FARMASİ KULLANICILARI

Abjj

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
89
26
Kızlar farmasiye üye olmak istiyorum sırf istediklerimi uygun fiyata almak için. Farmasi kozmetik kullananlar memnun mu memnunsa neden, değilse neden. Tecrübeleri ve düşünceleri bilmek isterim tşkler..

Kızlar merhaba. Ben de uzun zamandır gündemde olan farmasi bb-cc ve zen mascara merakımla temsilcilik aldım. Testerlarını denediğimde BB ve CC’den çok memnun kalmıştım. Sırf şu 2-3 ürünü uygun fiyatlı olarak kendime sağlamak için aldığım temsilcilik bir çok ürününü denememe sebep oldu ve beni cezbeden içerikleriydi. En basitinden evde kullandığımız diş macunu, temizlik malzemesi vs gibi ürünleri “hemen hemen aynı fiyatı verip doğal içerikli olsun” diyerekten değişim yoluna gittim ve çok memnunum. En güzeli de sipariş verme zorunluluğu yok. Eğer dilerseniz temsilcilik anlamında yardımcı olurum. Mesaj atmanız yeterli, sevgiler

Merhaba. 2sene önce bulaştım o illete bir kez. Eyeliner gözümü cayır cayır yakınca farmasi temsilcilerinin olduğu whatsapp grubuna üründen memnun kalmadığımı yazıp eleştirel yorum yapınca ürünü satın aldığım danışman bana özelden “keşke gözün çıksaydı” şeklinde ses kaydı atıp, sistemdeki adres bilgilerimi yasal olmayan bir şekilde alıp “bu senin adresin değil mi, bak bu adrese mahkeme kağıdı gelecek şimdi ürünü karalıyorsun, biz senin gibilerini çok gördük mahkeme salonlarında gül gül öldük” şeklinde hakaret ve tehditlerde bulundu. Hukuk öğrencisi olduğumu söyleyince de “ben seni seviyordum, beğenmemen beni üzdü” diye yalvarmaya başladı. Firmaya şikayette bulundum fakat sonuç alamadım. Şeffaflığı sıfır bir marka. Müşterilerinin gizlilik ve güvenliğini sağlamıyor. Ürünleri hayvanlar üzerinde denenmiyor denildiği halde bu bilgi yalan/yanlış. Ürün inceleme portallarından ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Kızlar merhaba. Ben de uzun zamandır gündemde olan farmasi bb-cc ve zen mascara merakımla temsilcilik aldım. Testerlarını denediğimde BB ve CC’den çok memnun kalmıştım. Sırf şu 2-3 ürünü uygun fiyatlı olarak kendime sağlamak için aldığım temsilcilik bir çok ürününü denememe sebep oldu ve beni cezbeden içerikleriydi. En basitinden evde kullandığımız diş macunu, temizlik malzemesi vs gibi ürünleri “hemen hemen aynı fiyatı verip doğal içerikli olsun” diyerekten değişim yoluna gittim ve çok memnunum. En güzeli de sipariş verme zorunluluğu yok. Eğer dilerseniz temsilcilik anlamında yardımcı olurum. Mesaj atmanız yeterli, sevgiler
Merhaba,
kurallarımız gereği sitede reklam/satış, alt kadro oluşturmak amacıyla üye toplamak vb yasaktır.

Merhaba bende farmasi üyesiyim. Üye olmadan önce saçlarım döküldüğü için sarımsak özlü şampuanı aldım. İnanılmaz derecede dökülmeyi durdurdu ve saç çıkardı. Ben normalde katalog ürünlerini hiç sevmem katalog uzatıldığında bakmazdım bile. Yağ kir sökücüsünü denememi tavsiye etti arkadaş kıramadım aldım. Yağlı yere sıktım biraz bekledim ve pırıl pırıl oldu. Kokusu diğer market ürünleri gibi ağır ve yakıcı değildi. İki ürünüyle beni mest etti ve üye oldum. Gerçekten üye olmak için beklenmemeli çok kârlı bir iş sektörü. Başlangıç paketi olsun ürünlerin bıraktığı yüzdelik kârlar olsun. Üye eklediğindeki primler olsun harika. Merak ettiğiniz bir konu olduğunda yardım etmek isterim iyi günler dilerim.

Kızlar farmasiye üye olmak istiyorum sırf istediklerimi uygun fiyata almak için. Farmasi kozmetik kullananlar memnun mu memnunsa neden, değilse neden. Tecrübeleri ve düşünceleri bilmek isterim tşkler..
Ben kullanıyorum çoğu ürününü güzel tavsiye ederim özellikle makyaj malzemeleri diğer firmalara kıyasla harika

Size bir site vereyim orda alın herseyi çok uygun ve helal sertifikali hepsi ben çok memnunum

Merhaba bende Farmasi danışmanıyım.Ürünlerinden memnunum:KK9:
Çok güzel.. Duş jeli I kullanıyorum. BB krem sıvı el sabunu, bulaşık makinesi deterjanı çok güzel yıkıyor 🤩 En önemlisi bitkisel ve Türk malı En Büyük TÜRKİYE. Herkese tavsiye ediyorum. 👍

arkadaslar ceyizim için su unlu markalardan bakayım dedim ama baya pahalı geldi.. sonra döndum dedim ki ayna da kendime :KK70: hayatben sen kullandıgın ürünlerini biliyorsun memnun olduklarından çeyizin için sipariş et :KK66:
Zen mascarasını sevdim evet .. ama ben goldenn mascarasını kullanıp üzerine zen i geçiyorum harika oluyor :KK66: BB kremini de kullandım o da güzel..

başka makyaj ürününü ,Makyaj temizleme sütleri , sabunlarını kullanan var ise önerebilir mi?
benim cildim karma. .

farmasinin ürünlerini beğeniyorum bir ara satış temsilcisiydim de çok baskı yapıyorlardı her dakika şu kadar üye şu kadar satış bilmem ne bunaldım bıraktım. Şimdi ürünleri ucuza almak için bir daha üye olmak istiyorum üye yapacak biri var mı?

Benim aldigim bir site var helal ürünler hemde yerli üretim. Detaylı bilgi isterseniz.özelden yazın

Ben sabitleyici sprey kullanıyorum memnunum baz kullanmama gerek kalmadı.Uye değilim ama arkadaşımın üyeliğinden faydalanıyorum

Bana pahali geliyor fiyatları. Parfümleri fln öyle kalici kokulari da yok ki.

Bb cc kremleri güzel, ben tanıdıktan alıyordum son zamanlarda bıraktım.

Zen maskara var birde oda cok iyi.

Ben kullanıyorum ve temsilciyim çok memnunum hediyeleri ve kampanyali ürünleri teşvik ürünleri çok iyiii, makyaj malzemesinden temizlik ürünlerine kadar herşey var, özellikle temizlik ürünleri efsaneee

Makyaj urunlerinin kalitesini begeniyorum kokulari efsane hele vucut spreyleri oyle kaliciki parfume ihtiyac duymuyorum

Bir ara temsilciliginide yaptigim firma dr cevdet tuna urunlerinin cogundan memnun kalarak kullandim daha sonra kimyasallardan arinmak istedigim icin kozmatik sektoruyla arama mesafe koydum ve bir cok kozmatik urunun yerine dogada kullanilabilicek bir suru bitki bitki ozu oldugunu fark ettim o gunden beri iyice dogal urunlere bakmaya basladim

Ürünlerini yakın zamanda deneyeceğim nasipse, ama kazanç sistemi tatmin etmedi açıkcası beni. Her ay sıfırdan başlayıp ünvan almaya çalışılıyor. Yani ünvanınız asla sabit değil. Başka bir networkteydim onda ünvan sabit oluyordu ve belli bir seviyeye gelince size büro açıyorlardı, kira filan şirketten geliyordu. Farmasi bürosu gördüm ve onun tamamen kişinin kendi imkanları doğrultusunda açtığını, oradan alışveriş yapmak istediğimde üyeliğim doğrultusunda değil de normal üyelik dışı alışveriş yapabilrdiğimi öğrendim. Ne bileyim bana mantıksız geldi... Kazanç kapısı değil de daha çok ürünü uyguna almak için üye olunabilir.

X