Gebelik belirtilerinde göğüs ağrınız ne şekildeydi?

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.258
539
31
Selam arkadaşlr. Malum regl öncesi olam belirtilerle hamilelik belirtileri çok benzer . Göğüs ağrınız ne şekilde olmuştu ? Bugün göğsüm çok hassaslaştı ama meme ucu değil . Özellikle koltuk altına doğru olan kısımlar yani kenar kısımları inanılmaz ağrıyor hassas . Ama gelin görünki regl öncesi de göğüs hassasiyeti yaşarım. Bu kadwr belirgin mi tam kestiremiyorum . Reglime 4 gün kaldı bugün kasık ağrısı da bi geliyor bi gidiyor .

Benim kızlardeşim hamileliğini göğüs uçlarının ağrımasından anlamıştı yanları değil de sadece uçları acımış benim her ay göğüs hassasiyetim var adet öncesi 10 gün önceden başlıyor o yüzden göğüs hassasiyeti belirti mi tam olarak belli değil bence

Bende hiç göğüs ağrısı hassasiyeti olmadı. Dolgundu sadece yani regl öncesi gibi şiş şiş değil de içi dolu gibiydi bi de mavi damarlar çıkmıştı, oradan bi şüphelendim hatta. Uç ağrısı nasıl oluyor hala anlamıyorum ben
Regl olcakmışsınız gibi kasık ağrınız var mıydı? Varsa bi farkı var mıydı

Regl olcakmışsınız gibi kasık ağrınız var mıydı? Varsa bi farkı var mıydı
Bende normalde adetten 2-3 gün önce karın ağrısı başlar. Hiç ağrım olmadı o ay. Beklediğim adet gününden 1 gün önce geldi o karın ağrısı hah yarın sabah olacağım demek ki dedim. O sabah beyaz akıntı geldi. Başka da belirtim yoktu

Selam arkadaşlr. Malum regl öncesi olam belirtilerle hamilelik belirtileri çok benzer . Göğüs ağrınız ne şekilde olmuştu ? Bugün göğsüm çok hassaslaştı ama meme ucu değil . Özellikle koltuk altına doğru olan kısımlar yani kenar kısımları inanılmaz ağrıyor hassas . Ama gelin görünki regl öncesi de göğüs hassasiyeti yaşarım. Bu kadwr belirgin mi tam kestiremiyorum . Reglime 4 gün kaldı bugün kasık ağrısı da bi geliyor bi gidiyor .
Benim de renkten önce göğüs uçlarım ağrırdı ama hamile olduğum ay tıpkı bahsettiğiniz gibi yanlardan derinde bir sancı gidiyordu . Kolumu oynatırken bile ağrıyordu.

Benim de renkten önce göğüs uçlarım ağrırdı ama hamile olduğum ay tıpkı bahsettiğiniz gibi yanlardan derinde bir sancı gidiyordu . Kolumu oynatırken bile ağrıyordu.
Akıntınız var mıydı? Regle 3 gün kaldı geceden beri akıntım var kasık ağrımda var regl oldum sanıyorum ama lavaboya gidince şeffaf akıntı olduğunu görüyorum. Aslında kasık ağrım gecefem beri olunca yine bu ay olmadım diye üzüldüm ama

Şeffaf akıntınız var mı acaba ? Hayırlı uğurlu olsun bu arada banada dua edin lütfen sizde sağlıkla kucağınıza alın :) bir de kasık ağrınız var mıydı varsa be şekilde? Benim refl e üç gün kaldı maalesef başladı yine regl öncesi kasık ağrısı😭

Akıntınız var mıydı? Regle 3 gün kaldı geceden beri akıntım var kasık ağrımda var regl oldum sanıyorum ama lavaboya gidince şeffaf akıntı olduğunu görüyorum. Aslında kasık ağrım gecefem beri olunca yine bu ay olmadım diye üzüldüm ama
Haricinde gebelik belirtisi diye adlandırabileceğim hiç birşey yoktu . Benim normalde de akıntılarım fazla olduğu için ona dikkat etmedim açıkçası benim pek belim ağrımazdı normalde , göğüs ağrısıyla birlikte belimin ortasında bir ağrı vardı. Ben uzun süre sandalyede oturdum diye oldu heralde diye düşünmüştüm .Beklenen regl gününde aşırı bir sancı vardı kasıklarımda , bacaklarıma kadar iniyordu ağrısı her an gelecek gibi dolgun bir his . Hatta akıntı gelince regl oldum sanıp lavaboya gidiyordum. 2 gün sonra sancılar hafifledi zaten öğrenmiştim hamile olduğumu. Ama bahsedilen o mide bulantıları , baş dönmeleri vs hiç birisini yaşamadım. O belirtiler yok diye de hiç ihtimal vermemiştim . Tedavi olduğum için takip amaçlı regle 4 gün kala idrarda sonra 2 gün kala kanda öğrendim . Rabbim inşallah sizede en kısa zamanda nasip eder 🙏

Şeffaf akıntınız var mı acaba ? Hayırlı uğurlu olsun bu arada banada dua edin lütfen sizde sağlıkla kucağınıza alın :) bir de kasık ağrınız var mıydı varsa be şekilde? Benim refl e üç gün kaldı maalesef başladı yine regl öncesi kasık ağrısı😭
Şöyle , akıntı böyle yumurta akı gibi ama daha katı kitle gibi bir parça gelmişti diye hatırlıyorum , renksiz .Aminn ecmain 🙏 sağlıkla sıhhatle doğarlar inşallah ☺️ benimde ilk gebeliğim çok şaşkın ve duygusalım . 2,5 yıl sonra femara + Ovitrelle ile ilk tedavimde nasip oldu. 14. Haftadayız.Doktorlar yanılmıyorsa 2 minnoş kızım var ❤️Rabbim dualarınızı kabul etsin mucizenizi nasip etsin inşallah tez vakitte. Bu süreç sizi çok yıpratıyorsa özelde çatlatma iğnesi tedavisi olmayı deneseniz sizde , belki bu vesileyle nasip olur. Böyle hevesle beklerken zaman hiç geçmez bilirim .

Şöyle , akıntı böyle yumurta akı gibi ama daha katı kitle gibi bir parça gelmişti diye hatırlıyorum , renksiz .Aminn ecmain 🙏 sağlıkla sıhhatle doğarlar inşallah ☺️ benimde ilk gebeliğim çok şaşkın ve duygusalım . 2,5 yıl sonra femara + Ovitrelle ile ilk tedavimde nasip oldu. 14. Haftadayız.Doktorlar yanılmıyorsa 2 minnoş kızım var ❤️Rabbim dualarınızı kabul etsin mucizenizi nasip etsin inşallah tez vakitte. Bu süreç sizi çok yıpratıyorsa özelde çatlatma iğnesi tedavisi olmayı deneseniz sizde , belki bu vesileyle nasip olur. Böyle hevesle beklerken zaman hiç geçmez bilirim .
Sağlcakla alın kıcağınıza ne güzel :) benim deneyeli 5. Ayım şuan iğne vs için erken gibi :KK43: umarım hiçbir şeye gerek kalmaz ama her regl öncesi hüsrana uğramak çok zor. Gece kasık ağrım vardı üzüldüm yine regl diye . Ama dediğiniz gibi bazılarında kasık ağrısıda oluyor gebelikte . Her ay böyle ümütlenip regl oluyorum🤣🤣

Bende normalde adetten 2-3 gün önce karın ağrısı başlar. Hiç ağrım olmadı o ay. Beklediğim adet gününden 1 gün önce geldi o karın ağrısı hah yarın sabah olacağım demek ki dedim. O sabah beyaz akıntı geldi. Başka da belirtim yoktu
Merhaba tekrardan . Kasık ağrınız ne şekildeydi ? Yani gelip giden cinsten mi? Benim gece bi tık kasık ağrım oldu regl oluyorum dedim sabahta vardı . Şuan yok mesela . Ama reglime 3 gün var tabi benim .

Bir de akıntınız şeffaf mıydı. Benim şeffaf da geliyor çok nadir beyaz da geliyor

Ben regl geçince bir gecesinde sol tarafıma bı sgri ağrı girdi kalp ağrısı zannettim ama içten içe baya sızlama oluyodu ve dolgunlasma vardi
Kasık ağrınız nasıldı peki benim gexe ve sabah regl olcakmışım gibi vardı ama sonrasında geçti tabi teglime daha var

Merhaba tekrardan . Kasık ağrınız ne şekildeydi ? Yani gelip giden cinsten mi? Benim gece bi tık kasık ağrım oldu regl oluyorum dedim sabahta vardı . Şuan yok mesela . Ama reglime 3 gün var tabi benim .
Canım ben kasık ağrısı nedir onu da bilmiyorum ya kasık neresi diye araştırdığım bile olmuştu. Kasık ağrısı da olmadı bende. Dediğim gibi sadece göğüste dolgunlaşma mavi damarlar vardı. Birkaç gün burnum kanadı o da alakalı olabilir sanırım kan basıncı değiştiği için. Akıntı beyazdı bende şeffaf değil

[OTE="brcubrcu0101, post: 77281441, member: 1080944"]
Kasık ağrınız nasıldı peki benim gexe ve sabah regl olcakmışım gibi vardı ama sonrasında geçti tabi teglime daha var
[/QUOTE]
Kasık ağrısı değilde sancı gibi bişey oldu regl günü ayakta çok kalınca batıyor gibinoluyodu
Kasık ağrısı değilde sancı gibi bişey oldu regl günü ayakta çok kalınca batıyor gibinoluyodu ama geçiyordu ara ara geliyodu

X