Gebelikte kokulu akıntı-travazol krem

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.272
1.220
Kızlar selam,

Hamileyim idrar rengi çok sarı kullandığın ilaçlardan olabilir dedi. Aynı zamanda akıntı var ve kokulu. Fitil vereyim dedi ama kullanamıyorum Travazol krem yazı. Nasıl kullanacağımı sordum süreceksin dedi vajina içine mi getireyim dedim mümkün olduğunca yapmaya çalış dedi.

Gebelikte kullandınız mi? İdrar testlerimi falan düzenli yaptırıyorum ama orda çıkmaz enfeksiyon dedi doktor.

İdrar renginiz çok sarıysa az su içiyorsunuz demektir, günlük içtiğiniz su miktarını 2.5-3 litreye çıkarırsanız hem ona hem de akıntıya faydası olur, su içmedikçe vajinada daha da bakteri ürüyor bana kalırsa. Krem konusunda doktorunuz önermiş gebe olduğunuzu bilerek o yüzden sakınca olmayacaktır diye düşünüyorum.

İdrar renginiz çok sarıysa az su içiyorsunuz demektir, günlük içtiğiniz su miktarını 2.5-3 litreye çıkarırsanız hem ona hem de akıntıya faydası olur, su içmedikçe vajinada daha da bakteri ürüyor bana kalırsa. Krem konusunda doktorunuz önermiş gebe olduğunuzu bilerek o yüzden sakınca olmayacaktır diye düşünüyorum.
su içmek beni çok sıkıntıya sokuyor hamile değilken de çok içemiyordum inanın bu saat oldu 1 bardak içtim içim almiyor ne güzel içebiliyor insanlar emzirirken bile çok fayda edecekmiş ama insallah bende başarayım şu içme işini 🙏🏻

su içmek beni çok sıkıntıya sokuyor hamile değilken de çok içemiyordum inanın bu saat oldu 1 bardak içtim içim almiyor ne güzel içebiliyor insanlar emzirirken bile çok fayda edecekmiş ama insallah bende başarayım şu içme işini 🙏🏻
Hamilelikte en önemlisi su, gerekirse kendinizi zorlayın yine için mutlaka. Doktorlar yemeseniz içmeseniz de olur ama suyu sakın ihmal etmeyin diyor, hem kendi sağlığınız hem de bebeğin sağlığı için. 🙏🏻

Kızlar bir sorum daha var ya, ben bu ilacı kullandım kullanalı evet geçti kokulu akıntı ama çok yakıyor gün içinde sizin de oluyormuydu?

X