin hemen olur bence diyor 😁 seninde güzel haberlerini hemen alırız insallah canimmm

ALLAH razı olsun canim yaa çok sevindim duanı okuyunca Rabbım sana da daha hayırlı ve güzelini versin inşallah 😘😘😍😍😍 Yaa tesadüfe bak canım insallah yine olur ve sıkıntısız sağlıkla kucağına alırsın insan bi kere yaşayınca sanırım o psikolojik baskıyı üzerinden atıyor değil mi eşim de bana diyor bi doktor sana düşük yapmışsın dese hamile kalabiliyorum moduna girersin hemen olur bence diyor 😁 seninde güzel haberlerini hemen alırız insallah canimmm
Öyle valla 😁 en azından milletin ağzı kapanıyor . Hamile kaldım ama düştü demek ki sknti yok kalabiliyorum diyorsun . Kalmasan da kimse birşey diyemiyor artık 😁 . Hayırlısı olsun canım ya rabbim hayırlısı ne zamansa benim için en doğru zaman o zaman versin inşallah 🙏

Öyle valla 😁 en azından milletin ağzı kapanıyor . Hamile kaldım ama düştü demek ki sknti yok kalabiliyorum diyorsun . Kalmasan da kimse birşey diyemiyor artık 😁 . Hayırlısı olsun canım ya rabbim hayırlısı ne zamansa benim için en doğru zaman o zaman versin inşallah 🙏
Amin inşallah canım benim çok haklısın onların sözleri en çok strese sokuyor bence insan ne kadar takmak istemesede takıyor maalesef. Benimde 1 hafta var adet ağrısı gibi ağrım oluyor çok nadir neden acaba bu kadar erken bu şekilde belirti olur mu acaba

Merhaba canım ilk değerden sonra tekrar kan verdim 70 çıktı şu anlık artış güzel çok şükür. Bakalım bugün de vereceğim inşallah onda da artışı görürsek haftaya çarşamba randevu verdi doktor kese için. Sen nasılsın?
Hayırlı olsun canım 🤲
Bende iğne oldum bir haftam var günüme, adet öncesi belirtiler başladı, kramp değilde hani geldi gelecek gibi hissederiz ya kanama ı, öyle.i
Szde nasıldı belirtiler bu süredeyken?

Hanımlar çatlama iğnesi olanlar bakabilir misiniz?
Adetime bir hafta var, adet belirtileri başladı,her an kırmızılar gelecek gibi, sizlerde nasıldı?

Benim çok nadir olur yumurtlama sancım o da anlıktır geçer, bu şekilde günlerce süren ilk defa oluyor ama yinede umutlanmıyorum iğnenin yan etkisi hamilelik belirtileriymiş. İlk tedavim 1 yıldır istiyoruz 🤗 Umarım en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde hamile kalırız 🙏🏻
Merhaba topiğin tamamını okumadım, bi gelişme var mı?

Ay canım ya aranız hemen düzelsin inşallah sen canını sıkma olacaksa her türlü olur bu sitede neler neler okudum zamanı gelince yumurtlama zamanı bilr olmasa oluyor 🤗
Yumurtlamaya çok yakın zamansa, veya hemen sonrasıysa ondan oluyor olabilir mi sence?

Aynen normal öyle olması ☺️ gebelik şansını arttırıyor iğne o da şöyle ne zaman catlayacagini ilişkiye girmen gerektigini biliyorsun en azından . Ona göre ilişki olduğu için tutma ihtimali artıyor ☺️ yumurta kalitesini arttırmak için genelde folik asit ve ek gıda takviyesi veriliyor bana doktorum öyle yaptı . Kilo almayayım diye folik asiti uyumadan hemen önce içip uyuyorum doktorumun tavsiyesi üzerine ☺️
İştah mı açarmış?

Ama canım iğneyi 5 gün geçti çatlama değildir bu 36 saat sonra max çatlıyor diye biliyorum ben. İğnenin öyle yan etkileri oluyormuş öyle dedi kızlar da. Zaten iğne gününden beri böyle pelvik ağrılarım var. Dün değerlendirmiştik bu arada :)
Merhabalar, sonuç ne oldu?
Benimde iğnenin 8.günü, pelvik ağrıları, rahim kasılmaları,söküldü sökülecek belirtisi var sizin gibi, umarım sizin pozitiftir benimde benzer sebepledir🤲

Kızlar merhaba nasılsınız uzun zamandır girmiyordum . Dün ben test yaptım adetime 13 gün var göğüs hassasiyeti bel ağrısı ve sol kasık ağrısı var test yaptım 5-20 dk bekleyin diyordu ben ilk bir kac dk baktım tek çizgiydi sonra misafirim geldi bakmadım bi kaç saat sonra gidip baktığımda böyle olmuştu. İkinci çizginin olduğu yer böyle .
doğruluk ihtimali var mı sizce ?? Yoksa cok geçtiği için dağılmış mıdır ??
IMG_20220106_181453.jpg

Kızlar merhaba nasılsınız uzun zamandır girmiyordum . Dün ben test yaptım adetime 13 gün var göğüs hassasiyeti bel ağrısı ve sol kasık ağrısı var test yaptım 5-20 dk bekleyin diyordu ben ilk bir kac dk baktım tek çizgiydi sonra misafirim geldi bakmadım bi kaç saat sonra gidip baktığımda böyle olmuştu. İkinci çizginin olduğu yer böyle .
doğruluk ihtimali var mı sizce ?? Yoksa cok geçtiği için dağılmış mıdır ??Eki Görüntüle 2983200
13 varken çıkmasi çok garip olur canım yumurtlama zamanin aslında testin varsa bir daha yapsana daha kesin olur

13 varken çıkmasi çok garip olur canım yumurtlama zamanin aslında testin varsa bir daha yapsana daha kesin olur
İki kez yaptım canım birinde cok cok cok zor görünen bir cizgi vardı 3 ocakta yapmıştım. Bir de dün yaptım böyle çıktı işte . Döllenme ilişkiden sonra 10 gün içinde gerçekleşir . Adete cok gün kalması cok önemli değil sadece adet gecikmesiyle geç döllenme olursa son güne kadar yumurtlama geç olursa diye bekliyorlar . Gidip kan tahlili verdim canım saflık ocagında bakalım artık 🙏

doğruluk ihtimali var mı sizce ?? Yoksa cok geçtiği için dağılmış mıdır ??Eki Görüntüle 2983200
çok bekleyince çıkan sonuçlar yanıltabiliyor maalesef :KK43: en iyi kan tahlili. haber ver biz de :) hayırlısı olur inşallah

X