Gebelik testimde ikinci çizgi silik acaba hamile miyim?

Aynen oyle
Çok saol canım benim inan içimi rahatlattin inşallah hamileyimdir dualarında unutma beni canım
Haftasonu veririm herhalde biraz zaman geçsin istiyorum
Unutmam valla tüm tanıdıklarıma bebek isteyen herkese dua ediyorum, ben haftasonu doktora gidicem bakalım ne olcak sonrasınsa şehir dışına çıkıcam cünkü

Unutmam valla tüm tanıdıklarıma bebek isteyen herkese dua ediyorum, ben haftasonu doktora gidicem bakalım ne olcak sonrasınsa şehir dışına çıkıcam cünkü
Canım sende alt karında agri kasık ağrısı oldu mu sirt ustu yattigimda saga sola yattığımda kasiklarim karnimin alti tarafi agriyor şişlikte var bende mide bulantısı var genel olarak sende de varmiydi

Canım sende alt karında agri kasık ağrısı oldu mu sirt ustu yattigimda saga sola yattığımda kasiklarim karnimin alti tarafi agriyor şişlikte var bende mide bulantısı var genel olarak sende de varmiydi
Aynen gunduz durmustu dınlendıgım ıcın aksam oğlanın kursu fln vardı futbola gıdıyor yuruyerek gıttik fln sımdı yıne basladı ağrım sanki tavugun budunu ayırıyorlar gibi bıcak sağlıolar gibi bazende iğneliyorlar gibi o yuzden yatıyorum valla sımdı 😀

Aynen gunduz durmustu dınlendıgım ıcın aksam oğlanın kursu fln vardı futbola gıdıyor yuruyerek gıttik fln sımdı yıne basladı ağrım sanki tavugun budunu ayırıyorlar gibi bıcak sağlıolar gibi bazende iğneliyorlar gibi o yuzden yatıyorum valla sımdı 😀
Canım valla çok doğru bir tespit yaptin😁en iyisini yapıyorsun valla bende fırsat bulduğum dakika yatıyorum uzun süre ayakta duramıyorum uzun süre oturamıyorum hemen belim kasiklarim ağrıyor

Evet canm yaptırdım cok sukur yukselmıs cumartesi yine tahlil istedi doktor oda iyi olursa inşallah 10 gun sonra ultrasona çağırcam dedi
Ay çok şükür canım çok sevindim valla😊inşallah yükselir kalp atışını duyarsın sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤲

X