Flört sevgili için nasıl tanışıyorsunuz yeni birisiyle

Kara carsaflara bürünenler de gayet güzel nefes alabiliyor , hayatını yaşayabiliyor . Örneklendirmeniz hoş olmamış bana göre
Bahsettiğim tesettür anlamındaki kara çarşaf değil. Her kelimeyi farklı algılamayın yas tutmak anlamında mecazi olarak kullanıldı. Türkçede bir çok kelime mecazi anlamda farklı şekilde kullanılır.

Herkes birbirini yanlos anlamis masallah🤣🤣bende ifade edeyim tekrar memur varsa aramizda memur maasini begenmemek degil memurlar bu ulkenin egitimli insanlari elbette. Tek memur maasiyla ama eglenceye gitmek surekli tatillere gitmek mumkun degil.benim maasimla da degil.bu bizi kotu yapmaz.
Veya daha muhafazakar bakmak hayata bizi kotu yapmaz.sadece insanlarin birbirine uyumundan bahsediyorum.insanlar kendilerine gore inaanlarla hayat surerler

Herkes birbirini yanlos anlamis masallah🤣🤣bende ifade edeyim tekrar memur varsa aramizda memur maasini begenmemek degil memurlar bu ulkenin egitimli insanlari elbette. Tek memur maasiyla ama eglenceye gitmek surekli tatillere gitmek mumkun degil.benim maasimla da degil.bu bizi kotu yapmaz.
Veya daha muhafazakar bakmak hayata bizi kotu yapmaz.sadece insanlarin birbirine uyumundan bahsediyorum.insanlar kendilerine gore inaanlarla hayat surerler
Kadın sevgili bulamadım diyor, yok mu beni gezdirecek, tozduracak,tatile çıkaracak varlıklı bir erkek demiyor ki.sırf sürekli tatile çıkacak parası yok diye mi ilişki yaşamayacak insanlar şimdi.asgari ücretle geçinen milyonlarca aile varken.çok manâsız bir teselli olmuş. iki çay, kahve içmek.haftasonu bir gün içkili mekana gitmek çok mu zor şimdi? En çok ilişkiyi fakir kişiler yaşıyor.

Kadın sevgili bulamadım diyor, yok mu beni gezdirecek, tozduracak,tatile çıkaracak varlıklı bir erkek demiyor ki.sırf aürekli tatile çıkacak parası yok diye mi ilişki yaşamayacak insanlar şimdi.asgari ücretle geçinen milyonlarca aile varken.çok manâsız bir teselli olmuş. iki çay, kahve içmek.haftasonu bir gün içkili mekana gitmek çok mu zor şimdi? En çok ilişkiyi fakir kişiler yaşıyor.
Peki o zaman ben yanlis anlamisim haklisiniz

Seninkisi neden bilmiyorum da benimkisi cilve eksikliği.
Diğer kadınlar gibi albenisi olan,isvesi ve edası olan bir havam yok ne yazık ki.
Kim benimle konuşsa 2.gun kankam oluyor.
Başka kadınlarla gezip derdini bana anlatıyor.
Arada bir acaba benim kadın olduğumu unutuyorlar mi şeklinde düşünmüyorum da değil.
Olamadık Avrupa Yakası Fatoş gibi bir model.
🤷
Ben de aynıyım 😒

Arkadaşlar ben maaş vs. sıkıntısı yapmıyorum. Öyle üst düzey birisi değil. Kendim gibi birisi. Nasıl tanisacagim. Tanışamıyorum

X