Geçmeyen Kasık Ağrısı

miyavdiary

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2024
17
4
25
Hanımlar merhaba, benim daha önce hiç yaşamadığım şubat ayında bir anda ortaya çıkan kasık ağrım var. İlk günler çok ayakta durduğum için olabilir dedim ama zamanla çok rahatsız etmeye başladı. İlk önce bi kadın doğuma gittim o ara yumurtlama dönemim olduğu için çatlama ağrısı diyip buscopan verip gönderdi. Ancak yine geçmedi. Kadın doğumdan önce dahiliyeye gitmiştim detaylı ultrason çekildi bağırsaklar vs de temiz çıktı. Bundan sonra başka bir kadın doğum doktoruna gittim ama ultrason yine temiz. Ve ağrım asla geçmiyo rahatsız edici bir boyutta artık. Böyle bir durum yaşayan ya da farklı bir bilgisi olam var mıdır? Gerçekten psikolojim çok yıprandı bu ağrıdan.

Ağrı sol kasığınızdaysa ibs olabilirsiniz. Barsak spazmı gideren ilaçlar işinize yarayabilir. Kendim de aylarca çare aradığım için biliyorum 😢

Ağrı sol kasığınızdaysa ibs olabilirsiniz. Barsak spazmı gideren ilaçlar işinize yarayabilir. Kendim de aylarca çare aradığım için biliyorum 😢
Her iki tarafta da agrim var, buscopan biraz hafifletiyo sadece ama etkisi gecince yine basliyo maalesef cok zorlaniyorum

X