Doğuma Hazırlık Gebze/Pendik civarında bildiğiniz kadın doğum doktorları var mı? Başarılı olan?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

maviisever

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
763
202
Ben gebze vega kliniğini buldum Dr Burcu Çetinkaya bakıyor telefonda konuştum muayene ücreti 230₺ bana biraz pahalı geldi fakat içi falan baya güzel sakin bir yere benziyor doktorda bana tecrübeli geldi araştırmamız kadarıyla birde sorduklarımız da önerdi kadının konuşması anlatımı zaten yeter diyorlar... birde de bugün beni aradı o da çok hoşuma gitti dün bilgi almak için ve rdv hakkında bilgiler için aramıştım sadece...

Tek merak ettiğim konu hangi tür doğum yapma taraftarı birde doğum ücreti ne kadar bunları gittiğim zaman soracağım ama umarım aşırı pahalı değildir...

Sizlerin beğendiği uygun bulduğunuz doktor veya yerler var mı?

Ben Gebze'de doğum yaptım memnun kaldım.Anadolu Sağlık Merkezi Dr.Zeynep Yılmaz..

fiyatlari bilemiyorum, benim özel sağlık sigortam var, normal doğum taraftariydi ancak benim 2. dogumumdu sezeryanli oldugum icin,yine sezeryan oldum.

Ben pendik medipole gidiyorum Esra Nur Tola ya şuan memnunum ama aynı hastanede Saadet hanımı da önerdiler ona da bakıcam

Ben gebze vega kliniğini buldum Dr Burcu Çetinkaya bakıyor telefonda konuştum muayene ücreti 230₺ bana biraz pahalı geldi fakat içi falan baya güzel sakin bir yere benziyor doktorda bana tecrübeli geldi araştırmamız kadarıyla birde sorduklarımız da önerdi kadının konuşması anlatımı zaten yeter diyorlar... birde de bugün beni aradı o da çok hoşuma gitti dün bilgi almak için ve rdv hakkında bilgiler için aramıştım sadece...

Tek merak ettiğim konu hangi tür doğum yapma taraftarı birde doğum ücreti ne kadar bunları gittiğim zaman soracağım ama umarım aşırı pahalı değildir...

Medar hastahanesi Müge emeksiz muayne ücreti 165 ₺ çok ilgili burcu hanım da çok iyi doktordur bekarken gitmiştim ona da

Esra nur tola doçent olduğu için 130tl diğer doktorlar 100tl.ben esra hanımı bırakıcam uyuşamadık saadet ünsala gidicem cuma günü
Sen hamissin ne güzel darısı benim de başıma. Sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin Allah canım. Ben bölgeye gittim orada 120 TL muayene. Saadet hocaya gideyim bende diyorum devketteyken biliyrodum onu ama gebelik öncesinde nasıl bilmiyorum doğum doktoru olarak nam salmış

Sen hamissin ne güzel darısı benim de başıma. Sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin Allah canım. Ben bölgeye gittim orada 120 TL muayene. Saadet hocaya gideyim bende diyorum devketteyken biliyrodum onu ama gebelik öncesinde nasıl bilmiyorum doğum doktoru olarak nam salmış
Bence iyidir. Tecrübeli bir doktor. Devlette çalışmış uzun yıllar çok sayıda hasta görüp tecrübe edinmiştir

Bu arada amin çok teşekkürler. Allah sana da nasip etsin hayırlısıysa inşallah

Emsey hastanesi Pınar hanım ilgili tatlı bir doktor

Bende 7 yıl önce Anadolu sağlık merkezi Nuri ceydeli de doğum yaptım. İşinin ehli bir dr. Hastanede her anlamda güven veren bi hastane. İstanbulda olsam yine oraya giderdim

Ben şu an Gebze yüzyıl hastanesinde Seher Çınar'a gidiyorum. Gerçekten çok ilgili bir doktor ve çok memnunum. Ama doğumu derince eah alikahyada yapçam. Eltim kadın doğum uzmanı. Tutturdu seni ben kesecem diye, tamam dedim 😂 alsın hırsını

Ben şu an Gebze yüzyıl hastanesinde Seher Çınar'a gidiyorum. Gerçekten çok ilgili bir doktor ve çok memnunum. Ama doğumu derince eah alikahyada yapçam. Eltim kadın doğum uzmanı. Tutturdu seni ben kesecem diye, tamam dedim 😂 alsın hırsını
Muayene ücreti nedir?

** konuyu yeniden canlandıracağım

Pendik, tuzla, Çayırova, Gebze , Darıca bölgelerinde gittiğiniz memnun kaldığınız kadın doğum uzmanları varsa yazarsanız çok sevinirim, tabi muayene ücretleri de önemli..
Bana Okan üni hastanesi prof dr eray çalışkan önerildi güncel muayene ücreti 870 TL..:KK43:

Muayene ücreti nedir?

Pendik, tuzla, Çayırova, Gebze , Darıca bölgelerinde gittiğiniz memnun kaldığınız kadın doğum uzmanları varsa yazarsanız çok sevinirim, tabi muayene ücretleri de önemli..
Bana Okan üni hastanesi prof dr eray çalışkan önerildi güncel muayene ücreti 870 TL..:KK43:
Yüzyıl hastanesinde muayene ücreti 280 TL. Eray hocaya da gittim. Ama sadece ikili test ve detaylı ultrason amacıyla. Onun dışında sürekli ona gitmen lüzumsuz ve çok pahalı

Yüzyıl hastanesinde muayene ücreti 280 TL. Eray hocaya da gittim. Ama sadece ikili test ve detaylı ultrason amacıyla. Onun dışında sürekli ona gitmen lüzumsuz ve çok pahalı
Tavsiyelerin için teşekkür ederim. :) peki bu civarda başka doktorlara gittin mi deneyimin MEvcut mu? Suan bütün hastanelerden doktorlara bakıyorum da o sebeple soruyorum memnuniyet duymadığın var ise hiç bulaşmayayım 😊

Eray hoca ile izlenimin nasıldı canım bu arada cevaplayabilirsen cok sevinirim :) ikili test için ekstra ücret ödediniz mi ?

Muayene ücreti nedir?

Ben Pendik medikalpark hastanesinde Nilüfer İmamoğlu Durmuş 'a gidiyorum kendisi çok naif sakin beni ehlileştiren bir hekim. Muayne ücreti sağlık sigortam olduğu için bilmiyorum. Hastane çok lüx mü derseniz değil. Ben hekim bazlı tercih ettim. Daha önce giden doğum yapan referanslar var. Tanıştığımda aldığım elektrik benim evhamlı yapımı yok etmesi vs vs. Hepsi benim için önemliydi travmatik bir olay yaşamayacağımı düşünüyorum doğumuma az kaldı. Kendisi daha önce devlet hastanesinde de çalışmış oradaki yorumları da güzel.

Muayene ücreti nedir?

Emsey ye gidiyor dr. Canan yilmaza muayane ucreti 280 TL. Bu doktorla devam ederim…

Detaylı ultrason fiyatları hakkında bilginiz varmı Pendik’te ki bende orda oturuyorum da . Detaylı ultrasona girmem gerekiyor

X