fısır fısır ....:)

bebek ve zikir konularımızda yazılarım çoktur

zikir mi, dün de 3 tane fetih duası okumam gerekiyordu arkadaş göndermişti, birini okuyabildim diğer ikisinde çocuk ateşlendi sabaha kadar nöbet tuttum dua mua hak getire, ama allah olmayacak duaya amin dedirtmezmiş bana da dedirtmedi hehehe

zikir mi, dün de 3 tane fetih duası okumam gerekiyordu arkadaş göndermişti, birini okuyabildim diğer ikisinde çocuk ateşlendi sabaha kadar nöbet tuttum dua mua hak getire, ama allah olmayacak duaya amin dedirtmezmiş bana da dedirtmedi hehehe
öyle oluyor bazen arkadaşlara dua ediyorum kiminin duası hemen bitiyor kimininkini de aklımdan unutup gidiyor

odaya geçtim film izleyeyim diye herkes uyudu,
karşı apartmandan bir ses geldi,
kadın bağarıyor -söyle hadi kaça aldınn
adam da cevap verıyor - allah belanı kapa çeneniii
kadın - söyle kaçaa aldınn
adam - s.tir gitt dedim sana
kadın aynen devam edıyor :halay: kaça aldııın

kadın hiç bozmadı istikrarını ona çok güldüm :dondurma:
hahaha:) çok güldüm:KK70:
bende cevabi alana kadar sorarım kocama.. oda ayni:KK70:
adam karisina bişey hediye etmiş sölemek istemiyo kadin devam ediyo kaça aldin diye:KK70:
fantezi iç çamaşiri gibi olmasin da:KK70::KK70:

canım kamu mezunuyum 2012 de annem beni zar zor dershaneye yollamıştı 79 puan aldım en kötü üniversiteye memur olarak atanırım diyordum ama olmadı sonra 2013te evlendim sonra da bir eskisi gibi çalışamadım kpss ye başka nedenler oldu zaman azaldı geçti..
bir sorun yok bebek konusunda da bakalım nasip diyoruz artık bayramdan sonra olmadı aşılama düşünüyorum..
bende kamu yönetim 3. siniftayim bi bitiremedim okulu. :KK47:
birakcaktim az kalsin yine giremezsin dediler dgsçikmiş onla ataniyomuş şimdilerde.. vazgeçtim bitene kadar devam...
tekstil bölümü mezunuyum iki yıllık... sonra 3 yıl sorada memur oldum.. memur olduktan sora aöfe girdim.. kamu yönetimi o şekilde karar vermişim.. aöf okurken evlendim.. hiç çalışamiyom çok zor he.
sonra hamile kaldim... bebegimi 7 aylık hamileyken kaybettim tansiyon yüksekliği yüzünden.. 10 ay oldu bebegimi kaybedeli:KK43:
şimdi hamiş degilim.. 4 aydir uğraşiyorum. :110:rabbim bizlere aratmadan bebek sahibi olmaya nasip eder inş. aayna sennide olur inş.. belki bi eksik vardir doktora git.. neden olmadığı bi araştir nedeni.

bende kamu yönetim 3. siniftayim bi bitiremedim okulu. :KK47:
birakcaktim az kalsin yine giremezsin dediler dgsçikmiş onla ataniyomuş şimdilerde.. vazgeçtim bitene kadar devam...
tekstil bölümü mezunuyum iki yıllık... sonra 3 yıl sorada memur oldum.. memur olduktan sora aöfe girdim.. kamu yönetimi o şekilde karar vermişim.. aöf okurken evlendim.. hiç çalışamiyom çok zor he.
sonra hamile kaldim... bebegimi 7 aylık hamileyken kaybettim tansiyon yüksekliği yüzünden.. 10 ay oldu bebegimi kaybedeli:KK43:
şimdi hamiş degilim.. 4 aydir uğraşiyorum. :110:rabbim bizlere aratmadan bebek sahibi olmaya nasip eder inş. aayna sennide olur inş.. belki bi eksik vardir doktora git.. neden olmadığı bi araştir nedeni.
başın sağolsun canım bebeğine üzüldüm ama artık o cennette inşaallah sana ALLAH'IN izniyle şefaatçi olur amin..
ne güzel sen memur olabilmişsin canım benim yaş oldu 31 eşim bu sene alan da çalış vergi denetmenliği için falan diyor kendine güvenmiyorsun ondan olmuyor bu işler diyor bilmiyorum kafam karışık..
memuriyet sanki benim için ulaşılmaz gibi oldu nasip değil ya 2012 kpss 79 puanla atanamadım şansıma iyi alım olmadı ve de kaldım açıkta memuriyet konusunda sonra da başarılı olamadım 2 kez katiplik sınavına girdim klavye evde yazan ben sınav anında heyecandan yazamadım..
doktorlara gittim hep canım rahim filmi de çekindim eşimde gitti sorun yok tek kilolarımdan olabilir diyorum bir de iltihabım var doktorumu değiştireceğim işte gülüm bakalım dua et sen de bana hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarımız olsun isteyenlere de bizlere de inş amin..

konunuz hayırlı olsun..
teşekkür ederim canım konum geç kalınmış bir konu neredeyse 2 sene olacak açalı ama anca anca göze çarptı :)
size de hayırlı uğurlu olsun her hamişi görünce hem dua istiyorum hem de kendim için dua bekliyorum:KK16:

başın sağolsun canım bebeğine üzüldüm ama artık o cennette inşaallah sana ALLAH'IN izniyle şefaatçi olur amin..
ne güzel sen memur olabilmişsin canım benim yaş oldu 31 eşim bu sene alan da çalış vergi denetmenliği için falan diyor kendine güvenmiyorsun ondan olmuyor bu işler diyor bilmiyorum kafam karışık..
memuriyet sanki benim için ulaşılmaz gibi oldu nasip değil ya 2012 kpss 79 puanla atanamadım şansıma iyi alım olmadı ve de kaldım açıkta memuriyet konusunda sonra da başarılı olamadım 2 kez katiplik sınavına girdim klavye evde yazan ben sınav anında heyecandan yazamadım..
doktorlara gittim hep canım rahim filmi de çekindim eşimde gitti sorun yok tek kilolarımdan olabilir diyorum bir de iltihabım var doktorumu değiştireceğim işte gülüm bakalım dua et sen de bana hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarımız olsun isteyenlere de bizlere de inş amin..
soğan kürü dene bence.. bidehamile kalmak için çay varmiş tarifi kaybettim.. nette vardi bi araştir..
inş hamile kalirsin ben soğan kürü denedim ik gün içebildim tadi güzeldi:)

soğan kürü dene bence.. bidehamile kalmak için çay varmiş tarifi kaybettim.. nette vardi bi araştir..
inş hamile kalirsin ben soğan kürü denedim ik gün içebildim tadi güzeldi:)
SOĞAN KÜRÜNÜ ADETİMİN İKİNCİ GÜNÜ BAŞLAYACAĞIM CANIM BAKALIM

en son 2016 da buraya uğramışım :KK70::KK70::KK70: belki hareketlenir ....

aferini içtim iyice mayıştım nezle grip olacağız diye hemen dayıyorum aferini:KK70:

bebek olunca kendine zaman ayırmak kolay olmuyordur senin için

Umarım tutar benimki de tup bebekti
ay hayırlısı ile sağlıcakla inşallah canım tüp mide ameliyatı da oldum kilolardan kurtulayım diye 2 tüp bebek olumsuz olunca kilodan olmaz diyip durdu özeldeki dojtorlar olmadıkça da ne yapacağımızı şaşırdık şimdi daha umutluyum beklemedeyim senin bebiş şimdi kaç aylık siz ne kadar beklediniz

X