Flört sevgili için nasıl tanışıyorsunuz yeni birisiyle

Hayir şunu demek istiyorum. Herkese mavi boncuk dağıtan bir tip değilim. Ama konuskanim eğlenceliyim. Girdiğim her ortamda insanlar beni sever. Sorun çözerim. Bağıran çağıran bir yapım yoktur. Ama hiçbir zaman aşk hayatı iyi bir insan olamadım. Artık işim gücüm var yaş ilerliyor. İlla evlenmek değil ama güzel bir ilişkim olsun. Buna ihtiyaç duyuyorum diye düşünüyorum
Canim sen normalsin hatayi kendinde arama.memur kafasi onlarinki cevreni degistir.adam ay sonunu nasil getiririm diye dusunuyor.bekarsa evlensem de bi memurla maasini alsam diye dusunuyor.sen disine gore degilsin belli ki

Canim sen normalsin hatayi kendinde arama.memur kafasi onlarinki cevreni degistir.adam ay sonunu nasil getiririm diye dusunuyor.bekarsa evlensem de bi memurla maasini alsam diye dusunuyor.sen disine gore degilsin belli ki
Memurun kazancını beğenmiyorsan, özel sektördekiler ölü o zaman.hiç de ay sonunun nasıl getiririz demiyoruz.zengin gibiyiz valla.maaşlar gayet iyi.ne anlamsız bir mesaj olmuş.en hareketli aşk hayatları da fakir insanlardan çikiyor.ne ilgisi var ?

Memurun kazancını beğenmiyorsan, özel sektördekiler ölü o zaman.hiç de ay sonunun nasıl getiririz demiyoruz.zengin gibiyiz valla.maaşlar gayet iyi.ne anlamsız bir mesaj olmuş.en hareketli aşk hayatları da fakir insanlardan çikiyor.ne ilgisi var ?
Kucuk sehirdesiniz o zaman.burada memur maasi esittir kira ucreti

Evet ama özel daha da fena.nasıl oluyor ? Tamam da fakirler daha hareketli gerçekten bu konularda.sevişmek parayla mı? Içinde olan yapıyor işte
Hanimefendi gezmek eglenmek istiyor.sadece seks degil.gezmek de parayla.bugun bi klein e bile gitsen bir suru para.yani fakir bi memur bulup seviseyim dese bulur heralde

Çevremi değiştireyim doğru ama nasıl yapayım. Vaktimin çoğu işyerinde geçiyor. Aslında gelen giden çalışan sirkülasyon akşama kadar konuştuğum insan sayısı çok fazla. Spora yazilmayi düşünüyorum. Başka ne yapabilirim ki?

Sen aile evinde çok mu sefalet çektin yahu, zengin gibiyiz nedir ahsjsjs istediğin kadar bekar ol, küçük şehirde yaşa. Memur maaşına zenginlik diyecek kafaya nasıl eriştin, ne içtin de böyle oldun? 🥹

Çevremi değiştireyim doğru ama nasıl yapayım. Vaktimin çoğu işyerinde geçiyor. Aslında gelen giden çalışan sirkülasyon akşama kadar konuştuğum insan sayısı çok fazla. Spora yazilmayi düşünüyorum. Başka ne yapabilirim ki?
Hiçbirşey de yapamazsın.

Sen aile evinde çok mu sefalet çektin yahu, zengin gibiyiz nedir ahsjsjs istediğin kadar bekar ol, küçük şehirde yaşa. Memur maaşına zenginlik diyecek kafaya nasıl eriştin, ne içtin de böyle oldun? 🥹
Koca ülke sefalet içinde sen de memur maaşını beğenmiyorsun.hiç de standardımı yüksek göstereceğim ya da yüksek standartlı biri gibi hissedeceğim diye kendimi kasamam.etraf işsizden, çulsuzdan geçilmiyor. Bu forumda bile sürekli sevgilisi, eşi tarafından dolandırılan, kendine baktıran erkekten çok birşey yok.sürekli işsiz sevgili, eş konusu.memur bu ülkeye iyidir.bu burun kıvıranlara sorsan herifin tekini beslemeye çalışıyordur benimle sevişsin diye. Burada bize caka satıyorlar.😏yanlış anlama sadece sana yazmadim benim şöyle böyle demene gerek yok

Bence hicbirseyle ilgisi yok, kendiliginden oluveriyor. Abi dediginle de oluyor kanka takildiginla da, illa isve cilve gerekmiyor. Oluruna birakin kendinizle ilgilenin gerisi gelir

Spor salonun iyi olsun.pahali bir yere git oradan cikar kesin.bir de instagramin herkese acik olsun gittigin mekanlardan yer bildirimli story at.mutlaka sizi gordum vs diye dm atan cikar.ya da orada bakistigin biri olursa oradan bulur seni.kaliteli mekanlara git ama.

Koca ülke sefalet içinde sen de memur maaşını beğenmiyorsun.hiç de standardımı yüksek göstereceğim ya da yüksek standartlı biri gibi hissedeceğim diye kendimi kasamam.etraf işsizden, çulsuzdan geçilmiyor. Bu forumda bile sürekli sevgilisi, eşi tarafından dolandırılan, kendine baktıran erkekten çok birşey yok.sürekli işsiz sevgili, eş konusu.memur bu ülkeye iyidir.bu burun kıvıranlara sorsan herifin tekini beslemeye çalışıyordur benimle sevişsin diye. Burada bize caka satıyorlar.😏yanlış anlama sadece sana yazmadim benim şöyle böyle demene gerek yok
Ben kucimsemedim niye kucumseyeyim ne haddime fakat memur maasi kira kadar.var arkadaslarim birini bulsak da iki memur yasasak diye bakiyorlar degil gezme eglenme.konu sahibi bunu istemiyor ki niye celallendiniz.

Eee diğerleri nasıl yapiyor ki.her ilişki de evlenmek için yaşanmiyor ki.
Tatlim digerleri kim anlamiyorum ki senin derdin nedir😊 evlenmeyen memurlar mi ne bileyim daha ucuz aktivitelere yoneliyorlardir heralde gece kulubune giden bes yildizli tayillere giden memurun ekstra geliri vardir.memur maasiyla olacak isler degil surekli bunlar.13 bin memur maasi buyuk sehirde ahirdan bozma evler 10 bin.

Seninkisi neden bilmiyorum da benimkisi cilve eksikliği.
Diğer kadınlar gibi albenisi olan,isvesi ve edası olan bir havam yok ne yazık ki.
Kim benimle konuşsa 2.gun kankam oluyor.
Başka kadınlarla gezip derdini bana anlatıyor.
Arada bir acaba benim kadın olduğumu unutuyorlar mi şeklinde düşünmüyorum da değil.
Olamadık Avrupa Yakası Fatoş gibi bir model.
🤷
Fatoş yiiirum yürüyen dişil enerji🧿

X