Femara yan etki?

Sipser

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2014
1.471
1.130
Kızlar 5 gün sabah akşam femara yazdı doktor ? Kist vs yok dedi , femara kullanıp yan etki yaşayan oldu mu acaba ?

Son düzenleme:
Kızlar 5 gün sabah akşam femara yazdı doktor ? Kist vs yok dedi , femara kullanıp yan etki yaşayan oldu mu acaba ?
Klomenin yan etkisi olduğunu okudum burda hep femaranın yan etkisi yokmuş. Ama benim de doktorum önce klomen verdi malesef🤦🏻‍♀️

Ben 2 ay üst üste kullandım 2 ay üst üste aşılama yapıldı.
Kontrolsüz içilince kesinlikle yan etki yapıyor.
Ben bir kere de kendim deneyeyim dedim içtim yumurtama zamanını takip ettim falan 2 tane polip oldu rahimde

Ben 2 ay üst üste kullandım 2 ay üst üste aşılama yapıldı.
Kontrolsüz içilince kesinlikle yan etki yapıyor.
Ben bir kere de kendim deneyeyim dedim içtim yumurtama zamanını takip ettim falan 2 tane polip oldu rahimde
Ben de aslında bunu sormak istemiştim canım, sonuçta hormon baskılayan bir ilaç . Şimdi nasılsın peki

ben doktor kontrolünde içtim gecen ay. hiçbir yan etki olmadı. su an regl olmayı bekliyorum doktor kontrolü için. kontrole gidince bakıcaz kist falan oluşturdu mu diye. ama kistler genelde iğne doğru zamanda yapılmazsa oluşuyormus.

Çok sancım oldu konuda açmıştım benim gibi olan var mı diye belimi kesiyorlardı sanki

Bilmiyorumki ya kistin filan hiç bir şeyin yok değerlerin iyi dedi , burda da kist vs yaptığını çok okudum korktum şimdi bi de o çıkarsa diye :KK43:
Ben bugün başladım kist felan okumadım doktor kontrolünde kullandığı süreçte birler olmaz diye düşünüyorum tedirgin oldum biraz

Ben bugün başladım kist felan okumadım doktor kontrolünde kullandığı süreçte birler olmaz diye düşünüyorum tedirgin oldum biraz
Olmayın lütfen ben ileri derece panik atak hastası olduğum için böyle düşündüm , sonuçta doktora gidiyoruz ne dediyse yapacağız o kadar insan kullanmış . İçinizi rahat tutup doktora güvenin ben de öyle yapacağım 🤲

Olmayın lütfen ben ileri derece panik atak hastası olduğum için böyle düşündüm , sonuçta doktora gidiyoruz ne dediyse yapacağız o kadar insan kullanmış . İçinizi rahat tutup doktora güvenin ben de öyle yapacağım 🤲
Umarım kist oluşmaz bugün ilk günüm Salı günü kontrolüm var bakalım inşallah yumurtalıklar istenilen boyuta gelir

X