Gelin hep birlikte kilo alalımmm :)

Slm kızlar.. Bu bölüme daha önceki senelerde yazmış ve burdaki arkadaşların desteğiyle 4 kilo almıştım. Sonra bıraktım ve o kilolar puffff uçuverdi :KK43:( :KK14: Ben 1.59 boyunda ve 37.7 kilo olarak yeniden kilo alma çabama başlamaya karar verdim ve sizin de desteğinize ihtiyacım var. Siz de benim gibi sayısız yol deneyip kilo alamayıp her defasında pes ettiniz belki de. Ama yaşadığım bir olay aklımı başıma getirdi. Bu sefer pes etmemek üzere yeniden başlamaya karar verdim. Tüm tahlillerimi yaptırdım ve kilo almaya engel hiçbir hastalık durumum olmadığını öğrendim. Diyetisyene de gittim 8 gün önce ve 8 günde 1,5 kilo almayı başardım. Şu an kilom 39,2 ve hedefim 48 kilo. Benim gibi düşünenler eminim vardır, lütfen birbirimize destek olalım birbirimizi motive edelim. Geçmişte işe yarayan tecrübelerimizi paylaşalım ve birlikte kilo alalım. Ben de edindiğim her türlü bilgiyi paylaşmaya hazırım ve bu sefer neler yapmam gerektiğini daha iyi biliyorum. Daha önce burda isim listesi yapıp her hafta kilomuzu yazıyorduk. En fazla kilo alanlar ne yaptığını yazıp diğerlerini motive ediyordu. En fazla kilo alan kişi en az kilo alana extra kalorili birşey yazıp onu yeme cezası veriyordu. :KK19: Her gün mutlaka buraya uğramaya çalışıp neler yediğimizi yazıyorduk. Var mısınız böyle birşey yapmaya.:kk77: Eğer isterseniz isimlerinizi, boy ve kilolarınızı yazın ve her hafta güncellemek üzere sizi de takip edeyim ve burda buluşalım. Hadi kızlarrrrrr......:halay::halay::halay:
Ben başlıyorum katılanlar arkamdan gelsin listeyi oluşturalım :KK66:
-------------------------------Başlangıç -----1.Ayın sonunda
1. P papatyamm13 -boy: 1.59 kilo: 39.2.....40.5 (+1.300 gr.)
2. @segazel ----------boy: 1.55 kilo: 40,5....42.4 (+1.900 gr.) :sampiyon:
3. @Mugeeren-------boy: 1.50 kilo: 37...... 37.5 (+0.500 gr.)
4. @bebegim-gel ----boy: 1.61 kilo: 44.......45.4 (+1.400 gr.)

Kilo almak isteyen instagram hesabı ile bana ulaşabilir. İlk kendim aldım şimdi size aldırabilirim bu işin zorluğunu kilo almak isteyen ve bunu hızlı bir şekilde normal yememe devam etmek isteyerek yapan biri olarak bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilo almak isteyen instagram hesabı ile bana ulaşabilir. İlk kendim aldım şimdi size aldırabilirim bu işin zorluğunu kilo almak isteyen ve bunu hızlı bir şekilde normal yememe devam etmek isteyerek yapan biri olarak bekliyorum
Hıı hıı :KK47:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar bende kilo almak isteyenlerdenim .fakat alamıyorum neler yapıyorsunuz acaba kilo almak için

Slm kızlar.. Bu bölüme daha önceki senelerde yazmış ve burdaki arkadaşların desteğiyle 4 kilo almıştım. Sonra bıraktım ve o kilolar puffff uçuverdi :KK43:( :KK14: Ben 1.59 boyunda ve 37.7 kilo olarak yeniden kilo alma çabama başlamaya karar verdim ve sizin de desteğinize ihtiyacım var. Siz de benim gibi sayısız yol deneyip kilo alamayıp her defasında pes ettiniz belki de. Ama yaşadığım bir olay aklımı başıma getirdi. Bu sefer pes etmemek üzere yeniden başlamaya karar verdim. Tüm tahlillerimi yaptırdım ve kilo almaya engel hiçbir hastalık durumum olmadığını öğrendim. Diyetisyene de gittim 8 gün önce ve 8 günde 1,5 kilo almayı başardım. Şu an kilom 39,2 ve hedefim 48 kilo. Benim gibi düşünenler eminim vardır, lütfen birbirimize destek olalım birbirimizi motive edelim. Geçmişte işe yarayan tecrübelerimizi paylaşalım ve birlikte kilo alalım. Ben de edindiğim her türlü bilgiyi paylaşmaya hazırım ve bu sefer neler yapmam gerektiğini daha iyi biliyorum. Daha önce burda isim listesi yapıp her hafta kilomuzu yazıyorduk. En fazla kilo alanlar ne yaptığını yazıp diğerlerini motive ediyordu. En fazla kilo alan kişi en az kilo alana extra kalorili birşey yazıp onu yeme cezası veriyordu. :KK19: Her gün mutlaka buraya uğramaya çalışıp neler yediğimizi yazıyorduk. Var mısınız böyle birşey yapmaya.:kk77: Eğer isterseniz isimlerinizi, boy ve kilolarınızı yazın ve her hafta güncellemek üzere sizi de takip edeyim ve burda buluşalım. Hadi kızlarrrrrr......:halay::halay::halay:
8 günde nasıl 1,5 kilo aldınız

Kızlar 168 boyum 42 kiloyla cici bebeye başladım. 1 ay boyunca her akşam yedim kusana kadar. İçine bal pekmez vs karıştırmadım cici bebeyi sütle ezip yoğun mama kıvamına getirdim yedim. O ay 45 kiloya ulaştım ve o kadar çok yedim ki artık görmek dahi istemedim bıraktım. ama midem genişlemişti bir kere cici bebeyi bıraksam da iştahım çok açıldı çok yemeye başladım şimdi 47yi gördüm tartıda. 2 buçuk ay oluyor cici bebe bırakalı. Ama iki günde bir küçük paket bitiyordu nerdeyse. Demem o ki kesinlikle tavsiye ediyorum ama biraz sabır , kilo tartıya daha geç yansıyor . Burayı okuyarak başlamıştım cici bebeye denemiş biri olarsk tavsiye ediyorım

yukaridaki gibi ben de cici bebe ve magazadaki bebek abur cuburlarina yoneldim. ben sabaha kadar abur cubur yiyebilirim fakat yemek yemek beni cok zorluyor bu konuda inanilmaz istahsizim. ne kadar ekmek,pogaca gibi seyler yesem de sevsem de bana fayda etmiyor :KK43:

Bende kilo almak istiyorum:KK43: 26 yaşındayım , 1.58 civarı boyum , 47 kiloyum yeni doğum yaptım emziriyorum iştah sıfır yiyemiyorum o_O
Kemik yapım da ufak çok zayıf ve çökmüş duruyorum :cry:

Boy:172 kilo:48

Bende hiç kilo alamıyorum
Boyum 186 uzun olduğum için çok zayıf duruyorum

X