'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Kadınlar tuvaletinin önünde arkadaşımı bekliyordum. Uzaktan daha önceden sima olarak bildiğim bir karizmatik bir adam bana doğru yaklaşıyordu, yaklaşırken "merhaba" dedi. "Merhaba" dedim. Sonra başladık
-nasılsın
-iyiyim siz
-ben de iyiyim
Bu arada ses eko yapıyor sanki! Bir de ne göreyim diğer tarafta erkek tuvaleti ve bay karizmatik ordan bir adamla konuşuyor!!!!
:KK70::KK70::KK70:

Benimde aklıma geldi simdi,üstelik 6 ay önce oluyor bu olay..
Yaşadığım il de hastaneye gitmistim,serum takacaklardi tuvalete gireyim dedim yatmadan.fakat tuvaletin kapısı kapanmıyor ,yani girişinde bir kapı ve tuvaletin kapisi.girisi kapattım tuvaletinkini de elimle tuta tuta yapicam artik.tam pantolonumu cikaricam,içeriye 8 9 yaşlarında bir erkek çocuğu girmiş ,up uzun çisini gördüm pantolonum sırılsıklam resmen :olamaz::olamaz: bir çığlık atmisim bütün hastane ayakta :KK70:
Daha sonra çocuğun annesine bagirmistim o sinirle korkunç bir gündü yaaa aklıma geldikçe urperiyorum :KK43:

Benzer bisey benim basima gelmisti stajdaydim normalde disarida mecbur kalmadikca lavabo kullanmam cok acalem vardi personele ait lavaboya kadar cikamadim mescidin lavabosuna gittim kapinim kilidi yoktu onlugumu cikarip kapidaki askiya astim (hatta telefonum calinabilir dusuncesune ragmen) neyse kapi caldi bende icerden caldim dolu diye seslendim bi baktin kapiyi acmaya calisiyo tam araladi kapiyi bir caktim bir ses cikti kapi ustume yikildi zannettim

Iceriden ciktim ayni kiz orda arkadasi yaninda marifer etmisler gibi guluyorlar 20 21 yasinda kizlar valla normalde disardaki insanlara gore acayip sessiz sakin biriyim ama ozur dileyecekleri yerde gulustuklerini gorunce agzina ne geldiyse saydim kormusunuz sagirmisiniz gormemismisiniz kapiyi tiklattim dolu dedim kapida onluk var bide durmus guluyorsunuz avazim ciktigi kadar bagirdim zannedersin icimden canavar cikmis ben bile kendimi taniyamadim

Sonradanda aklima geldi tam namaz saati acaba erkek tarafinda sesimi duyupta mucellaya ne olmusta deli gibi cigiriyor diyen oldumu

Super bi konu .Konuyu acanlarin emegine saglik.
Bende gencligimden bi animi paylasayim 16-17 yaslarimda :KK70:
Bi zamanlar hani msn vardi .Ben internetten bi cocukla tanismistim amator muzik yapiyordu sarki sozu yaziyordu.Bi aksam aksam dedigim gece 23 falan :KK70: bizimkilerde yatti odalarida benimkinin karsisinda. msn de konusuyoruz sana sarki soyliyimmi bakalim begenecekmisin dedi tamam dedim ama benim kulakligim yokmus heralde saldim sesini dinliyorum.Ansizin kapi bi acildi annem daldi odaya korkudan sesi de kasamadim :KK70:
Napiyosun gecenin bu vakti diye dedim sarki dinliyorum ama o sirada cocuk hala sarki soyluyo :KK70: :KK70:kapasana muzigin sesini deyince o an bi gevsedim bi rahatladim.ama cok korkmustum

Kv ye ilk gittiğim gün doğum günümdü bana masalar hazırlanmış yemekler tatlılar ne isterseniz var.
Ay ben bi tuvalete gireyim dedim.
Neyse büyüğümü iyice çövdürdüm ohh rahatladım dedim bide kakişkoma baktım güldüm benden çıkana bak dedim:KK53:
Şifonu çektim gitmiyor, kakişkolarım daha da çok dağıldı daha pis duruyo bi yandan görümcem hadi çıkmıyo musun sıkıştım kız dedi :KK70:
Yapcak bişey yok peçete attım üstüne herkes beni kakişkolu gelin diye biliyodur :KK70::kusmuk:

Kiz Allah iyilini versin ne guldum aksam aksam :KK70: :KK70:

Sanirim 9'cu siniftaydim. Siniftanda bir oglani begeniyordum. Son ders günlerden cuma zil caldi. 5-6 kisilik bir grupla okuldan Cikiyoruz. Hafta sonu ya iki gün göremeyecegim diye dönüp bi bakayim dedim. Anam oda bana bakiyor derken ben hem ileri gidiyorum hemde geri geri bakiyorum. Tam anda beynim bi gümmm etti. Kafayi sokak lambasina gömdüm :KK70:

Kv ye ilk gittiğim gün doğum günümdü bana masalar hazırlanmış yemekler tatlılar ne isterseniz var.
Ay ben bi tuvalete gireyim dedim.
Neyse büyüğümü iyice çövdürdüm ohh rahatladım dedim bide kakişkoma baktım güldüm benden çıkana bak dedim:KK53:
Şifonu çektim gitmiyor, kakişkolarım daha da çok dağıldı daha pis duruyo bi yandan görümcem hadi çıkmıyo musun sıkıştım kız dedi :KK70:
Yapcak bişey yok peçete attım üstüne herkes beni kakişkolu gelin diye biliyodur :KK70::kusmuk:
ayy krize girdim gozumden yas geldi hala guluyrn yazarken :)) off

Ben bi tane daha anlatiyim..

Lise birde birinci dönemdeyiz sınıfla daha yeni kaynaşyoruz tabi çoğu kimse benim uykuyla olan aşkımı bilmiyo..
Neyse dersler sınavlar başladı ben sessiz sakin uykucu kibar bi kız olarak tanınıyorum sınıfta halende öyle bilirler :sus:

Bizim sınıfta gamzeli bi çocuk benden hoşlanıyomuş daha tanışmamışız bile sadece gamzeleri var onu biliyorum
Bigün bana haber yollamış sınıfta herkesle tanıştım bi sen kaldın bu tenefüs uyuma da tanışalım demiş :skandal:
Tabi ben güldüm uyumadım ama acıktım sonuçta kantine git gel zil çaldı derse girdik
Dedim ayıp oldu çocuğa bi not yazdım arkadaşa uzattım k.bakmasın diye
Neyse çocuk aldı gülümsedi aradan iki dakka geçmedi hoca tepesinde belirdi ver dedi o kağıdı bakiyim.. aldı okudu.. "k.bakma gerçekten çıkmam gerekti derste çokkk sıkıcı"...
Sınıf biliyo onu benim yazdığımı ama çıt çıkmıyo
Hoca bi kükredi kim yazdı bunu diye.. bende ne uyku kaldı ne açlık kıpppkırmızıyım son duamı ediyorum.. bizim gamzeli demez mi ben yazdım diye.. hoca kovdu çocuğu dersten madem sıkıcı bi daha girmezsin olur biter defol dedi buda çıktı gitti giderken de yazdığım notu çekti aldı hocanın elinden..
Dersi zor ettim bi koşu çıktım kapıda gördüm yerin dibine girerek Özür diledim :olamaz:
Olsun dedi çok memnun oldum dedi bide :işsiz:

Bu çocuğu kaçırmayaydın iyiymiş:KK53:

İnternette gezinirken ısrarla karşıma çıkan erotik oyunları kapatmaktan usanmıştım ki merak ettim erotik oyun nasıl oluyormuş tıkladım. Ama hep virüslü reklamlar olduğu için donup durdu. O sırada artık nelere bastıysam ekranın fotoğrafını çekip eşime mail olarak göndermişim :olamaz:
Eşim bunu bana daha yeni söyledi ben fark etmemiştim. 1 ay olmuş, beni utandırmamak için söylememiş. Buda nasıl çıktı ortaya.. Eşime dedim ki, bak aşkım ben evde olmadığım zaman sakın şeytana uyupta bir siteler açma. Yapmazsın biliyorum ama ben yine bir uyarı vereyim dedim, yolarım dedim. Baktım sonra bir imalı imalı bakmaya başladı.
Ben bir şey gördüm ama neyse dedi... :skandal:bana blöf yapma dedim :KK30: okları bana çeviriyorsun ama yemezler :cool:bir yandan gözlerim ayrık tabi ne gördü bu adam :-):KK43:
Sen bana böyle söylüyorsun ama sen erotik oyunlara bakmışsın dedi. Ben önce bir yok canım dedim :KK45:ne alaka şimdi bilerek mi yapıyorsun dedim. O utancın verdiği durumla inkar ettim yani :oops:
Dedi ki ekranın fotoğrafını mail atmışsın direk :KK70:sonra tabi, açıkladım artık. Benim şansızlığım işte. İnsan geçmişe kaydeder öyle ele verir kendini dimi. En fazla yani. Ben direk resimleyip atmışım :KK70:çoooookk utanmıştım

İnternette gezinirken ısrarla karşıma çıkan erotik oyunları kapatmaktan usanmıştım ki merak ettim erotik oyun nasıl oluyormuş tıkladım. Ama hep virüslü reklamlar olduğu için donup durdu. O sırada artık nelere bastıysam ekranın fotoğrafını çekip eşime mail olarak göndermişim :olamaz:
Eşim bunu bana daha yeni söyledi ben fark etmemiştim. 1 ay olmuş, beni utandırmamak için söylememiş. Buda nasıl çıktı ortaya.. Eşime dedim ki, bak aşkım ben evde olmadığım zaman sakın şeytana uyupta bir siteler açma. Yapmazsın biliyorum ama ben yine bir uyarı vereyim dedim, yolarım dedim. Baktım sonra bir imalı imalı bakmaya başladı.
Ben bir şey gördüm ama neyse dedi... :skandal:bana blöf yapma dedim :KK30: okları bana çeviriyorsun ama yemezler :cool:bir yandan gözlerim ayrık tabi ne gördü bu adam :-):KK43:
Sen bana böyle söylüyorsun ama sen erotik oyunlara bakmışsın dedi. Ben önce bir yok canım dedim :KK45:ne alaka şimdi bilerek mi yapıyorsun dedim. O utancın verdiği durumla inkar ettim yani :oops:
Dedi ki ekranın fotoğrafını mail atmışsın direk :KK70:sonra tabi, açıkladım artık. Benim şansızlığım işte. İnsan geçmişe kaydeder öyle ele verir kendini dimi. En fazla yani. Ben direk resimleyip atmışım :KK70:çoooookk utanmıştım
Belki de resimleyip atmamışsın da ekranın takip ediliyor.

bende gençliğin verdiği heyecanla :p eski sevgilime süpriz yapıcam diye oturdukları apartmana gidip odasının camının altında telefonla aradım. Amadım odasının camına çıksın bende göreyim.
Gittim aradım cama çıksın diye.Baktım perde hareketlendi ,Benim yüzümde tabi şapşal bi gülümseme :confused:
Perde açıldı ve annesi çıkıverdi :rolleyes:
ben şok tabi..annesiyle daha tanışmamışız .öyle kadınla bakışıp kalakaldım ve gittim saklandım.. :KK64:
hayatımda daha rezil olduğum bir an daha yok sanırım.. :KK67:

Benim trajikomik bir anım var sizle paylaşmak istediğim.
İşyeri bize öğle yemekleri için yemek kartı veriyor fakat küçük bir mutfağımız var,evden getirip ısıtıp yiyebiliyoruz.
Evden küçük kutuların içine yemek doldurup götürüp yiyoruz.
Tabi içinde sabah sandvici,yoğurtu,ekmeği,meyvesi herşey var :dondurma:
Sabah evden çıkarken tüm kutularımı karton poşete koydum.Havada nasıl yağmurlu anlatamam.
Otobüse bindim,poşet ağır olduğu için yere koydum,e yerlerde sırılsıklam poşetin altı yumuşamış.Neyse 2 vasıta yapıyorum otobüsten indim,koşarak minibüse ilk adımımı atar atmaz benim yemekler minibüse saçılmasın mı!
Minübüs dolu,bir ben ayaktayım.Yere bir baktım ekmeklerim bir tarafta,meyvem bir tarafta en kötüsü ise bir adamın üzerine taze fasülyem döküldü :KK70:Adamın üzerinden tek tek fasülyeleri aldım:KK70:poşet yırtılınca yerdeki tüm parçalanmış şeyleri birden kol çantama soktum.Çantam da yeni ve hediyeydi:mad:O kadar utandım ki yemekler saçılınca,hele insanların o bakışları,ne fakir bir kız evden yemek götürüyor demişlerdir :KK70:O an yer yarılsaydı dedim yani :KK70:Allahtan yolum uzun değildi,indim ama yüzüm kıpkırmızı:rolleyes:İşyerine bir gittim çantamın içi,makyaj malzemelerim hep salça:KK34:
Bu da benim böyle bir anımdır,ondan beri kutularımı bir de streç filme sarıp bez poşete koyuyorum :KK20:

Benim trajikomik bir anım var sizle paylaşmak istediğim.
İşyeri bize öğle yemekleri için yemek kartı veriyor fakat küçük bir mutfağımız var,evden getirip ısıtıp yiyebiliyoruz.
Evden küçük kutuların içine yemek doldurup götürüp yiyoruz.
Tabi içinde sabah sandvici,yoğurtu,ekmeği,meyvesi herşey var :dondurma:
Sabah evden çıkarken tüm kutularımı karton poşete koydum.Havada nasıl yağmurlu anlatamam.
Otobüse bindim,poşet ağır olduğu için yere koydum,e yerlerde sırılsıklam poşetin altı yumuşamış.Neyse 2 vasıta yapıyorum otobüsten indim,koşarak minibüse ilk adımımı atar atmaz benim yemekler minibüse saçılmasın mı!
Minübüs dolu,bir ben ayaktayım.Yere bir baktım ekmeklerim bir tarafta,meyvem bir tarafta en kötüsü ise bir adamın üzerine taze fasülyem döküldü :KK70:Adamın üzerinden tek tek fasülyeleri aldım:KK70:poşet yırtılınca yerdeki tüm parçalanmış şeyleri birden kol çantama soktum.Çantam da yeni ve hediyeydi:mad:O kadar utandım ki yemekler saçılınca,hele insanların o bakışları,ne fakir bir kız evden yemek götürüyor demişlerdir :KK70:O an yer yarılsaydı dedim yani :KK70:Allahtan yolum uzun değildi,indim ama yüzüm kıpkırmızı:rolleyes:İşyerine bir gittim çantamın içi,makyaj malzemelerim hep salça:KK34:
Bu da benim böyle bir anımdır,ondan beri kutularımı bir de streç filme sarıp bez poşete koyuyorum :KK20:

X