Gelinlik Ayakkabısı gelin ayakkabım♥

mrsokn

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2015
100
56
kjpny7.jpg

Mrb kızlar :KK68:
Gelin ayakkabılarım olacaklar kısmetse. Gelinlik provamda giymeyi planladığım için önceden alındı.
sizce böyle sade mi kalmalı yoksa fransız danteli ile süslemeli miyim?

güzelmiş topuğuda kalın rahat edersiniz :anneadayı:
böyle kalsın bence topukda ışıltı var fazla abartı olmasın mutluluklar:nazar:

Kendisi süet mi :) Ben topuğunu da aynı tercih ederdim
Kalın topuklu ayakkabıları çok seviyorum rahat oluyorlar
Birde bilekten bağlama olması çok rahat ettirir sizi Allah güle güle giymeyi nasip etsin :KK16:

güzelmiş topuğuda kalın rahat edersiniz :anneadayı:
böyle kalsın bence topukda ışıltı var fazla abartı olmasın mutluluklar:nazar:
Çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim ben de sadelikten yanayım aslına bakarsanız ama ayakkabının rengi hafif krem, belli olmasın diye dantelle süsleyebilirim diye düşünmüştüm :-)
Kalın topuk özellikle tercih ettim umarım rahat giyebilirim :-*

Kendisi süet mi :) Ben topuğunu da aynı tercih ederdim
Kalın topuklu ayakkabıları çok seviyorum rahat oluyorlar
Birde bilekten bağlama olması çok rahat ettirir sizi Allah güle güle giymeyi nasip etsin :KK16:
Evet süet, size de çok teşekkür ederim mutlu oldum :-) umarım tercihimde pişman olmam topuğun yüksekliği gözümü korkutmuyo değil =D yedek olarak nişan ayakkabılarım var imdadıma koşarlar o gece :KK70: amin çok sağolun Allah herşeyi içimize sindirsin :-*

ayakkabılarınız çok güzel güle güle kullanın :) zahmet olmazsa nereden ne kadara aldığınızı sorabilir miyim ?

Çok cici Güle güle giyin ..
mutluluklar dileriz ..

çok güzelmiş. mutlulukla giyin :)
ben de merak ettim nerden alındığını doğrusu
ve bence dantelle süslemeyin ,ayakkabıdaki tek star topuğundaki taşlar olmalı :)

çok güzelmiş. mutlulukla giyin :)
ben de merak ettim nerden alındığını doğrusu
ve bence dantelle süslemeyin ,ayakkabıdaki tek star topuğundaki taşlar olmalı :)
size msj atayım :-):::: ama topuğu taşlı değil şeffaf topuk. çok teşekkür ederim

X